Lakování

Moderátor: SandrikGVI

Uživatelský avatar
HANZ500
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1032
Registrován: 28.01.2010 21:35
Bydliště: Kladno

Re: Lakování

Příspěvek od HANZ500 »

http://express-lakovna.cz/?gclid=CL3b_5 ... tAodm2bngw" onclick="window.open(this.href);return false; Já bych asi zkusil toto sice nemám zkušenosti, ale vypadá to dobře :)
Dodge Challenger HURST 5.7 Hemi, Škoda Octavia IV PHEV, Dacia Pick Up 1.6 mpi, Škoda Octavia 2.0 tdi, Škoda Felicia 1.3mpi

Uživatelský avatar
TSIman
Řidič
Řidič
Příspěvky: 183
Registrován: 20.05.2010 21:44
Bydliště: Ostrava

Re: Lakování

Příspěvek od TSIman »

Výsledek oprav:
Lakování nárazníku, zástřik blatníku..... 8700,-kč
Šrám na dveřích.... 22000,-Kč

Spoluúčast 1000,-Kč se mi tentokrát vyplatila a zůstavám ČP věrný, protože služby jsou perfektní. To co jsem zaplatil za dva roky na pojištění mám v opravě zpět. Přijdu sice o bonus, ale auto je opravené a já jsem spokojen. :good:

Uživatelský avatar
Thorwards
Závodník
Závodník
Příspěvky: 585
Registrován: 09.12.2009 22:32

Re: Lakování

Příspěvek od Thorwards »

A jak jsi spokojen s prací lakovny a kde jsi to nechával dělat? V práci má kolega také Golfa v té tmavě modré barvě, nevím teď jak se jmenuje a vzal srnu a musím říct, že se s lakem u něj moc netrefili, je to dost znát, že má předek lakovaný.

Uživatelský avatar
TSIman
Řidič
Řidič
Příspěvky: 183
Registrován: 20.05.2010 21:44
Bydliště: Ostrava

Re: Lakování

Příspěvek od TSIman »

TSIman píše:Výsledek oprav:
Lakování nárazníku, zástřik blatníku..... 8700,-kč
Šrám na dveřích.... 22000,-Kč

Spoluúčast 1000,-Kč se mi tentokrát vyplatila a zůstavám ČP věrný, protože služby jsou perfektní. To co jsem zaplatil za dva roky na pojištění mám v opravě zpět. Přijdu sice o bonus, ale auto je opravené a já jsem spokojen. :good:

....možná, že ČP věrný nezůstanu, protože Kooperativa mi pojistku nabízí o 5000,-Kč nižší a to je rozdíl. Oproti ČP, kde jsem měl spoluúčast 1000,-Kč je tam spoluúčast 2000,-Kč, ale zatím to vypadá, že je to jediná nevýhoda. :?:

Uživatelský avatar
TSIman
Řidič
Řidič
Příspěvky: 183
Registrován: 20.05.2010 21:44
Bydliště: Ostrava

Re: Lakování

Příspěvek od TSIman »

Thorwards píše:A jak jsi spokojen s prací lakovny a kde jsi to nechával dělat? V práci má kolega také Golfa v té tmavě modré barvě, nevím teď jak se jmenuje a vzal srnu a musím říct, že se s lakem u něj moc netrefili, je to dost znát, že má předek lakovaný.
Co se týče lakování, tak jsem vcelku spokojen, uvidíme jak to bude vypadat v létě na slunci. Rozdíl nyní nevidím.
Měl jsem jednu reklamaci, kde zapoměli kousek prahu doleštit a nyní jsem ještě našel kapku na hraně blatníku, tak ji nechám ještě rozleštit.

Odpovědět

Zpět na „Závady a servisní služby“