Pokec o Tiguanech jen tak :-)

2007 - 20..

Moderátor: jets

Odpovědět
Uživatelský avatar
sirdo
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2203
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec o Tiguanech jen tak :-)

Příspěvek od sirdo »

v tych 20 tyzdnoch je kalkulovana aj ta celozavodna dovolenka. dodaciu dobu skor natiahne nejaka restrikcia, ktora moze vyskocit z dovodu oneskorenych dodavok na strane subdodavatela...

5 rokov/100.000km som daval aj ja, aj ked to nebude moj prvy VW (skor treti), ale 2.0TSI bude moja prvotina...

Uživatelský avatar
sirdo
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2203
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec o Tiguanech jen tak :-)

Příspěvek od sirdo »

ceski bratia mate niekto z Vas vo svojom Tigu vybavu Security/Service? pozeram, ze u Vas sa to da nakonfigurovat, na SK nie...

Uživatelský avatar
vranken
Řidič
Řidič
Příspěvky: 180
Registrován: 07.09.2016 08:45
Bydliště: Jižní Čechy

Re: Pokec o Tiguanech jen tak :-)

Příspěvek od vranken »

Kolik tankujete ? Dle návodu je nádrž u 4motion cca 60l, já jsem natankoval 61l a dojezd ukazoval 30km....když jsem auto přebíral byl dojezd 0km a ještě mi to jel prodejce předvést tak 7km a tvrdil že to má vyzkoušené a v pohodě ještě dojedu na benzinu další 3km a měl pravdu, takže na 0km dojezd vyzkoušeno 10km po městě bez problému, to by odpovídalo velikosti nádrže tak 65l....
Tiguan II, 1,4tsi 110kW, DSG, 4Motion, MR17, černý, Highline plus....

Prodám orig. textilní koberce VW Tiguan Highline - nové nerozbalené !!

Billy-sk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 85
Registrován: 03.04.2017 08:51

Re: Pokec o Tiguanech jen tak :-)

Příspěvek od Billy-sk »

Uz vysiel novy update map

martinvax
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 13.06.2016 19:06

Re: Pokec o Tiguanech jen tak :-)

Příspěvek od martinvax »

vranken píše:Kolik tankujete ? Dle návodu je nádrž u 4motion cca 60l, já jsem natankoval 61l a dojezd ukazoval 30km....když jsem auto přebíral byl dojezd 0km a ještě mi to jel prodejce předvést tak 7km a tvrdil že to má vyzkoušené a v pohodě ještě dojedu na benzinu další 3km a měl pravdu, takže na 0km dojezd vyzkoušeno 10km po městě bez problému, to by odpovídalo velikosti nádrže tak 65l....
Tankuju kolem 60l při dojezdu cca 50 km. Nejdelší dojezd s dojezdem 0 km jsem měl tak 20 km.
Poslední dobou zkouším jezdit na režim "sport" a zdá se mi, že dosáhnu nižší spotřeby než v režimu "normal". Pro upřesnění - s manuální převodovkou ... uvidíme po delší době.
Tiguan II 1.4 TSI 4motion, CL, Offroad

Billy-sk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 85
Registrován: 03.04.2017 08:51

Re: Pokec o Tiguanech jen tak :-)

Příspěvek od Billy-sk »

Presne ako u mna, rezim sport a spotreba je nizsia. Ale mozno je to len tym, ze sa motor trochu zabehol (4000km) a nie tym ze mam zrovna rezim sport.

Uživatelský avatar
pavproch
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 495
Registrován: 28.02.2012 19:29

Re: Pokec o Tiguanech jen tak :-)

Příspěvek od pavproch »

Tiguan I. gen 2.0TSI 6MT - výlet na lipno na otočku a zpět ..... 878km = 88 litrů Vervy 100..... ve čtyřech lidech bez blbostí na třeše, normálním tempem (nikdo mě nepředjel) .... normálně, opakovaně a běžně tam při dojezdu 0 až 30km dle PP liju 59 až 61 litrů....
"její" Leguán Sport&Style 4motion 6MT 2.0TSI 132kW R-line 18"

Axe
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 08.07.2017 20:03

Re: Pokec o Tiguanech jen tak :-)

Příspěvek od Axe »

Čau chlapi, objednal jsem static LED, ale nelíbí se mi ta maska s pouze dvěma chromovanýma lištama. Nevíte někdo, jestli lze objednat tu masku se 3 chromovanými lištami a znakem Rline a jednoduše ji vyměnit? Přece jenom auto vypadá s těmi 3 lištami mnohem lépe.

Uživatelský avatar
cilda1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 67
Registrován: 04.02.2016 09:01
Bydliště: Praha

Re: Pokec o Tiguanech jen tak :-)

Příspěvek od cilda1 »

Asi určitě jde, ale navazuje na světla AS s chromovou lištou. Cena masky cca 6500,-+ držák 333,- a nápis R-line 660,- . :drinks:

Axe
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 08.07.2017 20:03

Re: Pokec o Tiguanech jen tak :-)

Příspěvek od Axe »

cilda1 píše:Asi určitě jde, ale navazuje na světla AS s chromovou lištou. Cena masky cca 6500,-+ držák 333,- a nápis R-line 660,- . :drinks:
Jasně, díky. Taky mě štve, že v CL Rline configuraci nešel objednat Rline interiér. Šel by vyměnit i volant v rline?

Uživatelský avatar
sirdo
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2203
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec o Tiguanech jen tak :-)

Příspěvek od sirdo »

ano da sa nahodit R-line volant, len nebude vyhrievany ak si mal nahodou ten obycajny s vyhrevom...

Uživatelský avatar
sirdo
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2203
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec o Tiguanech jen tak :-)

Příspěvek od sirdo »

hned by bol zivot krajsi, keby VW povolil pre R-line Carribean Blue...

sorry za amatersky photoshop...
Přílohy
TigCBM.jpg

Jodro
Řidič
Řidič
Příspěvky: 141
Registrován: 07.07.2017 10:25

mapy v navigaci Discover Media

Příspěvek od Jodro »

Prosím vás můžete mi někdo vysvětlit, jak je to s mapami v navigaci u nových Tiuguanů? Prodejce mluvil o tom, že v současné době dodává mapy TomTom, já našel na stránkách VW update map HERE... jak to tedy je?

Uživatelský avatar
vranken
Řidič
Řidič
Příspěvky: 180
Registrován: 07.09.2016 08:45
Bydliště: Jižní Čechy

Re: Pokec o Tiguanech jen tak :-)

Příspěvek od vranken »

Já bych to nějak neřešil, prostě stáhnu new mapu z oficiálního zdroje, tedy z:

http://webspecial.volkswagen.de/infotai ... nuals.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Momentálně je verze P161, rozbalím na SD a nainstaluji.
Spíše by mě zajímalo co se stane pokud budu tento postup chtít praktikovat a až za 3 roky vyprší aktualizace zdarma ??
Tiguan II, 1,4tsi 110kW, DSG, 4Motion, MR17, černý, Highline plus....

Prodám orig. textilní koberce VW Tiguan Highline - nové nerozbalené !!

Jodro
Řidič
Řidič
Příspěvky: 141
Registrován: 07.07.2017 10:25

Re: Pokec o Tiguanech jen tak :-)

Příspěvek od Jodro »

vranken píše:Spíše by mě zajímalo co se stane pokud budu tento postup chtít praktikovat a až za 3 roky vyprší aktualizace zdarma ??
Mně prodejce právě říkal, že interně je ta navigace a mapy od TomToma a dokud budou spolupracovat, budou updaty zdarma i po 3 letech. Těmi 3 roky se jen VW jistí pro případ, že s TomTomem rozváže smlouvu a začne spolupracovat s někým jiným. Co by se dělo pak, těžko říct, buď nebudou updaty vůbec, nebo za peníze. Což by mě při ceně té navigace docela štvalo.

Odpovědět

Zpět na „Tiguan“