opravy plastů (blatníky, nárazníky, ...)

Moderátor: SandrikGVI

Odpovědět
Pantani
Profík
Profík
Příspěvky: 1166
Registrován: 27.10.2009 22:32

opravy plastů (blatníky, nárazníky, ...)

Příspěvek od Pantani »

Tak jsem dneska Golfíkovi poprvé ublížil, trefil jsem zadním nárazníkem kouli tažnýho zařízení na sousedově autě. Stane se, ale zůstal šrám v podobě promáčklého a roztrženého plastu zadního nárazníku. Promáčklina není vůbec velká, natrhlé na výšku 2 cm, šířka 0.5 cm - jel jsem opravdu sotva krokem.
Ví někdo o nějaké dobré firmě, kde to jsou schopni opravit? Našel jsem zatím jen někoho na http://www.dr-plast.cz" onclick="window.open(this.href);return false;, neznám je a radši bych ale někoho z Pardubického kraje. Od klasického značkovýho servisu si neslibuju nic jinýho, než že mi nabídnou nový nárazník dohromady s lakováním tak za desítku a rozhodně mi nepřijde adekvátní poškození vs. případná cena za výměnu celýho dílu. Díky předem za tipy a zkušenosti.
Golf VI 1.4 TSI 90 kW DSG Highline / Golf 7.5 GTI Performance DSG by @Motorpower 215 kW/450 Nm.

Uživatelský avatar
haikee
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 211
Registrován: 24.07.2008 16:07
Bydliště: ČR

Re: opravy plastů (blatníky, nárazníky, ...)

Příspěvek od haikee »

dr plast je v pohode, tady v Brne tam byl brach ase zavarovanim dilu atd. ale stejne to pak budes muchet nechat prelakovat :-)

Alex.333
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 14.06.2011 10:36

Re: opravy plastů (blatníky, nárazníky, ...)

Příspěvek od Alex.333 »

Pantani píše:Od klasického značkovýho servisu si neslibuju nic jinýho, než že mi nabídnou nový nárazník dohromady s lakováním tak za desítku...
:taunt: za desítku... :taunt:
Nedávno jsem se poflakoval u prodejce VW v Opavě a všiml si nárazníků vystavených na poličce i s cenama 8O .
Už si nepamatuju přesně, ale bylo to násobně víc a jen to lakování by u nich přišlo na tu desítku.
Se asi posr.li v kině nebo co :roll: :fool: .
bylo: Golf III ´95 TDI 66kW

Uživatelský avatar
alean
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1644
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: North Moravia

Re: opravy plastů (blatníky, nárazníky, ...)

Příspěvek od alean »

některé autorizáky berou za lakování 1 dílu cca 9000,-

platal
Závodník
Závodník
Příspěvky: 575
Registrován: 20.11.2009 23:55
Bydliště: Severní Čechy, Špindlerův Mlýn

Re: opravy plastů (blatníky, nárazníky, ...)

Příspěvek od platal »

Já měnil levej blatník, přední nárazník a světlo - cena něco kolem 30t. za vše s nalakováním.
Petr Látal (Gvines)

Odpovědět

Zpět na „Závady a servisní služby“