Ochrané boční lišty - Co vy na to ?

2007 - 20..

Moderátor: jets

Uživatelský avatar
Jerry XXL
Pilot
Pilot
Příspěvky: 877
Registrován: 22.11.2009 11:45
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Ochrané boční lišty - Co vy na to ?

Příspěvek od Jerry XXL »

Cena 890 Kč Přesně zde jsem je koupil : http://reszlin.cz/obchod/index.php?p=pr ... -VW-Tiguan
{Jerry} - Tiguan Sport & Style 2,0 TDi 6M 4Motion - Bílý
(http://moje.auto.cz/Jerry-XXL/jerry.html) & (viewtopic.php?f=249&t=170652)
{Tom} - Golf 1.9 TDi 6M - Černo / Červený
(http://moje.auto.cz/Jerry-XXL/tom.html) & (viewtopic.php?f=129&t=248614)

Uživatelský avatar
Zdenek_1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 67
Registrován: 01.01.2011 22:45
Bydliště: kaplicko

Re: Ochrané boční lišty - Co vy na to ?

Příspěvek od Zdenek_1 »

Jerry díky za informaci, čekám na odpověď prodejce jestli se nesekl v řádu. Jinak ihned objednávám
Tiguan 1.4 TSI BMT 90 kW (122 k) Trend&Fun r.v. 2011 - Barča

Uživatelský avatar
vassch
Řidič
Řidič
Příspěvky: 65
Registrován: 01.10.2010 09:52

Re: Ochrané boční lišty - Co vy na to ?

Příspěvek od vassch »

Určitě se s cenou spletli. Já je mám taky z té adresy jak psal Jerry, krásně pasují, kvalita na dobré úrovni, ale dej pozor, abys dodržel postup při lepení - důležitá je teplota přes 20 stupňů, jinak se to odlepí.

Uživatelský avatar
Zdenek_1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 67
Registrován: 01.01.2011 22:45
Bydliště: kaplicko

Re: Ochrané boční lišty - Co vy na to ?

Příspěvek od Zdenek_1 »

vassch píše:Určitě se s cenou spletli. Já je mám taky z té adresy jak psal Jerry, krásně pasují, kvalita na dobré úrovni, ale dej pozor, abys dodržel postup při lepení - důležitá je teplota přes 20 stupňů, jinak se to odlepí.
Díky za informaci. Na co je třeba ještě dávat pozor aby to pěkně sedlo na plech.
Tiguan 1.4 TSI BMT 90 kW (122 k) Trend&Fun r.v. 2011 - Barča

Uživatelský avatar
Jerry XXL
Pilot
Pilot
Příspěvky: 877
Registrován: 22.11.2009 11:45
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Ochrané boční lišty - Co vy na to ?

Příspěvek od Jerry XXL »

vassch píše:Určitě se s cenou spletli. Já je mám taky z té adresy jak psal Jerry, krásně pasují, kvalita na dobré úrovni, ale dej pozor, abys dodržel postup při lepení - důležitá je teplota přes 20 stupňů, jinak se to odlepí.
Cena je v pořádku, já to mněl za stejnou cenu ...
{Jerry} - Tiguan Sport & Style 2,0 TDi 6M 4Motion - Bílý
(http://moje.auto.cz/Jerry-XXL/jerry.html) & (viewtopic.php?f=249&t=170652)
{Tom} - Golf 1.9 TDi 6M - Černo / Červený
(http://moje.auto.cz/Jerry-XXL/tom.html) & (viewtopic.php?f=129&t=248614)

Uživatelský avatar
newmann75
Pilot
Pilot
Příspěvky: 708
Registrován: 11.11.2008 10:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Ochrané boční lišty - Co vy na to ?

Příspěvek od newmann75 »

Mám objednáno i s vanou do kufru :-)
CC 2014
1.4 TSI

Uživatelský avatar
vassch
Řidič
Řidič
Příspěvky: 65
Registrován: 01.10.2010 09:52

Re: Ochrané boční lišty - Co vy na to ?

Příspěvek od vassch »

Nalepit to jde v pohodě. Přiloženými utěrkami jen odmastit a nejlépe ve dvou lidech pak rovně nalepit a přitisknout. Drží to jak skála. Ještě bych upozornil na skutečnost, že je potřeba nechat menší mezeru na konci - resp. začátku pásů. Vše je popsáno v návodu, takže doporučuji nejprve číst a potom lepit.

Uživatelský avatar
vassch
Řidič
Řidič
Příspěvky: 65
Registrován: 01.10.2010 09:52

Re: Ochrané boční lišty - Co vy na to ?

Příspěvek od vassch »

Taky Vám posílám adresu, kde je možné objednat sadu na leptání autoskel - čísla VIN - mám vyzkoušené, vše funguje jak je popsáno. Jednání i komunikace s prodejcem je perfektní, cena rozumná a zvládne to každý. http://www.vinprotect.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;
Není zanedbatelné ani 5%ní snížení ceny z pojištění.

Uživatelský avatar
Zdenek_1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 67
Registrován: 01.01.2011 22:45
Bydliště: kaplicko

Re: Ochrané boční lišty - Co vy na to ?

Příspěvek od Zdenek_1 »

vassch píše:Určitě se s cenou spletli. Já je mám taky z té adresy jak psal Jerry, krásně pasují, kvalita na dobré úrovni, ale dej pozor, abys dodržel postup při lepení - důležitá je teplota přes 20 stupňů, jinak se to odlepí.
Jerry XXL píše:Cena 890 Kč Přesně zde jsem je koupil : http://reszlin.cz/obchod/index.php?p=pr ... -VW-Tiguan
Dnes jsem to ojednal.
Ještě se posusím u IVG zjistit (jestli to půjde) nějaké informace o mém autě. Trochu jsem znejistěn s těch posunů termínů.
Tiguan 1.4 TSI BMT 90 kW (122 k) Trend&Fun r.v. 2011 - Barča

pluto
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 03.01.2011 21:37

Re: Ochrané boční lišty - Co vy na to ?

Příspěvek od pluto »

jets píše:
Tiguanman píše:Já mám boční lišty z výroby a děkuji za ně, protože po třech měsících jízdy je mám už pěkně odrbaný a nebýt jich tak mám díry ve dveřích. Jo někteří lidi jsou nechutný hovada. Člověk aby se bál někde zaparkovat.
akorát mě pěkně štve že jsou ty lišty lakované a je na ni tím pádem vidět každý zásah... :-(

Zdravím, tak jsem byl dnes u prodejce ohledně termínu dodání dvou kusů Tiguanů a zjišťoval jsem boční lišty z výroby a u verze sport je nemají vůbec v nabidce. Tak jsme je objednaly jako ND na Track. Jen mám dotaz jestli nevíte jakou barvu má surový plast. Nám príjdou nenalakovné a naše barva auta bude černá. Pokud by byl ten plast černý, tak je vůbec nebudem dávat lakovat. Taky si myslím, že každej drbanec bude na nich vidět. Jinak ty originály jsou na autě moc pěkný. :D Díky
Audi SQ5 336 k, 692 Nm., čip na 388 k, 812 Nm. černá
VW Caddy Comfort 2.0 TDi 103 kW, černá

Uživatelský avatar
Zdenek_1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 67
Registrován: 01.01.2011 22:45
Bydliště: kaplicko

Re: Ochrané boční lišty - Co vy na to ?

Příspěvek od Zdenek_1 »

pluto píše:
jets píše: akorát mě pěkně štve že jsou ty lišty lakované a je na ni tím pádem vidět každý zásah... :-(

Zdravím, tak jsem byl dnes u prodejce ohledně termínu dodání dvou kusů Tiguanů a zjišťoval jsem boční lišty z výroby a u verze sport je nemají vůbec v nabidce. Tak jsme je objednaly jako ND na Track. Jen mám dotaz jestli nevíte jakou barvu má surový plast. Nám príjdou nenalakovné a naše barva auta bude černá. Pokud by byl ten plast černý, tak je vůbec nebudem dávat lakovat. Taky si myslím, že každej drbanec bude na nich vidět. Jinak ty originály jsou na autě moc pěkný. :D Díky
Nevím, jestli jsi neudělal chybu. Prodejce mi nabizel lišty i s montáží za 9000 a kluci zde na tomto bloku mi dali adresu na prodejce za 890 - už jsou na cestě. Zrovna dnes jsem měl telefonát s prodejcem a bavili jsme se o lištách, proč jsou tak drahé když replika je za desetinu ceny. A on říkal, že je to tím, že se neprodávají jako dplňková výbava ale jako náhradní díl. Proto tak vysoká cena.
Tiguan 1.4 TSI BMT 90 kW (122 k) Trend&Fun r.v. 2011 - Barča

Uživatelský avatar
Zdenek_1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 67
Registrován: 01.01.2011 22:45
Bydliště: kaplicko

Re: Ochrané boční lišty - Co vy na to ?

Příspěvek od Zdenek_1 »

pluto píše:
jets píše: akorát mě pěkně štve že jsou ty lišty lakované a je na ni tím pádem vidět každý zásah... :-(

Zdravím, tak jsem byl dnes u prodejce ohledně termínu dodání dvou kusů Tiguanů a zjišťoval jsem boční lišty z výroby a u verze sport je nemají vůbec v nabidce. Tak jsme je objednaly jako ND na Track. Jen mám dotaz jestli nevíte jakou barvu má surový plast. Nám príjdou nenalakovné a naše barva auta bude černá. Pokud by byl ten plast černý, tak je vůbec nebudem dávat lakovat. Taky si myslím, že každej drbanec bude na nich vidět. Jinak ty originály jsou na autě moc pěkný. :D Díky
ještě jsem neuvedl barvu - u mě to byla barva černá
Tiguan 1.4 TSI BMT 90 kW (122 k) Trend&Fun r.v. 2011 - Barča

Uživatelský avatar
jets
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2634
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: Ochrané boční lišty - Co vy na to ?

Příspěvek od jets »

pluto píše:Zdravím, tak jsem byl dnes u prodejce ohledně termínu dodání dvou kusů Tiguanů a zjišťoval jsem boční lišty z výroby a u verze sport je nemají vůbec v nabidce. Tak jsme je objednaly jako ND na Track. Jen mám dotaz jestli nevíte jakou barvu má surový plast. Nám príjdou nenalakovné a naše barva auta bude černá. Pokud by byl ten plast černý, tak je vůbec nebudem dávat lakovat. Taky si myslím, že každej drbanec bude na nich vidět. Jinak ty originály jsou na autě moc pěkný. :D Díky
proboha jenom je nikdo nelakujte - přál bych vám vidět jak jsou za chvilku odrbané :-(
každé přistání po kterém se dá odejít po svých je dobré

pluto
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 03.01.2011 21:37

Re: Ochrané boční lišty - Co vy na to ?

Příspěvek od pluto »

jets píše:
pluto píše:Zdravím, tak jsem byl dnes u prodejce ohledně termínu dodání dvou kusů Tiguanů a zjišťoval jsem boční lišty z výroby a u verze sport je nemají vůbec v nabidce. Tak jsme je objednaly jako ND na Track. Jen mám dotaz jestli nevíte jakou barvu má surový plast. Nám príjdou nenalakovné a naše barva auta bude černá. Pokud by byl ten plast černý, tak je vůbec nebudem dávat lakovat. Taky si myslím, že každej drbanec bude na nich vidět. Jinak ty originály jsou na autě moc pěkný. :D Díky
proboha jenom je nikdo nelakujte - přál bych vám vidět jak jsou za chvilku odrbané :-(

Taky se mi do toho lakování nechce, jak říkám, když budou černý, tak je lakovat nebudu. Nevím, ale myslím si, že po ráně se ta barva odloupne. Lidi jsou hovada, mám Caddy a je obouchaná ze všech stran, ale lišty lakovaný nejsou, tak nemám zkušenost. Jinak cena jednoho kusu originálu stojí asi 850 kč, takže cca 3500 + lak litr. Ale zatím jsem v klidu, protože dodání obou aut je na březen a už vraceli třem zákazníkům zálohy. :cry:
Audi SQ5 336 k, 692 Nm., čip na 388 k, 812 Nm. černá
VW Caddy Comfort 2.0 TDi 103 kW, černá

Uživatelský avatar
Zdenek_1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 67
Registrován: 01.01.2011 22:45
Bydliště: kaplicko

Re: Ochrané boční lišty - Co vy na to ?

Příspěvek od Zdenek_1 »

pluto píše:
jets píše: proboha jenom je nikdo nelakujte - přál bych vám vidět jak jsou za chvilku odrbané :-(

Taky se mi do toho lakování nechce, jak říkám, když budou černý, tak je lakovat nebudu. Nevím, ale myslím si, že po ráně se ta barva odloupne. Lidi jsou hovada, mám Caddy a je obouchaná ze všech stran, ale lišty lakovaný nejsou, tak nemám zkušenost. Jinak cena jednoho kusu originálu stojí asi 850 kč, takže cca 3500 + lak litr. Ale zatím jsem v klidu, protože dodání obou aut je na březen a už vraceli třem zákazníkům zálohy. :cry:

koukám, že ten můj prodejce tu cenu 9000 střelil hodně od boku.
Tiguan 1.4 TSI BMT 90 kW (122 k) Trend&Fun r.v. 2011 - Barča

Odpovědět

Zpět na „Tiguan“