MK6 GTI by jrkAA

Moderátor: SandrikGVI

Odpovědět
jrkAA
Člen klubu
Příspěvky: 11
Registrován: 22.03.2018 10:11

MK6 GTI by jrkAA

Příspěvek od jrkAA »

Zdravím :) Mám pár dotazů. Před nedávnem jsem si pořídil novou lásku - MK6 GTi - víc fotek dodám po práci a hned mám ohledně toho pár dotazů - nakódování pár věcí - zda to vůbec jde. Rok výroby je 2012, Adidas Edice, kód motoru CCZB.

1) Rád bych nechal dokódovat elektronický samosvor - zaslechl jsem, že by to prý neměl být problém, tak bych rád věděl, jak na to a jaký je na to popř. "kód"?
2) Taky bych do toho rád nechal udělat protočení rafiček při zapalování.
3) Další věc je ta, zda je reálné udělat to, aby se při sepnutí dálkových světel rozsvítily mlhovky a při vypnutí zase zhasli.
4) A poslední věc je ta, že bych rád udělal to, aby při brždění svítily obě zadní světla, nejen ta "vnější" strana těch diod.

Vím, že toho je možná trochu moc, ale zda-li by šlo udělat alespoň něco, byl bych za to moc rád. :)

Předem všem moc děkuji za případné info a doufám, že některé z Vás brzo poznám na nějakém VW srazu. :drinks:
Přílohy
Moje láska. :)
Moje láska. :)
Mk6 GTI by Jiří "jrkAA" Irholci

Uživatelský avatar
Shorty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3135
Registrován: 24.05.2010 16:33
Bydliště: Praha

Re: MK6 GTI by jrkAA

Příspěvek od Shorty »

TADY máš pěkně přehledný a detailní návod, co jde dokódovat. Je tam sice tu a tam drobná chybička, ale přehledné je to hezky.

1) To je EDS a to má každý golf v základu od mk5 vejš, v sedmičce je prý nějaký chytřejší XDS. Jde ale nastavit intenzita.
2) To se zove staging nebo needle swap
3) To by mohlo jít, ale je to prasárna (nejsi náhodu z jižních Čech, tam je to evergreen?!) Naopak je to košer (při zapnutí dálky nezhasnou mlhovky)
4) S tím nemám zkušenost

Jinak přeji hodně spokojených kilometrů :drinks:
VW Golf Variant VII 1.4 TSI Maraton Edition
VW Golf Cabriolet I 1.8 GL
VW Tiguan II 1.5 TSI Life
ex: VW Golf VI 1.4 TSI
ex: VW Golf IV 1.6 16V
ex: VW Golf Variant IV 1.6 16V

Uživatelský avatar
vwbeers
Závodník
Závodník
Příspěvky: 559
Registrován: 19.10.2016 10:48
Bydliště: Jirkov

Re: MK6 GTI by jrkAA

Příspěvek od vwbeers »

Ahoj. Co se tyce staggingu (protoceni rucicek) tak jsem to nikde v obyc vcds nenasel. Musel jsem si to nechat dodelat pres vag PRO (myslim ze se to tak jmenovalo :D ). Co se tyce osvetleni vnitrni strany pri brzdeni mozna ti pomuze tento navod
https://youtu.be/q9HfZzrWnIM" onclick="window.open(this.href);return false;

Odesláno z mého SM-G950F pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
SandrikGVI
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2239
Registrován: 18.01.2011 20:20
Bydliště: Středočechy :D

Re: MK6 GTI by jrkAA

Příspěvek od SandrikGVI »

Pekny kousek :good: klidne pak zaloz svoje tema v sekci nejen muj golf VI ;)

Ps: to sviceni zadnich svetel me take zajima ;) resil uz to nekdo? krom youtubu ;) je to opravdu ciste jen nastaveni ? ;)

BTW: hezká fotka u Hněvkovické přehrady :good: párkrát jsem tam už něco dělal pro ČEZ :)

Uživatelský avatar
Ipanema
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1727
Registrován: 22.05.2008 17:50
Bydliště: Brno

Re: MK6 GTI by jrkAA

Příspěvek od Ipanema »

1) nevím, ale asi to je jen o dokódování
2) pokud to umí budíky, stačí na to jen VCDS. Pokud to budíky neumí, tak Vag Pro a upravit eeprom. Když někdo ví adresu kde to je, máš za 2 minuty hotovo.
3) zase asi jedině přes eeprom. To by šlo. Ale nevím co tohle je za chtěnou vlastnost na autě...
4) ano, to bude jen nastavení. Prostě to je vyplé a je potřeba to tam přidat. Opět (asi jen) přes eeprom.

Auto pěkný. Zvlášť ty kola. Musím se jít podívat do garáže, jestli tam furt jsou, protože do dnes jsem je měl na Golfu 6 snad jen já.....

Najdi si tady nebo na netu uživatele s nickem Ferda25. Je to arogantní týpek ze Strakovic, ale tohle vše jistě umí udělat.
Golf VI 1.4 TSI 90 kW, pseudo-GTI kompletně uvnitř i vně, úprava na 236 Nm/155 HP, léto 18" Serron, zima 18" Monza

Odpovědět

Zpět na „Závady a servisní služby“