odemknutí pomocí klíčku

Moderátor: SandrikGVI

Odpovědět
DCJ
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 28.02.2012 08:12

odemknutí pomocí klíčku

Příspěvek od DCJ »

Ahoj, nevím jestli je to ve správné sekci, ale snad.

Před zimou jsem si koupil VW Golf VI 1.4 TSI a jelikož nemá zimní gumy, tak prakticky až do teď stál v garáži. Dneska jsem chtěl dobít baterku, ale ouha - nemůžu auto pomocí dálkového ovládání odemknout. Volal jsem do servisu a a tam mi řekli, že je rozkódovanej imobilizér a jediný řešení je odtah do servisu. Mě to připadá nějaký divný - copak nový Golf nemá klasický odemykání pomocí klíčku? Měl jsem za to, že u kliky je krytka a pod ní klasický zámek kterým jde auto odemknout. Neví někdo? (příp. i s fotkou, radou, čímkoliv :roll: )

Odtažení by nebyl problém, ale vytažení z garáže už jo (je tam dost přesně a v blbý poloze) + ty starosti s tím :x :( :? .

Díky přpedem Všem a bacha na to, ať se Vám to nestane taky. :negative:

DCJ
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 28.02.2012 08:12

Re: odemknutí pomocí klíčku

Příspěvek od DCJ »

Tak nakonec to šlo i bez odtahu - technik z VW. Ale klíč je rozkódovanej, takže se musí přehrát (ale to už je prkotina).
Píšu jen kdyby se vám stalo něco podobnýho :wink: . Takže bacha na to.

Uživatelský avatar
srotty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4768
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OLOMOUC

Re: odemknutí pomocí klíčku

Příspěvek od srotty »

Jak jsi to tedy vyřešil?

Uživatelský avatar
jar_da
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 467
Registrován: 03.07.2011 07:37

Re: odemknutí pomocí klíčku

Příspěvek od jar_da »

bych řekl, že klasický zámek je pod krytkou u kliky u řidiče,
navíc nechápu pojem rozkódovaný imobilizér
CAXA

Uživatelský avatar
dream7000
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1449
Registrován: 16.01.2008 18:29
Bydliště: Námestovo, Orava

Re: odemknutí pomocí klíčku

Příspěvek od dream7000 »

ano presne tak zamok je pod krytkou na g6 a tomu pojmu rozkodovany immo nechapem ani ja, skorej vybilo baterku stalo sa to aj mne golfik ma 5000km a z nicoho nic ani tuk, dobila sa a zase je to OK

Uživatelský avatar
kokoi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 20.07.2012 22:52

Re: odemknutí pomocí klíčku

Příspěvek od kokoi »

Taky se mi to dneska stalo, baterka byla po týdnu neježdění úplně mrtvá a auto nešlo otevřít.(zjistil jsem pak že to udělala blbě zapojená anténa s fantomovým napájením, bralo to kolem 150 mA při vypnutým zapalování). Stačí sundat krytku na dveřích řidiče, dole má otvor pro šroubovák. Pod ní je zámek a jde to normálně ručně odemknout. Žádnej problém s imobilizérem nebo tak něco, prostě dobít a jede to.
Golf VI 1.2 TSI 63 kW Trendline, pakety Sport a Comfort, Bílá, tuning box TMC Motorsport

Odpovědět

Zpět na „Závady a servisní služby“