Zvuky z palubni desky

2007 - 20..

Moderátor: jets

Odpovědět
brezina4
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 27.11.2014 17:47

Zvuky z palubni desky

Příspěvek od brezina4 »

Zdravim, mam tiguana 2018 1.4TSI maraton edition. Jen co zaclo mrznout ozyva se mi z palubni desky u A sloupku prevazne na prave strane, praskani a drnceni cehosi. Hlavne na kostkach a nerovnostech, jakmile je auto ohrate tak to prestava.
V prilozenem souboru si to muzete poslechnout. Mam nalitano 15.000 km 2x reklamace , ale pokazde se zabyvali jen vystuzenim sloupku coz nepomohlo. Pokazde vraceno s tim ze je to opraveno a uz to nedela, ale oni pri zkusebni jizde nic neslysi, protoze maji auto zaparkovane ve vnitr je ohrate. Zadal jsem aby sundali palubku, bohuzel dokud jim to vyrobce nedovoli tak to neudelaji, musel bych si to zaplatit. Uz jsem dost nasranej.
Mate nekdo stejny problem?

TiFu
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 20.07.2018 20:13

Re: Zvuky z palubni desky

Příspěvek od TiFu »

Presne takýto problem som mal aj ja celý rok dobre ale teraz cez zimu pokial je auto studene tak mi rezonoval A stlpik na pravej strane keď sa auto zohrialo tak už to prestalo tak som tam vložil kus molitanu medzi A stlpik a palubovku a už mam po probléme

brezina4
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 27.11.2014 17:47

Re: Zvuky z palubni desky

Příspěvek od brezina4 »

Bohuzel se mi sem nepodarilo vlozit video soubor. Me to praskana jedte mi neco v palubce drnci. Praskani bych asi takle vyresil ale to drnceni me vytaci.

Odpovědět

Zpět na „Tiguan“