Dovybaveni Tiguana of HF a navi+ anteny

2007 - 20..

Moderátor: jets

Odpovědět
Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14720
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovybaveni Tiguana of HF a navi+ anteny

Příspěvek od tornado1 »

a co zobrazení na maxidotu, na radiu? ovládání mf volantem? to musí být super u ruční brzdy a u zapalovače.... a ten zvuk z toho jednoho reproduktoru.. to musí být paráda.. a když ti praskne pojistka u ruční brzdy to ti nepůjde ani ruční brzda - kontrolka co? to ani nebudeš vědět jestli to je HF nebo ti zkratuje spínač... nevím jak ty, ale já bych u takového auta jako je Tiguan to decentní kolečko nechtěl..... a co mikrofon, ten je taky decentně vyveden?
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
Moik
Závodník
Závodník
Příspěvky: 663
Registrován: 22.04.2010 19:58
Bydliště: Jihlava

Re: Dovybaveni Tiguana of HF a navi+ anteny

Příspěvek od Moik »

:-))))))))))))

Jezdím v takovýh HF nebo s Parrotem v několika takových autech a je fakt, že problém jsem neměl.

Když vynásobím ten počet instalací s tvýma 10k za jenu, dá mi to už slušnou sumičku... navíc svoje zákazníky a vlastně ani rodinu opravdu stereo poslouchat nemusím ;-)

A rozčilovat se s tím, že se mi auto zrovna nechce spojit... no ehm
Passat 2016, 2.0TDI 110kw, DSG
Multivan T5 2007, 1.9TDI 77kW (R.I.P. 2014)
Tiguan Sport&Style 1,4TSI 110kW 4x4 (R.I.P. 2011)

Uživatelský avatar
jets
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2634
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovybaveni Tiguana of HF a navi+ anteny

Příspěvek od jets »

Moik píše:Nokia CK-7W napojení na 12V u ruční brzdy a spínaných 12V ze zapalovače, vlastní reproduktor, instalace 1h svépomocí, vyvedeno jen decentní kolečko ovládání... cena včetně montáže 890Kč, bonus je vyvedený kabel nabíjení nokií k držákům nápojů, kde se dá telefon nabíjet zakrytej roletkou.
hoď sem fotku jak to vypadá. Já si nechám předělat Parrota z Toleda, bude to jen za práci a su s ním spokojený...
každé přistání po kterém se dá odejít po svých je dobré

Uživatelský avatar
jets
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2634
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovybaveni Tiguana of HF a navi+ anteny

Příspěvek od jets »

tornado1 píše:a co zobrazení na maxidotu, na radiu? ovládání mf volantem? to musí být super u ruční brzdy a u zapalovače.... a ten zvuk z toho jednoho reproduktoru.. to musí být paráda.. a když ti praskne pojistka u ruční brzdy to ti nepůjde ani ruční brzda - kontrolka co? to ani nebudeš vědět jestli to je HF nebo ti zkratuje spínač... nevím jak ty, ale já bych u takového auta jako je Tiguan to decentní kolečko nechtěl..... a co mikrofon, ten je taky decentně vyveden?
Moik píše:Nokia CK-7W napojení na 12V u ruční brzdy a spínaných 12V ze zapalovače, vlastní reproduktor, instalace 1h svépomocí, vyvedeno jen decentní kolečko ovládání... cena včetně montáže 890Kč, bonus je vyvedený kabel nabíjení nokií k držákům nápojů, kde se dá telefon nabíjet zakrytej roletkou.
střet profesionálního a pragmatického pohledu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
každé přistání po kterém se dá odejít po svých je dobré

Uživatelský avatar
Moik
Závodník
Závodník
Příspěvky: 663
Registrován: 22.04.2010 19:58
Bydliště: Jihlava

Re: Dovybaveni Tiguana of HF a navi+ anteny

Příspěvek od Moik »

Jets: taky jsem to tak cítil, tak jsem snad nějak moc nevylít. Fotku sem hodím

Kolečko jsem měl hned vedle řadičky, aby mi nelezl ten drátek, ale protože je sundávaný, nedrželo tam, tak jsem ho dočasně hodil na hladkou plochu vedle tlačítek, kde drží...

No a ohledně umístění, jak můžete vidět podle pořádku v autě, dám prvně na ergonomii a pak až na design, dalo se schovat někam mezi sedačky, ale tu je krásně po ruce...

A pro Tornado: nemůže bejt přeci žádnej problém zjistit, kterej drátek na volantu je telefone a kterej na nokii to středový tlsčítko a propojit je, co?
Přílohy
08102010(003).jpg
08102010(001).jpg
Passat 2016, 2.0TDI 110kw, DSG
Multivan T5 2007, 1.9TDI 77kW (R.I.P. 2014)
Tiguan Sport&Style 1,4TSI 110kW 4x4 (R.I.P. 2011)

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14720
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovybaveni Tiguana of HF a navi+ anteny

Příspěvek od tornado1 »

tak ten reprák to je ...... a s tím drátkem jsi uplně mimo... všechny informace z MF volantu jdou po canu.... takže nemožné propojit....

a když už jsme u toho zapojení, proč jsi výstup z HF nepřipojil k radiu aby šel zvuk přes repro??? včetně phone mute..
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
Moik
Závodník
Závodník
Příspěvky: 663
Registrován: 22.04.2010 19:58
Bydliště: Jihlava

Re: Dovybaveni Tiguana of HF a navi+ anteny

Příspěvek od Moik »

Takže z volantu do canbus nevede co tlačítko, to drát - jo?



... a kdybys viděl, jak jsem dal dráty pod středovým tunelem, to je teprv prasárna ;-)

Hele, já vím, že jde mikrofon namontovat nahoru, kam patří, vím, že jack z HF lze zapojit minimálně do AUX, ale k čemu je to dobrý? Za hodinu bylo vyřešeno, ještě mě to bavilo, udělal jsem si tím radost, nemusel jsem nikam jezdit a na garančce se nebudu muset s nikým hádat, no prostě těch výhod je tolik, že ani tvůj profipohled na věc to nepřebije...

Kdybych to chtěl profi a super,nechám si to udělat u VW nebo rovnou objednám s autem....
Passat 2016, 2.0TDI 110kw, DSG
Multivan T5 2007, 1.9TDI 77kW (R.I.P. 2014)
Tiguan Sport&Style 1,4TSI 110kW 4x4 (R.I.P. 2011)

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14720
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovybaveni Tiguana of HF a navi+ anteny

Příspěvek od tornado1 »

nepřipojuješ to do aux, ale přímo jsou tam piny určené k připojení hf.. a taky phone mute.. tzn. že když telefonuješ na radiu se napíše phone a můžeš regulovat hlasitost na radiu nebo na volantu... drát z tlačítka jde do RJ přímo ve volantu, z té přes kroužek do podvolantové jednotky...
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
Moik
Závodník
Závodník
Příspěvky: 663
Registrován: 22.04.2010 19:58
Bydliště: Jihlava

Re: Dovybaveni Tiguana of HF a navi+ anteny

Příspěvek od Moik »

aha no, jeden z důvodů, proč jsem si to taky montoval sám bylo, že se to dá jednoduše sundat v případě, že se v budoucnu rozhodnu jinak.

V Senožatech měl statek nějakej Pavel Varner.


Jo a ještě.. nemám couvací kameru, kdybych ji měl, koupím si (Jetsi) AV kabel nokia a připojil bych ho na to rádio. Navigace z nokie by se mohla s trochou štěstí zobrazovat na LCD. Je to někde uvnitř rádia nebo to prostě bez té kamery vstup nemá a hotovo.
Passat 2016, 2.0TDI 110kw, DSG
Multivan T5 2007, 1.9TDI 77kW (R.I.P. 2014)
Tiguan Sport&Style 1,4TSI 110kW 4x4 (R.I.P. 2011)

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14720
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovybaveni Tiguana of HF a navi+ anteny

Příspěvek od tornado1 »

vstup nemá.. jedině sehnat se vstupem nebo rns510
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
jets
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2634
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovybaveni Tiguana of HF a navi+ anteny

Příspěvek od jets »

Moik píše:aha no, jeden z důvodů, proč jsem si to taky montoval sám bylo, že se to dá jednoduše sundat v případě, že se v budoucnu rozhodnu jinak.

V Senožatech měl statek nějakej Pavel Varner.


Jo a ještě.. nemám couvací kameru, kdybych ji měl, koupím si (Jetsi) AV kabel nokia a připojil bych ho na to rádio. Navigace z nokie by se mohla s trochou štěstí zobrazovat na LCD. Je to někde uvnitř rádia nebo to prostě bez té kamery vstup nemá a hotovo.

čéče vůbec netuším o co go 8O
každé přistání po kterém se dá odejít po svých je dobré

Uživatelský avatar
Moik
Závodník
Závodník
Příspěvky: 663
Registrován: 22.04.2010 19:58
Bydliště: Jihlava

Re: Dovybaveni Tiguana of HF a navi+ anteny

Příspěvek od Moik »

Tak tvoje rádio má A/V vstup. A Každá novější Nokie má AV výstup.
Passat 2016, 2.0TDI 110kw, DSG
Multivan T5 2007, 1.9TDI 77kW (R.I.P. 2014)
Tiguan Sport&Style 1,4TSI 110kW 4x4 (R.I.P. 2011)

Viiit
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 229
Registrován: 07.10.2010 10:54
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Dovybaveni Tiguana of HF a navi+ anteny

Příspěvek od Viiit »

Zdravim...ve svym tigousovi mam pouze RCD 310, ale u znameho v multivanu sem videl RNS 510 a docela me to zaujalo :) jenze 60 klacku se mi za to precejen davat nechce...nevite, kde by tato fajnova vec sla sehnat levneji? ...a pak jeste dotaz na montaz v autorizovanem servisu...nevadilo by jim, kdybych si pritahl vlastni zarizeni a nekupoval ho primo od vw? kuli zaruce ....diky :)

Uživatelský avatar
maxipes6
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 247
Registrován: 10.05.2009 07:54
Bydliště: Sobotište

Re: Dovybaveni Tiguana of HF a navi+ anteny

Příspěvek od maxipes6 »

Kukni do sekcie Predaj Hifi a tam sa poobzeraj. Mne to montoval jeden chlapik v Bratislave, lebo som zo zapadneho slovenska a aj mi to nakodoval. Mal som zmiesane pocity, ked som isiel prvy krat do servisu na diagnostiku a nic. Ani nevedeli, ze je tam druhe autoradio. Nakodovanie bolo na jednotku a praca tiez.
Aktuálne - VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI 176kW/240k CUAA 4Motion DSG DQ500 11/2016 (MR2017)
Predaný - VW Tiguan Sport&Style 2.0 TDI 103kW/140k CR DPF CBAB 4MOTION Tiptronic 4/2009

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14720
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovybaveni Tiguana of HF a navi+ anteny

Příspěvek od tornado1 »

nakodovat a namontovat není problém... včetně origo gps antény - ploutev
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Odpovědět

Zpět na „Tiguan“