nosič kol na zadní dveře

2007 - 20..

Moderátor: jets

Uživatelský avatar
valchaaa
Závodník
Závodník
Příspěvky: 618
Registrován: 01.12.2009 20:04

Re: nosič kol na zadní dveře

Příspěvek od valchaaa »

No to pak bude paradní dělo :-)
Už jsi přemýšlel kdo ti bude dělat chip?

Uživatelský avatar
jets
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2634
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: nosič kol na zadní dveře

Příspěvek od jets »

valchaaa píše:No to pak bude paradní dělo :-)
Už jsi přemýšlel kdo ti bude dělat chip?
ještě ne, a toto konkrétně asi nechám až po záruce, jednak z mám strach co kdyby... a taky budu v záruce jezdit do autorizovaného servisu a tam přehrávají sw furt dokola tak by na to jednak přišli a asi i přehráli... Plánuju si ho nechat minimálně 5 let takže první 2 roky to vydržím s těmi 170 koníky :-)
Právě jsem zabukoval ubytování v Chorvatsku a pojedeme tam ještě asi benzínovým tigoušem tak su zvědavý jak se s tím popere :-)
každé přistání po kterém se dá odejít po svých je dobré

Uživatelský avatar
Moik
Závodník
Závodník
Příspěvky: 663
Registrován: 22.04.2010 19:58
Bydliště: Jihlava

Re: nosič kol na zadní dveře

Příspěvek od Moik »

jets píše: Právě jsem zabukoval ubytování v Chorvatsku a pojedeme tam ještě asi benzínovým tigoušem tak su zvědavý jak se s tím popere :-)
Kura tak to pak dej vědět! Já jsem na to odvahu neměl, hlavně mám k dispozici ještě Mondeo 08 1.8TDCi a to jelo po dálnici za 5,6 145 tempomat... celková 6,5 říkal jsem si, že to by TSI 4motion a SUV dalo tak za 9+
Passat 2016, 2.0TDI 110kw, DSG
Multivan T5 2007, 1.9TDI 77kW (R.I.P. 2014)
Tiguan Sport&Style 1,4TSI 110kW 4x4 (R.I.P. 2011)

Uživatelský avatar
valchaaa
Závodník
Závodník
Příspěvky: 618
Registrován: 01.12.2009 20:04

Re: nosič kol na zadní dveře

Příspěvek od valchaaa »

Já mam toho Caddyho starého půl roku a už je tam chip :-D
Myslíš že v servise ví kde počet flashů hledat?A to nemluvím o tom že to počítadlo flashu se dá normálně smazat.
No známy tady ma Tiguana cca rok a půl má najeto 27 tkm a v servise s tím ještě nebyl.A za toho půl roku to bude po záruce.
A když jim vysloveně řekneš že nechceš prehrát software tak to udělat nesmí.

Uživatelský avatar
jets
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2634
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: nosič kol na zadní dveře

Příspěvek od jets »

Moik píše:
jets píše: Právě jsem zabukoval ubytování v Chorvatsku a pojedeme tam ještě asi benzínovým tigoušem tak su zvědavý jak se s tím popere :-)
Kura tak to pak dej vědět! Já jsem na to odvahu neměl, hlavně mám k dispozici ještě Mondeo 08 1.8TDCi a to jelo po dálnici za 5,6 145 tempomat... celková 6,5 říkal jsem si, že to by TSI 4motion a SUV dalo tak za 9+
no mám z toho celkem obavu, ale zase na druhou stranu pojedeme v noci a nebudeme spěchat tak to vidím tak klidné tempo 120 na tempomat a snad se do těch 9l vlezu. Snad nebude benzín stát víc jak celá dovolená :-)
každé přistání po kterém se dá odejít po svých je dobré

Uživatelský avatar
jets
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2634
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: nosič kol na zadní dveře

Příspěvek od jets »

valchaaa píše:Já mam toho Caddyho starého půl roku a už je tam chip :-D
Myslíš že v servise ví kde počet flashů hledat?A to nemluvím o tom že to počítadlo flashu se dá normálně smazat.
No známy tady ma Tiguana cca rok a půl má najeto 27 tkm a v servise s tím ještě nebyl.A za toho půl roku to bude po záruce.
A když jim vysloveně řekneš že nechceš prehrát software tak to udělat nesmí.
já vím, ale v extrému když přijde na nějaký problém budeš se hádat a soudit? Já na to nemám nervy a je pro mě jednodušší počkat... už jsem toho reklamoval celkem dost a člověk nikdy neví....
každé přistání po kterém se dá odejít po svých je dobré

Uživatelský avatar
valchaaa
Závodník
Závodník
Příspěvky: 618
Registrován: 01.12.2009 20:04

Re: nosič kol na zadní dveře

Příspěvek od valchaaa »

Jasně.Záruka je stejně jen dva roky ne?

Uživatelský avatar
jets
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2634
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: nosič kol na zadní dveře

Příspěvek od jets »

valchaaa píše:Jasně.Záruka je stejně jen dva roky ne?
jj, oni mají zájem co nejvíc ušetřit v případě problému a já mám zájem vytřískat co nejvíc a pokud mi upadne zadní náprava a oni budou tvrdit že to je kvůli chipu tak to se radši bez něj obejdu a předejdu případným problémům tím že po dobu záruky budu sekat latinu a cokoliv si budu chtít na auto přidat tak mi tam namontují oni ať si taky něco vydělají kluci ušatí - ale hlavně já budu v klidu :wink:
těšíííííííííííím se jak mimino na novou hračku :lol: :lol: :lol:
každé přistání po kterém se dá odejít po svých je dobré

FrrFrr
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 06.07.2010 16:26

Re: nosič kol na zadní dveře

Příspěvek od FrrFrr »

rám, nášlapy
samootevírání kufru
plynové vzpěry kapota

a možná mě ještě něco napadne :-)[/quote]

Zdar, mohu se zeptat, asi blbě, ale fakt to nevím, kde se dají takovýhle fíčury sehnat? Mám objednanej jeden kousek Sport Style, moc se na něj těším, ale některé věci bych tam taky uvítal.

Uživatelský avatar
jets
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2634
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: nosič kol na zadní dveře

Příspěvek od jets »

FrrFrr píše:rám, nášlapy
samootevírání kufru
plynové vzpěry kapota

a možná mě ještě něco napadne :-)
Zdar, mohu se zeptat, asi blbě, ale fakt to nevím, kde se dají takovýhle fíčury sehnat? Mám objednanej jeden kousek Sport Style, moc se na něj těším, ale některé věci bych tam taky uvítal.[/quote]

rámy kdekoliv na webu např.: http://www.sportstyl.cz/off-road-a-suv- ... vw-tiguan/" onclick="window.open(this.href);return false; nebo prostě zadej do vyhledávače rámy off road nebo něco podobného a najdeš...
plynové vzpěry budu řešit až auto přijde, budu prostě pátrat z jakého auta tam půjdou namontovat
otevírání kufru se řeší malýma pružinama které se namontují na plynové vzpěry, po odjištění kufru to ty pružiny vyklopí nahoru viz třeba: http://www.youtube.com/watch?v=4ShYubZEpp8&NR=1" onclick="window.open(this.href);return false; samozřejmě se zavírá ručně, ale co bys chtěl za 150kč :-)
chce to prostě hledat, googlit, číst, ptát se a hlavně se dělit o nové informace :-) poděl se jaký budeš mít motor, barvu atd... jsme tu jedna tiguaní rodina :-)
každé přistání po kterém se dá odejít po svých je dobré

FrrFrr
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 06.07.2010 16:26

Re: nosič kol na zadní dveře

Příspěvek od FrrFrr »

jets píše:
FrrFrr píše:rám, nášlapy
samootevírání kufru
plynové vzpěry kapota

a možná mě ještě něco napadne :-)
Zdar, mohu se zeptat, asi blbě, ale fakt to nevím, kde se dají takovýhle fíčury sehnat? Mám objednanej jeden kousek Sport Style, moc se na něj těším, ale některé věci bych tam taky uvítal.
rámy kdekoliv na webu např.: http://www.sportstyl.cz/off-road-a-suv- ... vw-tiguan/" onclick="window.open(this.href);return false; nebo prostě zadej do vyhledávače rámy off road nebo něco podobného a najdeš...
plynové vzpěry budu řešit až auto přijde, budu prostě pátrat z jakého auta tam půjdou namontovat
otevírání kufru se řeší malýma pružinama které se namontují na plynové vzpěry, po odjištění kufru to ty pružiny vyklopí nahoru viz třeba: http://www.youtube.com/watch?v=4ShYubZEpp8&NR=1" onclick="window.open(this.href);return false; samozřejmě se zavírá ručně, ale co bys chtěl za 150kč :-)
chce to prostě hledat, googlit, číst, ptát se a hlavně se dělit o nové informace :-) poděl se jaký budeš mít motor, barvu atd... jsme tu jedna tiguaní rodina :-)[/quote]

Sport Style, bez kitu, obával jsem se, že ty 19" na naše silnice by byly smrtelný, bílá barva, rádio 510, kamera, mltf volant, tažný, climatronic a zbytek je tam standartně :D Jo, ještě motor 2.0 TSi

Uživatelský avatar
jets
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2634
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: nosič kol na zadní dveře

Příspěvek od jets »

FrrFrr píše:Sport Style, bez kitu, obával jsem se, že ty 19" na naše silnice by byly smrtelný, bílá barva, rádio 510, kamera, mltf volant, tažný, climatronic a zbytek je tam standartně :D Jo, ještě motor 2.0 TSi
ty jo,těch bílých se teda urodilo :-) pěkná výbavička, proč jsi si vybral TSi? Nemáš strach že to bude žrát jako tank? Po zkušenostech s 1,4 bych z 2,0 měl celkem strach...
každé přistání po kterém se dá odejít po svých je dobré

FrrFrr
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 06.07.2010 16:26

Re: nosič kol na zadní dveře

Příspěvek od FrrFrr »

jets píše:
FrrFrr píše:Sport Style, bez kitu, obával jsem se, že ty 19" na naše silnice by byly smrtelný, bílá barva, rádio 510, kamera, mltf volant, tažný, climatronic a zbytek je tam standartně :D Jo, ještě motor 2.0 TSi
ty jo,těch bílých se teda urodilo :-) pěkná výbavička, proč jsi si vybral TSi? Nemáš strach že to bude žrát jako tank? Po zkušenostech s 1,4 bych z 2,0 měl celkem strach...
Hodně jsem nad tím přemýšlel, strach trochu mám, ale nakonec jsem vykalkuloval tento motor z důvodu: auto bude hlavně pro mladou ( no ještě uvidíme :D ), na kratší vzdálenosti, město a tratě tak kolem 30 - 40 km, bojím se , že ten diesel by začal tím trpět,nedokonale ohřátej motor, spaliny ve filtru a tak. A na těhlech vzdálenostech taky spapá víc, než se udává, prostě nedostane se do pořádnýho tahu, neběží v tom optimálním režimu. A cenový rozdíl na příslušných modelech porovnám s předpokládanými kilometry ročně krát rozdíl peněz na palivu, přičtu rozdíl na filtrech, oleji a dalších kokotinách pro diesel x benzín a vyjde mi návratovost investice za takovou dobu, že to auto už ani třeba nebudu mít. A já mám doma diesla, takže budeme mít výběr, podle potřeby :) Jo, a hlavně, benz má lepší zrychlení :D

Uživatelský avatar
jets
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2634
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: nosič kol na zadní dveře

Příspěvek od jets »

FrrFrr píše:Hodně jsem nad tím přemýšlel, strach trochu mám, ale nakonec jsem vykalkuloval tento motor z důvodu: auto bude hlavně pro mladou ( no ještě uvidíme :D ), na kratší vzdálenosti, město a tratě tak kolem 30 - 40 km, bojím se , že ten diesel by začal tím trpět,nedokonale ohřátej motor, spaliny ve filtru a tak. A na těhlech vzdálenostech taky spapá víc, než se udává, prostě nedostane se do pořádnýho tahu, neběží v tom optimálním režimu. A cenový rozdíl na příslušných modelech porovnám s předpokládanými kilometry ročně krát rozdíl peněz na palivu, přičtu rozdíl na filtrech, oleji a dalších kokotinách pro diesel x benzín a vyjde mi návratovost investice za takovou dobu, že to auto už ani třeba nebudu mít. A já mám doma diesla, takže budeme mít výběr, podle potřeby :) Jo, a hlavně, benz má lepší zrychlení :D
úplně stejně jsem uvažoval já když jsem bral TSi pro ženu, krátké trasy málo km = benzín. Akorát jsem jí teda nedopřál 2,0 - stejně by to neocenila :D :D já si teď pro sebe beru 2,0TDi, sice už taky toho moc nepojezdím, ale aspoň jedno auto by mělo být naftové.
každé přistání po kterém se dá odejít po svých je dobré

FrrFrr
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 06.07.2010 16:26

Re: nosič kol na zadní dveře

Příspěvek od FrrFrr »

úplně stejně jsem uvažoval já když jsem bral TSi pro ženu, krátké trasy málo km = benzín. Akorát jsem jí teda nedopřál 2,0 - stejně by to neocenila :D :D já si teď pro sebe beru 2,0TDi, sice už taky toho moc nepojezdím, ale aspoň jedno auto by mělo být naftové.[/quote]

Tak vidíš. Prostě se nechám překvapit. Pak určitě napíšu, jak to žere a první jízdní dojmy. Akorát předběžný termín mám konec listopadu, ale uvidím, kam si mě nakonec zařadí, kterou řadu budou kdy vyrábět. Bohužel teď mají soudruzi z Říše dovolenou, tak doufám, že pak budou plni energie a chuti do práce :D

Odpovědět

Zpět na „Tiguan“