Novy soft pro 1.2TSI

Moderátor: SandrikGVI

Odpovědět
miromen
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 256
Registrován: 29.07.2009 08:55

Novy soft pro 1.2TSI

Příspěvek od miromen »

Tak to vypada že je novy software pro motor 1.2TSI a ani se nedivim. Myslim že nejsem jediny kteremu motor pod určitou teplotu cca 15 stupňu po nastartovani spadnou otačky hned na cca 600 a ne jako za vyššich teplot kdy se po nastartovani otačky chvili drži na 1 200 a pak skokově spadnou. Z videa je patrne jak otačky pozvolna kleseji a zustanou na 700 kdy je auto klidnějši než když jsou na těch 600.

http://www.youtube.com/watch?v=_O0-6EQ82yc" onclick="window.open(this.href);return false;
1.2 TSI 77kw

miromen
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 256
Registrován: 29.07.2009 08:55

Re: Novy soft pro 1.2TSI

Příspěvek od miromen »

Tak jsem volal do AutoHeller Ostrava a jsem objednan na přehrani softwaru. Objednali mě na čtvrtek myslel jsem že to svouknou hned no každopadně jsem zvědav jak se to bude pak chovat.
1.2 TSI 77kw

jarisek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 27.07.2010 17:16

Re: Novy soft pro 1.2TSI

Příspěvek od jarisek »

Tak jak si dopad?

fkabl
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 340
Registrován: 26.07.2010 13:48

Re: Novy soft pro 1.2TSI

Příspěvek od fkabl »

Od kdy prosím Tě dávají ten nový SW? Mně auto vyrobili v prvním týdnu v říjnu v Mexiku a ještě na něj čekám. Pokud by ho nemělo, tak řekl prodejci, aby mi ho do něj rovnou "gratis" nahrál.

miromen
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 256
Registrován: 29.07.2009 08:55

Re: Novy soft pro 1.2TSI

Příspěvek od miromen »

No co jsem se dočetl na netu tak pry vyšel 10.10.2010. Když jsem byl v servise tak se pan za pultikem tvařil že o ničem nic nevy a že svolavačka na me auto žadna neni což vim že neni. Když jsem mu znova popsal co auto děla tak mi na to řekl že si stejně mysli že tam mam nejnovějši soft. No ja se nedal tak mi řekl že neni problem soft přehrat ale to je samozřejmě placene. Tak jsme se dohodli tak že tam přišti tyden auto dovezu s tim že mam nahlašenou jako poruchu tak mi to hodi na diagnostiku protože mi tvrdil že to muže byt ještě nějake čidlo ktere pry taky byvaji vadna a měni se.
1.2 TSI 77kw

Uživatelský avatar
Mira_83
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 06.01.2011 07:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Novy soft pro 1.2TSI

Příspěvek od Mira_83 »

Presne to same se deje i me takze novy soft uvitam .... skusim to poresit na garancni prohlidce.
VW GOLF VI 1.2TSI

Odpovědět

Zpět na „Závady a servisní služby“