Autorizovaný pozáruční servis vs. neautorizovaný

Moderátor: SandrikGVI

Odpovědět
Uživatelský avatar
wanous
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 09.01.2014 03:10

Autorizovaný pozáruční servis vs. neautorizovaný

Příspěvek od wanous »

Zdravim ,

chtěl jsem se zeptat ,zda-li má někdo zkušenost s neautorizovaným servisem . Mám auto po záruce 1.2 Tsi 63Kw a čeká mě druhý servis ,chci vyměnit LONG LIFE za normální interval 15 000 a vyměnit brzdovku . V autorizovaném servise Heller mi to spočítali na 5600 Kč . V neutorizovaném chcou polovinu ceny,ale nemaji zkušenost s TSI motory. Takže otázka zni,servisujete někdo auto jinde ,než v autorizovaném servise ? Diky

Uživatelský avatar
svatan
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 359
Registrován: 12.07.2012 10:37

Re: Autorizovaný pozáruční servis vs. neautorizovaný

Příspěvek od svatan »

Promiň, ale jestli jde jen o výměnu oleje a brzdovky, tak je úplně jedno, jestli mají zkušenost s TSI nebo ne, protože na tom nic není. A jestli to opravdu neumí, tak bych se takovému servisu obloukem vyhnul!

Jinak sám jsem na hraně, jestli jednou i na třetí servisku jet do autorizovaného...Asi jo, ale s vlastním olejem. To pak vyjde na rozumnější peníze.
VW Golf VI Comfortline 1.4TSI 122PS 2012-

k prodeji:
- sada orig. zadních zástěrek pro VW Golf 6, cena 250Kč

Pantani
Profík
Profík
Příspěvky: 1166
Registrován: 27.10.2009 22:32

Re: Autorizovaný pozáruční servis vs. neautorizovaný

Příspěvek od Pantani »

Souhlasím, klidně jeď do autorizovanýho servisu, ale jen do takovýho, kterej ti dovolí přivýzt si vlastní olej. Jejich ceny oleje jsou totiž nesmyslně vysoký. O cenách brzdovky v auto/neauto servisu nemám tušení jestli je nějaký rozdíl. Pokud bych servis, kterej mi dovolí přivýzt si vlastní olej nenašel, jel bych klidně do neautorizovanýho. Jen tím nejspíš přicházíš o záruku mobility.
Golf VI 1.4 TSI 90 kW DSG Highline / Golf 7.5 GTI Performance DSG by @Motorpower 215 kW/450 Nm.

blackhawk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 87
Registrován: 19.10.2011 19:23

Re: Autorizovaný pozáruční servis vs. neautorizovaný

Příspěvek od blackhawk »

Brzdovka se mění u nového až po 3 letech. Pak už platí dvouletý interval výměny. Doufám že se nepletu.
VW Golf VI 1.4 TSI chip 104kW Comfortline

Odpovědět

Zpět na „Závady a servisní služby“