denní svícení

2007 - 20..
Odpovědět
Uživatelský avatar
gdanx
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Denni sviceni (DRL)

Příspěvek od gdanx »

Pouze pro pocit, ze pri dnech, kdy je inverze, nebo jinak hnusne je clovek lip videt zezadu. Zaroven ale neni jeste natolik hnusne, aby clovek musel svitit xenonama.

panHrabe
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 17.10.2012 16:33

Re: Denni sviceni (DRL)

Příspěvek od panHrabe »

Myslim, ze pokud jsou na aute bixenony, tak svetla maji standartne polohu "AUTO" (svetelny senzor), tim padem bych rekl, ze je zbytecne resit nejake prepinani manualne.

pohodarkajik
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1258
Registrován: 28.11.2010 19:28
Bydliště: Rychnov nad kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Re: Denni sviceni (DRL)

Příspěvek od pohodarkajik »

to je ta ceska sporivost, radsi budu riskovat pokudu x tisic za chybne fungujici DRL, nez za x let koupit novou vybojku do xenonu :-D

Uživatelský avatar
gdanx
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Denni sviceni (DRL)

Příspěvek od gdanx »

Rozsekali jste me, uzaviram tema :D

Uživatelský avatar
Tiguanman
Závodník
Závodník
Příspěvky: 544
Registrován: 18.07.2010 21:19
Bydliště: Olomouc

Re: denní svícení

Příspěvek od Tiguanman »

Já tu vyhlášku taky nějak nechápu, navíc nechápu proč by s denním svícením nemohl svítit zadek
Jezdi jenom tak rychle,jak umí létat tvůj anděl strážný!


.............

VW Tiguan 2.0 TDi 125kW čip, Of 4Moušn, šedá
VW Jetta 1.4 TSi 125kW, šedá
a spotřeba???...sere pes!!!

jazva
Řidič
Řidič
Příspěvky: 102
Registrován: 27.05.2009 12:59
Bydliště: Prešov

Re: denní svícení

Příspěvek od jazva »

Tiguanman píše:Já tu vyhlášku taky nějak nechápu, navíc nechápu proč by s denním svícením nemohl svítit zadek
To nechápem ani ja.

A prečo u AUDI zadné svetlá svietia (ked v predu svietia len ti led pásy)?
ex Tiguan Trend & Fun, 1.4 TSI, 110 kW, 4motion
BMW F11 520d RWD

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14724
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: denní svícení

Příspěvek od tornado1 »

záleží na tom jak to prošlo homologací a jak je to schválené
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
Gabrieluss
Řidič
Řidič
Příspěvky: 105
Registrován: 05.09.2012 21:48
Bydliště: Praha

Re: denní svícení

Příspěvek od Gabrieluss »

Denní svícení s čidlem u Bixenonů je to taky dost zvláštní. Vyjedu, svítí jen ledky a na třetí křižovatce už koukám že svítí i xenony, takže si to svítí jak se tomu chce, ale na druhou stranu mu do toho kecat nebudu. Alespoň na to nemusím myslet a ono si to svítí jak potřebuje.
2.0 TDI, 103 kW, BMT, manuál, 4x4, Sport & Style, * 26. 10. 2012

davecv
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 17.12.2012 20:46

Re: denní svícení

Příspěvek od davecv »

Dobrý den ,

možná se budu opakovat ale potřeboval bych poradit ... Mám Tiguana r.v. 2010 4motion a dnes jsem koupil světla s denní svícením :
http://www.tuning-in.cz/vw-tiguan-07-11 ... omove.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Po namontování jsem celkem zklamán protože jsem si vůbec neuvědomil ,že v poloze 0 mi svítí hlavní světlomety , na parkovačky mi samozřejmě svítí parkovačky a na světla to finguje jako v poloze 0 .. Takže teď vůbec nevím , jak zprovoznit aby to fungovalo jako denní svícení .. A ještě jedna věc , když to zapnu na polohu parkovačky , tak svítí parkovačky i denní svícení a svící celkem slabě ,ale když po nastartování vytáhnu klíček , tak se LED rozsvítí cca o 50% více :-( než svítí za jízdy ..

Děkuji za rady a ještě jedno se omlouvám za spam ..

Uživatelský avatar
jets
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2634
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: denní svícení

Příspěvek od jets »

davecv píše:Dobrý den ,

možná se budu opakovat ale potřeboval bych poradit ... Mám Tiguana r.v. 2010 4motion a dnes jsem koupil světla s denní svícením :
http://www.tuning-in.cz/vw-tiguan-07-11 ... omove.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Po namontování jsem celkem zklamán protože jsem si vůbec neuvědomil ,že v poloze 0 mi svítí hlavní světlomety , na parkovačky mi samozřejmě svítí parkovačky a na světla to finguje jako v poloze 0 .. Takže teď vůbec nevím , jak zprovoznit aby to fungovalo jako denní svícení .. A ještě jedna věc , když to zapnu na polohu parkovačky , tak svítí parkovačky i denní svícení a svící celkem slabě ,ale když po nastartování vytáhnu klíček , tak se LED rozsvítí cca o 50% více :-( než svítí za jízdy ..

Děkuji za rady a ještě jedno se omlouvám za spam ..
to není spam ale normální prosba o pomoc, akorát teda myslím že tyto světla tady nikdo nemá a nemáme praktickou radu co a jak, chtělo by to zajet k někomu kdo má VAG a zkoušet, nebo ještě lépe najít někoho kdo tyto světla umí ve VAGu nastavit. Odkud jsi? Jestli chceš tak já VAG mám a můžeme to vyzkoušet... Zkusdím se mrknout na netu jestli to někdo už dělal
každé přistání po kterém se dá odejít po svých je dobré

davecv
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 17.12.2012 20:46

Re: denní svícení

Příspěvek od davecv »

jets píše:
davecv píše:Dobrý den ,

možná se budu opakovat ale potřeboval bych poradit ... Mám Tiguana r.v. 2010 4motion a dnes jsem koupil světla s denní svícením :
http://www.tuning-in.cz/vw-tiguan-07-11 ... omove.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Po namontování jsem celkem zklamán protože jsem si vůbec neuvědomil ,že v poloze 0 mi svítí hlavní světlomety , na parkovačky mi samozřejmě svítí parkovačky a na světla to finguje jako v poloze 0 .. Takže teď vůbec nevím , jak zprovoznit aby to fungovalo jako denní svícení .. A ještě jedna věc , když to zapnu na polohu parkovačky , tak svítí parkovačky i denní svícení a svící celkem slabě ,ale když po nastartování vytáhnu klíček , tak se LED rozsvítí cca o 50% více :-( než svítí za jízdy ..

Děkuji za rady a ještě jedno se omlouvám za spam ..
to není spam ale normální prosba o pomoc, akorát teda myslím že tyto světla tady nikdo nemá a nemáme praktickou radu co a jak, chtělo by to zajet k někomu kdo má VAG a zkoušet, nebo ještě lépe najít někoho kdo tyto světla umí ve VAGu nastavit. Odkud jsi? Jestli chceš tak já VAG mám a můžeme to vyzkoušet... Zkusdím se mrknout na netu jestli to někdo už dělal

Já jsem z Chomutova , tak není problém někam dojet , když to nebude půl republiky Musím říct , že se mi ty světla na autě moc líbí , takže budu moc vděčný za každou radu či pomoc ...

Uživatelský avatar
Tiguanman
Závodník
Závodník
Příspěvky: 544
Registrován: 18.07.2010 21:19
Bydliště: Olomouc

Re: denní svícení

Příspěvek od Tiguanman »

Když jsem takové světla před časem scháněl já, tak nikde nebyly. Na Vag budeš muset zajet každopádně, protože Tig má továrně nastaveno denní svícení přes hlavní světla. A ty ledky jsou zapojeny na dva okruhy, kde svítí na 30-50% a na 100%. Takhle to má hlavně Ford, kde mu svítí současně i shlavníma, ale na 30 nebo 50%.
Jezdi jenom tak rychle,jak umí létat tvůj anděl strážný!


.............

VW Tiguan 2.0 TDi 125kW čip, Of 4Moušn, šedá
VW Jetta 1.4 TSi 125kW, šedá
a spotřeba???...sere pes!!!

davecv
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 17.12.2012 20:46

Re: denní svícení

Příspěvek od davecv »

Já jsem na ne čekal skoro rok :-) A když je konečně mám , tak řeším tenhle problém .. Zkusím se zeptat v VW , ale tam mi určitě nepomůžou protože když jsem chtěl dodělat na mojí novou A6 couvací kameru , tak v tom byl strašný problém prý kvůli MMI .. A tady v okolí vůbec netuším , kdo má VAG a kdo to umí :-(

Uživatelský avatar
Tiguanman
Závodník
Závodník
Příspěvky: 544
Registrován: 18.07.2010 21:19
Bydliště: Olomouc

Re: denní svícení

Příspěvek od Tiguanman »

Mrkni http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=98&t=134057" onclick="window.open(this.href);return false;
Jezdi jenom tak rychle,jak umí létat tvůj anděl strážný!


.............

VW Tiguan 2.0 TDi 125kW čip, Of 4Moušn, šedá
VW Jetta 1.4 TSi 125kW, šedá
a spotřeba???...sere pes!!!

Uživatelský avatar
Jerry XXL
Pilot
Pilot
Příspěvky: 877
Registrován: 22.11.2009 11:45
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Přední světla + Kodování ?

Příspěvek od Jerry XXL »

Čau, řeším to už delší dobu a potřebuji od někoho poradit zda je reálné na VW Tiguanu r.v. 2010 nakodovat, aby mi s čidlem přes den svítili jen přední parkovačky a nejlépe nic jiného, nebo aspoň minimum věcí a přes noc se mi zaplo vše jak to má být ... :idea: :idea: :?: :?:

Díkec, viz. obrázek světel ...
Přílohy
VK162-B3WC0-1.jpg
VK162-B3WC0-1.jpg (16.26 KiB) Zobrazeno 2042 x
{Jerry} - Tiguan Sport & Style 2,0 TDi 6M 4Motion - Bílý
(http://moje.auto.cz/Jerry-XXL/jerry.html) & (viewtopic.php?f=249&t=170652)
{Tom} - Golf 1.9 TDi 6M - Černo / Červený
(http://moje.auto.cz/Jerry-XXL/tom.html) & (viewtopic.php?f=129&t=248614)

Odpovědět

Zpět na „Tiguan“