Svolávací akce ABS/esp

Moderátor: SandrikGVI

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mayk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 17.12.2015 06:37

Svolávací akce ABS/esp

Příspěvek od Mayk »

Tak mi dnes dopis na svolavaci akci ABS/ESP prisel.A jsem objednan do servisu.Akorat mi v servisu rekli ze jde jen o prehrani softwaru.
"Ukostření systému ABS/ESP může být přerušeno v důsledku termomechanického přetížení. To by vedlo k selhání systému ABS/ESP a nebezpečí nehody."

https://svolavacky.cz/?listing_type=vol ... 2008-2010/" onclick="window.open(this.href);return false;

Kamula
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 15.10.2017 13:56

Re: Svolávací akce ABS/esp

Příspěvek od Kamula »

Zdravím, byla jsem tam minulý týden a to v Brně v AZ servisu, který se tedy situuje na značku Škoda, ale VW očividně taky. Prvotně se snažili přehrát SW, takže jsem tam nechala auto cca 1 hodinku. Když jsem se vrátila, čekala mě nemilá zpráva, že se z přehrátí ABS řídící jednotka zbláznila a tudíž se musí vyměnit. Auto jsme tam nechala a za cca 3 dny bylo hotovo. Dívala jsem se pod kapotu a dle všeho je tam nová řídící jednotka pač nebyla tak špinavá a vypadala jak nová. Ovšem zda to opravdu vyměnili, tak to jen pán Bůh ví :-D

Uživatelský avatar
Shorty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3135
Registrován: 24.05.2010 16:33
Bydliště: Praha

Re: Svolávací akce ABS/esp

Příspěvek od Shorty »

Tuším, že to je právě ten důvod svolávačky. Pustí se nějaký zatěžkávací test a pokud ho zvládne, tak se dá jen nový SW jinak se musí měnit jednotky. Alespoň to jsem četl v pokynech pro tudle akci pro US servisy a tam je péče o zákazníky úplně někde jinde.

U mého minulého auta testem prošla a proto stačilo přehrát SW
VW Golf Variant VII 1.4 TSI Maraton Edition
VW Golf Cabriolet I 1.8 GL
VW Tiguan II 1.5 TSI Life
ex: VW Golf VI 1.4 TSI
ex: VW Golf IV 1.6 16V
ex: VW Golf Variant IV 1.6 16V

Uživatelský avatar
Mayk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 17.12.2015 06:37

Re: Svolávací akce ABS/esp

Příspěvek od Mayk »

Tak to Vam moc dekuju za info.

Robas1366
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 05.03.2018 16:40

Re: Svolávací akce ABS/esp

Příspěvek od Robas1366 »

Zdravím, tak jsem dal taky golfa do servisu a přehrání softwaru nevydržela řídící jednotka. Objednali novou, jenže mi oznámili, že se jim to nedaří zprovoznit(nejde nakódovat), stalo se to taky někomu?

Odpovědět

Zpět na „Závady a servisní služby“