Neprošli jsme STK - chyba v dokladech !

Moderátor: SandrikGVI

Odpovědět
lichoresnice
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 19.05.2011 13:55

Neprošli jsme STK - chyba v dokladech !

Příspěvek od lichoresnice »

aby moje negativní zkušenost s místním zastoupením VW dosáhla úplného vrcholu, dnes byl nás VI Golf VI (koupen nový říjen 2009) na technické a NEPROŠEL evidenčkou, protože v technickém průkazu je jiná celková hmotnost, než na nějakém štítku v autě. Na autě je 2.550, v techničáku 2.570 kg. Takže vážná závada a technická na měsíc. máme si to dát do pořádku.
no volal jsem na jarov, kde mi řekli, že už se tím setkali a že se ozvou. to jsem rád, že když to importér posral a ví o tom, že čeká kdo ze sebe půjde udělat debila a bude to řešit.
takže doporučuju zkontrolovat nejvyšší přípustnou hmotnost.

blackhawk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 87
Registrován: 19.10.2011 19:23

Re: Neprošli jsme STK - chyba v dokladech !

Příspěvek od blackhawk »

Čeká mě teď také STK. Kde je prosím tě umístěný ten štítek na autě?
VW Golf VI 1.4 TSI chip 104kW Comfortline

lichoresnice
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 19.05.2011 13:55

Re: Neprošli jsme STK - chyba v dokladech !

Příspěvek od lichoresnice »

když otevřeš dveře u řidiče tak tam. psal jsem na ten jejich help-desk a nějak nereagují. asi nemají čas, jak se tam plácaj po ramenou. na jarově to nafotili a že do 14 dnů se ozvou s novým štítkem. opakovanou stk vw neproplácí- prý je to naše chyba, že jsme si koupili auto u nich...

Uživatelský avatar
TSIman
Řidič
Řidič
Příspěvky: 183
Registrován: 20.05.2010 21:44
Bydliště: Ostrava

Re: Neprošli jsme STK - chyba v dokladech !

Příspěvek od TSIman »

Upřesni prosím model a motor.

nuru
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 26.03.2013 13:03

Re: Neprošli jsme STK - chyba v dokladech !

Příspěvek od nuru »

Cenu za opakovanou STK uplatňuj po prodejci auta. On to měl zkontrolovat v rámci předprodejního servisu a takové auto, které nesplňuje technické normy, neměl vůbec prodat!!! Pokud ti mám poradit více, opakovanou STK proveď přímo na Jarově tak, že auto dej do "opravy" nechť oni zajistí shodu s předpisy (nálepky) a zajistí v rámci této "opravy" i opětovně STK. Cena - nula Kč. Divím se, že to řešíš sám s VW a ne přes prodejce v rámci reklamace.

lichoresnice
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 19.05.2011 13:55

Re: Neprošli jsme STK - chyba v dokladech !

Příspěvek od lichoresnice »

řeším to s prodejcem - jarovem, vždyť píšu, že už to nafotili a řeší s importérem. impoterovi jsem psal, abych si trochu zchladil žáhu. odpověď neposlali, zato mi začali chodit mailem jejich reklamní sdělení..

Uživatelský avatar
areka
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1960
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vrchlabí - Jilemnice

Re: Neprošli jsme STK - chyba v dokladech !

Příspěvek od areka »

lichoresnice píše:řeším to s prodejcem - jarovem, vždyť píšu, že už to nafotili a řeší s importérem. impoterovi jsem psal, abych si trochu zchladil žáhu. odpověď neposlali, zato mi začali chodit mailem jejich reklamní sdělení..
Klasika. Asi mají potřebu tě informovat. :mrgreen:

lichoresnice
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 19.05.2011 13:55

Re: Neprošli jsme STK - chyba v dokladech !

Příspěvek od lichoresnice »

tak abych to uzavřel, dneska mi na jarově přelepili starý štítek novým, jako kompenzaci nabídli, že mi auto kdyžtak někdy umyjí, protože teď je čisté a nemělo by to cenu znova mýt. tak jsem jim poděkoval, a ať na to nemyslí. zajel jsem na stk a vyřízeno.
v mailu se dneska objevila odpověď z vw, ať jim pošlu VIN, že na to teda mrknou. těm jsem taky poděkoval, i když jsem měl chuť je někam poslat.

Odpovědět

Zpět na „Závady a servisní služby“