Pokec o Tiguanech jen tak :-)

2007 - 20..

Moderátor: jets

Odpovědět
martinvax
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 13.06.2016 19:06

Re: Pokec o Tiguanech jen tak :-)

Příspěvek od martinvax »

Mám dojem, že stačilo zapnout Siri a jelo to ... taky jsem s tím bojoval, než jsem tady našel radu :)
Tiguan II 1.4 TSI 4motion, CL, Offroad

Uživatelský avatar
vranken
Řidič
Řidič
Příspěvky: 180
Registrován: 07.09.2016 08:45
Bydliště: Jižní Čechy

Re: Pokec o Tiguanech jen tak :-)

Příspěvek od vranken »

Nojo, máš pravdu, stačí zapnout siri a připojit usb, pak už to jede samo, bezva, díky za radu ale popravdě, čekal jsem o toho trochu víc....jo, kdo nemá navigaci tak to má význam, jinak si asi vystačím na volání jen s BT, ale každopádně jsem rád že to funguje. Díky !
Tiguan II, 1,4tsi 110kW, DSG, 4Motion, MR17, černý, Highline plus....

Prodám orig. textilní koberce VW Tiguan Highline - nové nerozbalené !!

tombra@seznam.cz
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 19.02.2017 08:02

Re: Pokec o Tiguanech jen tak :-)

Příspěvek od tombra@seznam.cz »

Co musim mit (nechat aktivovat) abych mohl mit aktivovany Carplay ?

Billy-sk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 85
Registrován: 03.04.2017 08:51

Re: Pokec o Tiguanech jen tak :-)

Příspěvek od Billy-sk »

App-connect

tombra@seznam.cz
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 19.02.2017 08:02

Re: Pokec o Tiguanech jen tak :-)

Příspěvek od tombra@seznam.cz »

Jenze mi bylo sdeleno ze App-connect nelze aktivovat bez zpetne kamerz a jeste neceho. Nechapu k cemu mimje u App-connect zpetna kamera

Uživatelský avatar
sirdo
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2203
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec o Tiguanech jen tak :-)

Příspěvek od sirdo »

a ja nechapem, ze si niekto objedna auto bez cuvacej kamery (neberiem do uvahy, ked niekto objedna auto v socke na firmu, v ktorom budu jazdit zamestnanci v monterkach)...

jaja01
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 230
Registrován: 26.11.2011 21:55

Re: Pokec o Tiguanech jen tak :-)

Příspěvek od jaja01 »

a ja nechapu, co nechapes na aute bez couvaci kamery? na co? bohate mi staci pipaky
Tiguan 2,0 TDI BMT 4Motion DSG Sport & Style
Obrázek

Uživatelský avatar
Vendysvw
Řidič
Řidič
Příspěvky: 54
Registrován: 18.10.2016 11:10

Re: Pokec o Tiguanech jen tak :-)

Příspěvek od Vendysvw »

A od toho je přeci konfigurátor, aby si každý dal do auta co chce. Nevím co je na tom špatného když si někdo objedná auto , které výbavově nevyhovuje druhému . Já například vůbec nikdy nepoužívám vyhřívání sedadel ,taky je to pro mě úplná zbytečnost.
VW Tiguan Rline 110kW DSG

tombra@seznam.cz
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 19.02.2017 08:02

Re: Pokec o Tiguanech jen tak :-)

Příspěvek od tombra@seznam.cz »

Hosi ,,sirdo,, je znalec znalec na svem miste a dokonale mi odpovedel na mou otazku :-D

Uživatelský avatar
sirdo
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2203
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec o Tiguanech jen tak :-)

Příspěvek od sirdo »

pozri to mas rovnake ako sa cudovat naco potrebujem elektricky sklapatelne spataky ku "Emergency Assist" "Traffic Jam Assist" balicku. zjavne si podmienuju urcitu vybavu nejakou inou vybavou, ktora s tym nema priamy suvis, ale mozno skrz nejaku riadiacu jednotku, ktora je pre obe tieto funkcionality potrebna si jedno vynucuje druhe...

Uživatelský avatar
intention
Řidič
Řidič
Příspěvky: 141
Registrován: 03.02.2013 01:34
Bydliště: Stověžatá

Re: Pokec o Tiguanech jen tak :-)

Příspěvek od intention »

Tak to bylo 1.6. rok, co spolu s Tygrem drandime. Co ostatní, nejake zavady?

Doposud zadny problem po technicke strance. Jen mi nejaky "milacek" udelal podpis na boku a kufru auta klicem - zkusime rozleštit, snad to zachytila keramika (18. radek: http://www.artworld.cz/cs/galerie/" onclick="window.open(this.href);return false;)

Stve me, jak stresni okno muze dovrit vnitrni protislunecnou clonu jen do urovne otevřeného okna (u starého jsem clonu zavrel a nechal otevrene castecne stresni okno, paradni vetrani a přitom se mi nepekla siska).

Projel jsem par vetsich terenu a v zime par horsich useku - vse bez zavahani.

2.0 TDi - 140 kW (190 koni) slape dobře, jen me nekdy prekvapi vetsi hlucnost (zejména studeny) a ocekaval bych mozna ještě vetsi pruznost.
Tiguan II 2,0 TDI 140kW 7DSG 4Motion

Uživatelský avatar
sirdo
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2203
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec o Tiguanech jen tak :-)

Příspěvek od sirdo »

s tou pruznostou to ber tak, ze Tig je niekde v strede hierarchie. skusal som tu 140kW dymovnicu v Kodiaqu a bolo to zdochle, v Tigu je to taky zlaty stred a v Q5 to letelo ako raketa. vo vsetkych troch pripadoch to bolo v rezime Normal, ziadne Sport (Sport samozrejme ozil aj v Kodiaqu, ale aj vir v nadrzi). cize vsetko je o naladeni motora a prevodovky pre dany model...

Uživatelský avatar
sirdo
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2203
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec o Tiguanech jen tak :-)

Příspěvek od sirdo »

18.5. objednany a 19.5. zalistovany do objednavkoveho systemu VW Tiguan Highline/R-line 2.0TSI 132kW...
Přílohy
Tig.JPG

Uživatelský avatar
ToBo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 67
Registrován: 19.02.2008 20:45
Bydliště: SR

Re: Pokec o Tiguanech jen tak :-)

Příspěvek od ToBo »

sirdo píše:18.5. objednany a 19.5. zalistovany do objednavkoveho systemu VW Tiguan Highline/R-line 2.0TSI 132kW...
to iste (okrem r-line) mam aj ja... ten motor je super az na spotrebu, ale ked si to objednaval, tak asi vies... ;-) ja mam cca 13tis km a spotrebu 9,3... :-) ale na tu spotrebu nehladim, lebo ta kultura chodu je nieco po tych dymovniciach co som mal nieco super...
VW Tiguan 2.0TSI, 4MOT, DSG - current
VW Golf Variant 2.0 TDI - gone
HYU i40 1.7 CRDI 100kW - gone

Uživatelský avatar
sirdo
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2203
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec o Tiguanech jen tak :-)

Příspěvek od sirdo »

ved to, ze ja som v aute nikdy dymovnicu nemal a ani mat nebudem (aspon v to dufam) a jediny motor co by som este zvazoval je to BiTDI, ale to uz je nad moje financie. uz tak som dost prekrocil povodny rozpocet lebo ja mam prioritu co najviac vybavy, takze s motorom som sa musel uskromnit aj ked ma lakala ta 162kW verzia 2.0TSI...

Odpovědět

Zpět na „Tiguan“