Co si vzít na cestu do zahraničí

Moderátor: SandrikGVI

miromen
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 256
Registrován: 29.07.2009 08:55

Re: Co si vzít na cestu do zahraničí

Příspěvek od miromen »

mefix píše:Alex: tlumený spíše mizerný, po výměně žárovky dobrý. Dálkový taky nic moc, ale kde dnes použiješ dálkové delší dobu? Mně jde zejména o tlumené. Navíc je mám nastavené o necelé 2 otáčky šroubu výše. Tovární nastevení jsem měl hodně nízko.
Jak moc pomohlo to jine nastaveni světlometu ? A pokud to neni tajne tak prosim tě prozraď ktere šrouby to jsou konkretně.
1.2 TSI 77kw

Uživatelský avatar
TSIman
Řidič
Řidič
Příspěvky: 183
Registrován: 20.05.2010 21:44
Bydliště: Ostrava

Re: Co si vzít na cestu do zahraničí

Příspěvek od TSIman »

....... cestu do Itálie a zpět jsem absolvoval bez "ztráty žárovky". Ujeto 2000 km. Motor šlapal naprosto bez problému. Dnes jsem se díval na olej. Před odjezdem jsem měl 15.tis. km a olej na horní rysce, nyní 17.tis. km a olej uprostřed mezi ryskami. To mě trochu překvapilo. Snad je to tím, že jsme jeli 4 osoby a kufry tak těžké, že skoro nešly unést. Na konci prázdnin mě čeká ještě Černá Hora.

Uživatelský avatar
TSIman
Řidič
Řidič
Příspěvky: 183
Registrován: 20.05.2010 21:44
Bydliště: Ostrava

Re: Co si vzít na cestu do zahraničí

Příspěvek od TSIman »

... a ještě informace, která se vám může hodit. Dotazoval jsem se na UAMK, zda ve Slovinsku, Chorvatsku a Černé Hoře stačí denní svícení originál, tedy pouze přední světla bez zadních koncových světel.
Odpověď: V Itálii a Rakousku můžete používat světla na denní svícení, v ostatních zemích pokulhává legislativa, takže tam zatím o denních světlech nepíší, doporučuji tam tedy potkávací.
V Srbsku a Chorvatsku nemají v létě předepsáno denní svícení.

Odpovědět

Zpět na „Závady a servisní služby“