Prach ve světlech

Moderátor: SandrikGVI

Odpovědět
TraI
Řidič
Řidič
Příspěvky: 87
Registrován: 15.09.2010 12:07

Prach ve světlech

Příspěvek od TraI »

Hoj! Tak jsem provedl důkladnou očistu auta a odjížděl až za tmy. Když jsem už s rozsvícenýma světlama ještě vylez a kouknul se, říkám si sakra to už se to tak zaprášilo? ..a chci je setřít. Jenže ouha...ono je to zevnitř!
Pozoroval jste to někdo u svého G6? Pozn.: za denního světla i při rozsvícených to není vidět. Na špinavém autě to taky nemá cenu hodnotit.
V zimě byl někdy jeden reflektor v rohu ve špičce u masky tak do výšky 3 cm odspodu zamlžený. Takže jsem přemýšlel o nějaké 'netěsnosti'. Ale tady jsou na tom úplně stejně oba dva.
Ještě mě napadlo nějaké 'poďobání' krytu zvenku, ale působí to opravdu spíš jako zrnka prachu (řádově tak desetiny milimetru), jako poseto. Taky napohmat to je zvenku hlaďoučký 'glass'.

Uživatelský avatar
skuci
Pilot
Pilot
Příspěvky: 888
Registrován: 18.01.2010 13:12
Bydliště: Jateční, Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Prach ve světlech

Příspěvek od skuci »

TraI píše:Hoj! Tak jsem provedl důkladnou očistu auta a odjížděl až za tmy. Když jsem už s rozsvícenýma světlama ještě vylez a kouknul se, říkám si sakra to už se to tak zaprášilo? ..a chci je setřít. Jenže ouha...ono je to zevnitř!
Pozoroval jste to někdo u svého G6? Pozn.: za denního světla i při rozsvícených to není vidět. Na špinavém autě to taky nemá cenu hodnotit.
V zimě byl někdy jeden reflektor v rohu ve špičce u masky tak do výšky 3 cm odspodu zamlžený. Takže jsem přemýšlel o nějaké 'netěsnosti'. Ale tady jsou na tom úplně stejně oba dva.
Ještě mě napadlo nějaké 'poďobání' krytu zvenku, ale působí to opravdu spíš jako zrnka prachu (řádově tak desetiny milimetru), jako poseto. Taky napohmat to je zvenku hlaďoučký 'glass'.


já jsem měl tento problém hned po koupi tak sem s tim zajel do servisu a oni mi v rámci záruky ty reflektory vyměnili oba dva a nebo to může být ten prach se špatné těsnosti těch gum co jsou na zadní straně reflektoru
Poradce klubu pro POV, HAV aj.

Moje hlavní vlákno


lukas@lukaskucera.eu
tel.: 773 270 787
nově jsem pro Vás i na facebooku

...
VW Golf VI 2,0TDi 81kW - prodáno

Pali_no
Řidič
Řidič
Příspěvky: 119
Registrován: 31.10.2010 17:48
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Prach ve světlech

Příspěvek od Pali_no »

No ja som mal v Astre v reflektoroch mušky a komáre ;)

Odpovědět

Zpět na „Závady a servisní služby“