STK a kódy závad

Moderátor: SandrikGVI

Odpovědět
Uživatelský avatar
svatan
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 359
Registrován: 12.07.2012 10:37

STK a kódy závad

Příspěvek od svatan »

Ahoj,
dnes jsem absolvoval 3.STK a po dvou projetí s čistým štítem se tentokráte technik trochu rozepsal:-) Je fakt, že jsem s autem ani neměl čas zajet na kontrolní servis a jel jsem rovnou, ale 4 lehké závady jsem nečekal:-)

kód závady 0.2.2.1.5 "údaje na výrobním štítku, kromě výrobního čísla, neodpovídají údajům uvedeným v dokumentaci vozidla, nebo chybí"


- to je co??? Jediný co mě napadá, že koukal do motoru na štítek a ten už mám od mastnoty úplně smytý a nečitelný, sotva drží. Může to být toto, nesetkal jste se s tím někdo? Nevšiml jsem si a nezeptal jsem se...Na netu jsem našel, že je nějaká nová vyhláška o tom z r. 2013

http://mdcr.cz/getattachment/Dokumenty/ ... lang=cs-CZ" onclick="window.open(this.href);return false;


Ostatní závady kdyby vás zajímalo co se vyskytuje - že mám povrchovou korozi ramen a nápravy a 1.1.14.1.1 brzdový kotouč zkorodovaný - s rýhami zjevně nepřesahujícími hloubku rýhy 1,5mm. No, mám na 115.000 a skoro 8 letech ještě původní kotouče a asi i destičky, tak už na to mají nárok. Na příští STK je vyměním:-)
VW Golf VI Comfortline 1.4TSI 122PS 2012-

k prodeji:
- sada orig. zadních zástěrek pro VW Golf 6, cena 250Kč

Odpovědět

Zpět na „Závady a servisní služby“