Coming home

Moderátor: SandrikGVI

miromen
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 256
Registrován: 29.07.2009 08:55

Coming home

Příspěvek od miromen »

Tak jsem zjistil že mi nejde Coming home po uzamčeni vozidla. Pokud sepnu světelnou houkačku tak se aktivuje ale po uzamčeni auta ne. Nevite někdo kde muže byt problem ? Neni to nahodou zavisle na nějakem čidle apodobně ? Jinak Living home funguje tak jak ma to znamena po odemčeni vozu se potkavačky včetně zadnich světel rozsviti.
1.2 TSI 77kw

Pantani
Profík
Profík
Příspěvky: 1166
Registrován: 27.10.2009 22:32

Re: Coming home

Příspěvek od Pantani »

Sice si nemyslím, že by to byl tenhle případ, ale zkusím to... nemáš to vypnutý v počítači? Jde to tam vypnout, i když zase nevím, jestli zvlášť coming home a zvlášť leaving home, jestli tam na to prostě nebyla jen jedna položka :roll: Pokud jo, tak pak tu plácám kraviny, ale auto mám daleko...
Golf VI 1.4 TSI 90 kW DSG Highline / Golf 7.5 GTI Performance DSG by @Motorpower 215 kW/450 Nm.

miromen
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 256
Registrován: 29.07.2009 08:55

Re: Coming home

Příspěvek od miromen »

V palubaku se daji tyto fce nastavit každa zvlašť a obě mam zatržene tedy aktivni. Jen nechapu že po zhasnuti motoru a naslednem přitaženi pačky světelne houkačky se Coming home aktivuje ale pokud ji nepřitahnu tak se po otevřeni dveři neaktivuje což by mělo i bez přitaženi pačky ne ? Takže buď tam bude nějaky kontakt ve dveřich nebo je to zavisle od nějakeho čidla nebo ja nevim no.
1.2 TSI 77kw

Uživatelský avatar
caravelle
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 453
Registrován: 06.10.2007 21:55
Bydliště: SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Coming home

Příspěvek od caravelle »

coming sa aktivuje tym bliknutim.... pokiall viem nijako inak to nejde... teda aspon co sa tyka standardu...
Audi S4 Dolphin grey

miromen
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 256
Registrován: 29.07.2009 08:55

Re: Coming home

Příspěvek od miromen »

Ja myslel že se Coming home aktivuje buď přitaženin pačky anebo tim že se otevřou dveře (bez přitaženi pačky) a po uzamčeni auta se odpočitava nastaveny čas. No jsem zmaten ja totiž Coming home nevyuživam ale všiml jsem si že ho mam zaškrtnuty a nějak mi nefunguje tedy pokud se nemylim s tim že by se měl automaticky zapnout po otevřeni dveři.
1.2 TSI 77kw

Uživatelský avatar
caravelle
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 453
Registrován: 06.10.2007 21:55
Bydliště: SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Coming home

Příspěvek od caravelle »

mne to funguje tak, ze bliknem... tak po otvoreni dveri sa zapnu svetla.... a zhasnu napr. 30 sek. po zatvoreni... (poslednych) dveri....
Audi S4 Dolphin grey

miromen
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 256
Registrován: 29.07.2009 08:55

Re: Coming home

Příspěvek od miromen »

Takže pokud nepotahneš levou pačku k sobě tak se Coming home neaktivue ?
1.2 TSI 77kw

Uživatelský avatar
Black Dragon
Řidič
Řidič
Příspěvky: 177
Registrován: 11.03.2010 19:22

Re: Coming home

Příspěvek od Black Dragon »

A prosím jak se dostanu o pal. počítače abych aktivoval tyto funkce. Podle návodu mě to nijak nejde-tzn. zapnout klíček a zmáčkonout O.K./reset. Mám auto teprve 2 dny, tak jsem zatím nad tím moc času nestrávil. Díky za radu.

miromen
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 256
Registrován: 29.07.2009 08:55

Re: Coming home

Příspěvek od miromen »

Vidiš to ani ja nevim protože to ovladam na volantě. Podle mě to bude ale někde na prave pačce.
1.2 TSI 77kw

Uživatelský avatar
Black Dragon
Řidič
Řidič
Příspěvky: 177
Registrován: 11.03.2010 19:22

Re: Coming home

Příspěvek od Black Dragon »

miromen píše:Vidiš to ani ja nevim protože to ovladam na volantě. Podle mě to bude ale někde na prave pačce.
No tou to právě nijak nejde :158:

miromen
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 256
Registrován: 29.07.2009 08:55

Re: Coming home

Příspěvek od miromen »

Ale musi to jit je to v navodu. Zapnout zapalovani podle mě stači do polohy1 a pak na prave pačce aktivuješ nastavovani tlačitkem TRIP ktere je na samem kraji pačky. Ze spoda pačky maš tlačittko OK kterym se potvrzuje. Jen si dej pozor protože tlačitko OK funguje taky jako RESET a to tak že jej dyl přidržiš. Takže si tak mužeš vynulovat počitadlo kilometru což u 1 ani tak nevadi ale u 2 už by mohlo.
1.2 TSI 77kw

Uživatelský avatar
Black Dragon
Řidič
Řidič
Příspěvky: 177
Registrován: 11.03.2010 19:22

Re: Coming home

Příspěvek od Black Dragon »

miromen píše:Ale musi to jit je to v navodu. Zapnout zapalovani podle mě stači do polohy1 a pak na prave pačce aktivuješ nastavovani tlačitkem TRIP ktere je na samem kraji pačky. Ze spoda pačky maš tlačittko OK kterym se potvrzuje. Jen si dej pozor protože tlačitko OK funguje taky jako RESET a to tak že jej dyl přidržiš. Takže si tak mužeš vynulovat počitadlo kilometru což u 1 ani tak nevadi ale u 2 už by mohlo.
Tak já jsem nenašel to tlačítko TRIP. No zítra se po něm kouknu, asi jsem ho přehlídnul. :oops:

miromen
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 256
Registrován: 29.07.2009 08:55

Re: Coming home

Příspěvek od miromen »

Ale viš o co jde ne. Na konci pačky ten kolebkovy přepinač.
1.2 TSI 77kw

Uživatelský avatar
Black Dragon
Řidič
Řidič
Příspěvky: 177
Registrován: 11.03.2010 19:22

Re: Coming home

Příspěvek od Black Dragon »

miromen píše:Ale viš o co jde ne. Na konci pačky ten kolebkovy přepinač.
Aha tak to vím, tím to nejde, tím jenom přepínám v menu pal. počítače-např. spotřeba, rychlost, teplota oleje atd. Já myslel, že je tam ještě nějaký třetí tlačítko.

miromen
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 256
Registrován: 29.07.2009 08:55

Re: Coming home

Příspěvek od miromen »

Počkej a maš MFA nebo MFA+ protože to je sakra rozdil.
1.2 TSI 77kw

Odpovědět

Zpět na „Závady a servisní služby“