Po zaruce se deji veci

Moderátor: SandrikGVI

Odpovědět
Uživatelský avatar
haikee
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 211
Registrován: 24.07.2008 16:07
Bydliště: ČR

Po zaruce se deji veci

Příspěvek od haikee »

vcera pri ceste do prace auto zacalu skubat, naskocila oranzova kontrolka zavada katalyzatoru, pak na palubaku servis a pak kontrolka EPC a jako kdyby vypadlo turbo. Tak jsem volal na asistenci co a jak a tam me nasmerovali do Auto ROS v Brne, protoze jsem to mel nejblize, dojel jsem dali to na VAG, zavezli me do prace, pak volali zjistili, ze to jelo jen na tri valce, ze nezapalovala svicka - oprava 2000 vcetne toho ze mi auto oplachli a vysali a umyli koberce - to potesilo. No nejhorsi je, ze auto je 1,5 mesice po zaruce tak cekam co se vysere jako dalsi :-D

Uživatelský avatar
jar_da
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 467
Registrován: 03.07.2011 07:37

Re: Po zaruce se deji veci

Příspěvek od jar_da »

odešel zapalovací modul?
CAXA

Uživatelský avatar
haikee
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 211
Registrován: 24.07.2008 16:07
Bydliště: ČR

Re: Po zaruce se deji veci

Příspěvek od haikee »

Zhavici valec se mi zda ci co

Uživatelský avatar
Thorwards
Závodník
Závodník
Příspěvky: 585
Registrován: 09.12.2009 22:32

Re: Po zaruce se deji veci

Příspěvek od Thorwards »

Ty jsi si ho nechal umýt v servisu? To že tě to potěšilo jsi myslel ironicky? Já mam auto 10 dní po záruce. Nabízeli mi nějakou prodlouženou záruku, ale nakonec jsem se na to vykašlal, tak doufám, že to nebyla chyba.

Alex.333
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 14.06.2011 10:36

Re: Po zaruce se deji veci

Příspěvek od Alex.333 »

Thorwards píše:Já mam auto 10 dní po záruce. Nabízeli mi nějakou prodlouženou záruku, ale nakonec jsem se na to vykašlal, tak doufám, že to nebyla chyba.
A jestli to není tajné, za kolik a na jak dlouhou dobu Ti tu prodlouženou záruku nabídli?
bylo: Golf III ´95 TDI 66kW

mefix
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 451
Registrován: 08.09.2009 22:14

Re: Po zaruce se deji veci

Příspěvek od mefix »

Co vím, tak prodloužená záruka neexistuje. Je možné se jen pojistit u snad 2 pojišťoven, které při "splnění pojistných podmínek" uhradí servisu pojistnou událost - opravu vady na autě. Cena, co jsem se zajimal byla před pár měsíci 7 tis. Kč na 2 roky pak snad nabízely za stejnou cenu i 3 roky. Ale jde o pojištění, ne záruku prodejce nebo importéra a je nutné uzavřít pojistnou smlouvu před koncem zákonné záruky, tedy do 2 let.

Odpovědět

Zpět na „Závady a servisní služby“