Konec zaruky - preventivni prohlidka?

Moderátor: SandrikGVI

Odpovědět
Uživatelský avatar
-Jouda-
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 13.08.2009 13:22

Konec zaruky - preventivni prohlidka?

Příspěvek od -Jouda- »

Cau vsichni,

v cervenci mi konci 2 leta zaruka na auto(vw golf VI, 1.4TSI 90kw). Mel bych dva dotazy:

1) Premyslim, o tom, ze bych auto nechal preventivne prohlidnout, treba i pripojit na diagnostiku. Abych odhalil pripadne problemy jeste v zaruce. Co si o tom myslite? Ma to smysl delat u prodejce, kde jsem auto kupoval? Mozna by to spis chtelo dat k nejakemu jinemu servisu(ale taky VW abych zaruku tou prohlidkou neztratil - to neztratim ze?) a v pripade problemu si nechat udelat nejakou pisemnou zpravu o vadach a s tim jit za prodejcem.... Jo a nevite kolik by to mohlo priblizne stat?

2) Jak je to s klimatizaci. Auto bylo nove a za ty dva roky jsem s ni nic nedelal. Nechce to nejak vydesinfikovat, nebo tak? Nebo to ma jeste cas?

Diky moc

platal
Závodník
Závodník
Příspěvky: 575
Registrován: 20.11.2009 23:55
Bydliště: Severní Čechy, Špindlerův Mlýn

Re: Konec zaruky - preventivni prohlidka?

Příspěvek od platal »

-Jouda- píše:Cau vsichni,

v cervenci mi konci 2 leta zaruka na auto(vw golf VI, 1.4TSI 90kw). Mel bych dva dotazy:

1) Premyslim, o tom, ze bych auto nechal preventivne prohlidnout, treba i pripojit na diagnostiku. Abych odhalil pripadne problemy jeste v zaruce. Co si o tom myslite? Ma to smysl delat u prodejce, kde jsem auto kupoval? Mozna by to spis chtelo dat k nejakemu jinemu servisu(ale taky VW abych zaruku tou prohlidkou neztratil - to neztratim ze?) a v pripade problemu si nechat udelat nejakou pisemnou zpravu o vadach a s tim jit za prodejcem.... Jo a nevite kolik by to mohlo priblizne stat?

2) Jak je to s klimatizaci. Auto bylo nove a za ty dva roky jsem s ni nic nedelal. Nechce to nejak vydesinfikovat, nebo tak? Nebo to ma jeste cas?

Diky moc
Ahoj

Ad1) To bych zajel do VW a řekl, že se mi zdá, že to např. nejede, aby to napojili na diagnostiku a udělali komplet test

Ad2) Určitě stojí za to každý rok koupit sprej za 300,- Kč, kterej dáš na zem zaaretuješ, aby stříkal nahoru a zapneš vnitřní okruh v autě a tím se vše vydezinfikuje ;-) klima a větráky budou v tuhle chvíli plné bakterií pokud jsi to nedělal. http://www.autodily-prostejov.cz/cistic ... izace.html" onclick="window.open(this.href);return false; dokonce i menší objem za supr peníze ;-) jinak tato značka doporučuji, sám to dělám.
Petr Látal (Gvines)

Buchly
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 19.05.2011 18:43
Bydliště: Slovakia

Re: Konec zaruky - preventivni prohlidka?

Příspěvek od Buchly »

alebo to das vycistit ultrazvukom,je to sice drahsie,ale dost ucinne.....

Uživatelský avatar
alean
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1644
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: North Moravia

Re: Konec zaruky - preventivni prohlidka?

Příspěvek od alean »

každopádně než budeš dělat dezinfekci tak vyměň pylový filtr :wink:

Odpovědět

Zpět na „Závady a servisní služby“