sonduji zájem o touarega

Moderátor: Mára_VR6

Odpovědět
xandercage
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 206
Registrován: 05.11.2009 16:50

sonduji zájem o touarega

Příspěvek od xandercage »

Zdravím,
byl by zájem o mého touarega, je to rok 2007, ale jezdil až od roku 2008, auto znám od nového, původ ČR, nyní ale najeto poctivých 280 tisíc km, ale o auto maximálně staráno, olej měněn po 10 tisících km, pouze za castrol 5W30 507.00. Jsem druhý majitel a posledních 150 tisíc km jsem najel po Evropě sám a nikdy mě auto nenechalo ve štychu. I rozvod k čerpadlu měněn po 80 tisících km, teď vyměněn před cca 10 tisíci km. Měněn preventivně i celý kardan, komplet brzdy (kotouče + desky + vyměněny válečky v brzdičích). Všechny díly vždy originál VW. Měněn i kompresor podvozku vč. rozváděcí kostky. Auto startuje na brnk i v -30 stupních (letos v zimě jsem byl ve Švédsku), motor suchý a v super stavu. Převodovka řadí bez cukání a plynule.
Teď něco k výbavě.

auto je v černé metalíze, má béžový kožený interiér, sedačky vyhřívané, řidičova a spolujezdcova kompletně v elektrice s pamětí (obě), zadní vyhřívané. čtyřzónová klimatizace, RNS510, zpětná kamera, adaptivní tempomat, vzduchový podvozek, xenony, šibr, vyhřívané čelní sklo, elektrické 5-té veře, tažné, velký barevný maxidot, světla se zatáčením do zatáčky, esp, automat, bluetooth jednotka, TV tuner (hybrid digitál + analog), auto stojí na 19 kolech origo R-line. k autu bych dal i sada zimních kol, taky origo VW 19, roletky v zadních dveřích, elektronická dětská pojistka, stropní DVD alpine, bezklíčové startování kessy, možná jsem ještě na něco zapomněl, tak se kdyžtak zeptejte.

Na autě je samozřejmě vidět lehce zub času, je tam lehký oděrek na předním levém blatníku a pár malinkých oděrků pod klikama, auto bylo jednou ťuknuté na levý předení roh, stalo se mi to v Římě a dojel jsem po ose domů, vyměnilo se světlo blatník a byla maličká promáčklina na kapotě, tak jsem vyměnil i tu, jelikož je hliníková a nedá se vyklepat. Na auto jsem zároveň, když se lakovaly ty díly nechal nalakovat a dát R-line přední nárazník. Vše můžu doložit fakturou z opravy.

Teď k ceně, moje představa je 350 tisíc + DPH, tzn cca 420 tisíc.

foto dodám, jak bude čas auto nafotit.

Radimurb
Řidič
Řidič
Příspěvky: 87
Registrován: 19.11.2011 09:57

Re: sonduji zájem o touarega

Příspěvek od Radimurb »

Hlavne si zapomněl na motor.

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: sonduji zájem o touarega

Příspěvek od Mára_VR6 »

spíš zapoměl na pravidla.
Pokud nemáš čas auto nafotit, tak já si asi najdu čas vymazat inzerát.
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Odpovědět

Zpět na „Bazar“