Motor po nastartování chcípne

Moderátor: SandrikGVI

Uživatelský avatar
ace_rimmer
Závodník
Závodník
Příspěvky: 582
Registrován: 23.11.2009 21:02
Bydliště: Olomoucký kraj

Re: Motor po nastartování chcípne

Příspěvek od ace_rimmer »

Tyburec píše:Tak jsem dnes Golfa přivez od Hellera - vyměnili odvzdušňovací ventil palivové soustavy, vyčistili šrtící klapku + diagnostika, cena 3198 Kč
No hlavně že to funguje :good:
Btw oni jsou svině i tak....3198Kč = 2000 diagnostika (u nich beztak jen vyčtení závad = minuta práce i s cigárkem), litr za čištění klapky a 198 stál ventil ne? :D Nebudu tě prudit, já jsem už na tyhle servisy alergický, protože z lidí dělají magory (ve většině případů). Hlavně ať ti to funguje :good:

Uživatelský avatar
Jara77K
Řidič
Řidič
Příspěvky: 137
Registrován: 24.01.2010 20:25
Bydliště: Šumperk

Re: Motor po nastartování chcípne

Příspěvek od Jara77K »

Nazdar,tak já mám taky Golfa VI 1,4 59kw 2,5 roku mám najeto 32000km. Jednou se mě to už taky stalo už ani nevím kdy ale předevčírem se mě to stalo zas že to nešlo nastartovat naskočil až na potřetí a od te doby startuje zas normálně.Holt není to dokonalé auto jak se vždy říkalo o Golfech!

Tyburec
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 02.05.2012 11:48

Re: Motor po nastartování chcípne

Příspěvek od Tyburec »

Seniore skoro si se trefil. Ventil stál 1250 Kč. když se podívaš na net tak stojí v průměru kolem 1200 Kč. Jinak diagnostika 1387 Kč, čištění klapy+práce 561 Kč. Taky bych do značkového servisu nikdy nešel, kdybych měl tady v okolí nějakého schopného "garážovce"

Uživatelský avatar
ace_rimmer
Závodník
Závodník
Příspěvky: 582
Registrován: 23.11.2009 21:02
Bydliště: Olomoucký kraj

Re: Motor po nastartování chcípne

Příspěvek od ace_rimmer »

a seš si jistý, že nemáš? :) s tou diagnostikou jsi mohl mrknout do tématu Nabízíme diagnostiku a zajet k někomu kdo ji nabízí ve tvém okolí... :wink:

Tyburec
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 02.05.2012 11:48

Re: Motor po nastartování chcípne

Příspěvek od Tyburec »

No dva v okolí tu mám co mají diagnostiku, ale to jsou takoví "rozumbradové a kouzelníci" S bývalým autem, starým naftovým citroenkem, jsem je kdysi párkrát navštívil a stačilo mi (a nejen mi). Už nikdy více! Pak jsem si raději koupil knihu "Jak na to" a všechno si dělal sám. No u Golfa je to přece jenom o něčem jiném. Ale dík za tip poohlídnu se na netu a taky se poptám, věřím, že se někdo schopný najde. Měj se.

Odpovědět

Zpět na „Závady a servisní služby“