Prvá garančná prehliadka

Moderátor: SandrikGVI

Odpovědět
mikekatz2
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 03.04.2012 12:45

Prvá garančná prehliadka

Příspěvek od mikekatz2 »

Zdar,golf 6 1.2tsi

Zaujímalo by ma ci je mozné spravit prvú garancnú prehliadku skor ako udáva vyrobca.Momentálne mám nabehané 20 000. long life je do 30 000 ale aj tak za 5 mesiacov nastane 8.mesiac takze podla vyrobcu je ze co nastane skor bud casovy interval alebo km. No a viem ze za tych 5 mesiacov nabeham este tak 1500km max tak ma napadlo ze mám cestu do nemecka ze by som tú prehliadku spravil tam a hned by som si nechal aj vymenit olej co myslíte?? je to mozné

Uživatelský avatar
xwritter
Řidič
Řidič
Příspěvky: 111
Registrován: 04.12.2010 12:28
Bydliště: Brno

Re: Prvá garančná prehliadka

Příspěvek od xwritter »

Četl jsem tady, že někdo byl i dřív, podle mě by v tom neměl být problém, jediný co se stane je, že si akorát tím zkrátíš tu první dobu do pravidelného servisu. Taky o tom uvažuju a to kvůli oleji, který po 20t.km už není asi to pravé ořechové. Na tvém místě bych to taky udělal, ale zavolal bych si pro jistotu do nějakého aut. servisu. Mě to vyjde taky na 9 až 10 měsíc, ale šel bych už teď.

mefix
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 451
Registrován: 08.09.2009 22:14

Re: Prvá garančná prehliadka

Příspěvek od mefix »

Olejový servis si udělej nyní a časový v době, kdy potřebuješ a hotovo, není co řešit. Budou zapsané 2 servisy v rozdílné době do evidence, což nikomu nevadí.

Buchly
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 19.05.2011 18:43
Bydliště: Slovakia

Re: Prvá garančná prehliadka

Příspěvek od Buchly »

mikekatz2 píše:Zdar,golf 6 1.2tsi

Zaujímalo by ma ci je mozné spravit prvú garancnú prehliadku skor ako udáva vyrobca.Momentálne mám nabehané 20 000. long life je do 30 000 ale aj tak za 5 mesiacov nastane 8.mesiac takze podla vyrobcu je ze co nastane skor bud casovy interval alebo km. No a viem ze za tych 5 mesiacov nabeham este tak 1500km max tak ma napadlo ze mám cestu do nemecka ze by som tú prehliadku spravil tam a hned by som si nechal aj vymenit olej co myslíte?? je to mozné
kludne mozes ist skor,nemusis ani volat.....ty mozes ist menit olej aj po 1000 km,ak chces......oni budu len radi....ja som bol skor,a nebol problem....

Odpovědět

Zpět na „Závady a servisní služby“