Podsvícení přístrojů

Moderátor: SandrikGVI

Odpovědět
JK84
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 20.10.2011 18:20

Podsvícení přístrojů

Příspěvek od JK84 »

Ahojte, než navštívím autorizovaný servis, chtěl bych se zeptat, jestli se někdo nesetkal s podobným problémem.
Při rozjezdu z N na 1°, ve chvíli, kdy zrovna začne spojka zabírat, mi někdy zhasne kompletně stahování všech oken, i vzadu, občas problikne kaplička přístrojů a několikrát se vypnul i Climatronic, během 2 sec. se všechno zase zpátky rozsvítí a zapne?...Dost mně to začíná štvát...
Netušíte, kde může být problém? Poslední dobou se to stává tak každý 4 rozjezd.

Díky moc...

Honza

Uživatelský avatar
vojtasbo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 14.09.2010 20:12
Bydliště: Brno

Re: Podsvícení přístrojů

Příspěvek od vojtasbo »

ahoj,
bohuzel setkal, nedavno sem to resil a doted uplne nevyresil. Je to presne jak pises...toho efektu dosahnu ne jen rozjezdem ale klidne i protocenim motoru na N-jde proste o "probuzeni" motoru z volnobeznych ot. Zhasinaly mi pristroje na zlomek vteriny, vypla klima...Stava se to ale JEN kdyz mam volnobeh na 600ot. pokud je volnobeh vyssi napr. cca 720ot tak se to nestane...V servisu sem byl v porsche brno a bohuzel jak to casto byva , divali se na me jako na vola, delali ze netusi co jim rikam i presto ze to mam na videu a castecne to i videli. Nicmene vysledek je ze neco udelali s alternatorem a prehrali SW, tenhle problem posilali i na importera protoze si s tim nevedeli rady. Pote mi tam zase, asi po 4te prehrali SW, pry nejaky spesl...no je to trochu lepsi, ale rozhodne tim nevyresili tu zakladni pricinu, proste se to stava i ted, jen o neco mene.
Takze urcite do servisu a nekompromisne do nich at neco vymysli, budu pak rad za info jak si dopadl.
Golf VI MY 2011, 1.2TSI, bílá, Highline, paket Vancouver, parkpilot, Keyless access

mefix
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 451
Registrován: 08.09.2009 22:14

Re: Podsvícení přístrojů

Příspěvek od mefix »

Lidi, proč kupujete Golfa s TSI motory, hlavně s 1.2, když se o těch potížích (vypadávaní elektro, řetězy) tady píše 2 roky stále dokola.

voodoo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 11.05.2010 07:02

Re: Podsvícení přístrojů

Příspěvek od voodoo »

stalo sa to aj mne, ked som blbo-rychlo pustil spojku a motor pridusil pod volnobezne otacky, tak pristrojovka zhasla asi na 1sec.

stereomike80
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 46
Registrován: 15.03.2009 10:10

Re: Podsvícení přístrojů

Příspěvek od stereomike80 »

caute, ja som mal podobny problem - preblikavanie podsvietenia tlacitiek a climatronicu, bolo to v servise, dlho to riesili, nakoniec vymenili ovladanie intenzity podsvietenia a odvtedy som si tento problem nevsimol...

Odpovědět

Zpět na „Závady a servisní služby“