Chybí hodiny na displeji

2007 - 20..

Moderátor: jets

Odpovědět
fen
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 19.03.2019 08:02

Chybí hodiny na displeji

Příspěvek od fen »

Ahoj, minulý týden jsem koupil nového Tiguana a nedaří se mi dostat hodiny na displej za volant. Na přiloženém obrázku bych je čekal tam, kde jsem udělal červené kolečko. Hodiny tak vidím jen na tom druhém displeji u rádia. Díval jsem se do menu, ale nikde není položka na přidání hodin. Jen nastavení času a data. Při vypnutí zapalování se mi na displeji ukáže takový ten celkový přehled, kde vidím čas i datum, ale při nastartování už hodiny nemám.
20190319_070735.jpg
Může s tím souviset to, že mám neustále nahoře na displeji vidět ikonu Lane asistenta (fialové kolečko)? I když ho vypnu, pořád ho tam mám. Povypínal jsem i jiné asistenty, tahle ikona při nastartovaném motoru nezmizí. Když Lane asistenta vypnu, zmizí z dolní části displeje (žluté kolečko). Ale nahoře prostě zůstane.

Přijde mi, že je chyba v software a že by tam nahoře měly zůstávat hodiny a ne ikona Lane asistenta. Máte s tím někdo zkušenost? Ptal jsem se prodejce a ten říkal, že je to divné a že se zeptá a dá mi vědět.

fen
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 19.03.2019 08:02

Re: Chybí hodiny na displeji

Příspěvek od fen »

Tak oprava. To ve fialovém kroužku je profil jízdy (nyní Normal) a funguje správně. Co jsem hledal na internetu, tak ty displeje nové generace tam už zobrazení času opravdu nemají, na žádném obrázku jsem ho neviděl.

Uživatelský avatar
sirdo
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2203
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Chybí hodiny na displeji

Příspěvek od sirdo »

je to displej ENTRY, ktoreho jedinou vyhodou je, ze ma vyssie rozlisenie ako stare AID...

Odpovědět

Zpět na „Tiguan“