Seřízení světel / Voda ve dveřích

Moderátor: SandrikGVI

Odpovědět
dejv.schopp
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 12.09.2016 04:32
Bydliště: Ústí nad Labem

Seřízení světel / Voda ve dveřích

Příspěvek od dejv.schopp »

Ahoj,

trápí mě dva problémy, řekl jsem si, že si konečně nechám poradit.

Zdá se mi, že mi LP světlo máří dost blíkzko k pravému, je možno to někde seřídit ve směru pravo/levo? V návodu jsem lautr nic nenašel.

Další problém je voda ve dveřích - po dešti zůstává dlouho vlhkost ve dveřích - vidět je to po vytažení stažených okýnek, na kterých jsou mokré mapy. Po dešti také po otevření dveří vyteče čůrek vody v přední spodní části.

Nějaký tipy prosím?
Golf VI 2.0 TDI 103 kW Highline

makipata
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 20.03.2017 21:20

Re: Seřízení světel / Voda ve dveřích

Příspěvek od makipata »

dejv.schopp píše:Ahoj,

trápí mě dva problémy, řekl jsem si, že si konečně nechám poradit.

Zdá se mi, že mi LP světlo máří dost blíkzko k pravému, je možno to někde seřídit ve směru pravo/levo? V návodu jsem lautr nic nenašel.

Další problém je voda ve dveřích - po dešti zůstává dlouho vlhkost ve dveřích - vidět je to po vytažení stažených okýnek, na kterých jsou mokré mapy. Po dešti také po otevření dveří vyteče čůrek vody v přední spodní části.

Nějaký tipy prosím?
Zdar chlapi,
potřebuju trochu sklopit dálkový, svítí to na veverky a nechci si rozdrbat potkávačky. Prosím kde zatočit?
Golf VI Variant.

K vodě ve dveřích - nemám golfa doma, nepodívám se, ale na všech autech co jsem měl, byly dole z vnitřní strany vylisované otvory, aby mohla voda ven. Máš to asi ucpané, koukni a protáhni to něčím plastovým, ať to nepodřeš.
U jedničkovýho golfa mi zatékalo do kufru a pod rezervou bylo akvárko. Spravila to vrtačka, čtyřka vrták na nejnižším místě a trochu barvy aby to hned neshnilo. Byl klid.
Jirka

salko
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 25.07.2011 11:14

Re: Seřízení světel / Voda ve dveřích

Příspěvek od salko »

Svetlá: ak je to ako na G5, (čo asi je, keďže píšeš, že máš Variant) potom sa nedá separátne nastaviť diaľkové svetlo. Ten mechanizmus je spriahnutý. Skontroluj si, či máš dobre nasadenú žiarovku, vyber ju a znovu ju tam nasuň. Tá žiarovka sa proste dá nasadiť aj zle. Na mojom starom G5 som mal podobný problém, svietil som do neba a bola iba zle nasadená žiarovka.

makipata
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 20.03.2017 21:20

Re: Seřízení světel / Voda ve dveřích

Příspěvek od makipata »

[quote="salko"]
Ahoj a díky za radu.
Jirka

Odpovědět

Zpět na „Závady a servisní služby“