zimní disky a pneu na tigouše

2007 - 20..

Moderátor: jets

Odpovědět
Uživatelský avatar
valchaaa
Závodník
Závodník
Příspěvky: 618
Registrován: 01.12.2009 20:04

Re: zimní disky a pneu na tigouše

Příspěvek od valchaaa »

Ty liťáky sice moc praktické nejsou ale to ani ta bíla barva :-)

pepino Rline
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 365
Registrován: 03.12.2010 08:09
Bydliště: Vilémov okr. Děčín

Re: zimní disky a pneu na tigouše

Příspěvek od pepino Rline »

A to jsou ty 17" 235x55 ?

Uživatelský avatar
valchaaa
Závodník
Závodník
Příspěvky: 618
Registrován: 01.12.2009 20:04

Re: zimní disky a pneu na tigouše

Příspěvek od valchaaa »

To jsou 235/50 R18.
Naposledy upravil(a) valchaaa dne 13.12.2010 14:17, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
AURIC
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1385
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: VWyškovw

Re: zimní disky a pneu na tigouše

Příspěvek od AURIC »

valchaaa píše:To jsou 235/55 R18.
prosím tě je to rozměr dle techničáku? jaká je šířka disku? ... jinak sluší, já z těch replik mám strach skrz váhu, ale to je možná špatná zkušenost.
..."život je čekání na to, až se naše sny stanou skutečností"...

TO MUSÍŠ VIDĚT: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=93648

Uživatelský avatar
valchaaa
Závodník
Závodník
Příspěvky: 618
Registrován: 01.12.2009 20:04

Re: zimní disky a pneu na tigouše

Příspěvek od valchaaa »

Už jsem to upravil je to 235/50 R 18.
Šířka ráfku myslím 8" a ET 35. Pokud bych se držel ale techničáku tak jiná volba než origo nejde a hlavně cena je úplně jinde, tam je totiž 7J x 18 235/50 R18 ET 43.

Uživatelský avatar
Tigrouš
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 221
Registrován: 20.10.2010 17:04
Bydliště: Praha

Re: zimní disky a pneu na tigouše

Příspěvek od Tigrouš »

Ajajááááááj, mě picne. Předběžný termín výroby mám 1/2011 a tak jsem se rozhodnul, že si i vyberu zimní kola-235/55/R17. Já najivka myslel, že to bude brnkačka, ale není nikde nic, doslova nic od jakékoliv značky. Já ho snad zruším, mít auto v lednu doma a nemít zimáky je prostě na provaz na větev.................
Šťastný nový krotitell.....Konečně Tigrouš spinká v klítce vedle Pola, bože, to je nádherná dvojkaObrázek

Uživatelský avatar
jets
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2634
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: zimní disky a pneu na tigouše

Příspěvek od jets »

Tigrouš píše:Ajajááááááj, mě picne. Předběžný termín výroby mám 1/2011 a tak jsem se rozhodnul, že si i vyberu zimní kola-235/55/R17. Já najivka myslel, že to bude brnkačka, ale není nikde nic, doslova nic od jakékoliv značky. Já ho snad zruším, mít auto v lednu doma a nemít zimáky je prostě na provaz na větev.................
jj, to mi silně připomíná moje shánění :-) akorát jsem sháněl 16", letos je to s pneu na pytel. Jinak pokud chceš 17 tak pouvažuj nad 18" je tam minimální cenový rozdíl
každé přistání po kterém se dá odejít po svých je dobré

Uživatelský avatar
valchaaa
Závodník
Závodník
Příspěvky: 618
Registrován: 01.12.2009 20:04

Re: zimní disky a pneu na tigouše

Příspěvek od valchaaa »

Tigrouš píše:Ajajááááááj, mě picne. Předběžný termín výroby mám 1/2011 a tak jsem se rozhodnul, že si i vyberu zimní kola-235/55/R17. Já najivka myslel, že to bude brnkačka, ale není nikde nic, doslova nic od jakékoliv značky. Já ho snad zruším, mít auto v lednu doma a nemít zimáky je prostě na provaz na větev.................

Já myslím že něco se vždycky dá sehnat.Já taky nakonec sehnal :mrgreen:

pepino Rline
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 365
Registrován: 03.12.2010 08:09
Bydliště: Vilémov okr. Děčín

Re: zimní disky a pneu na tigouše

Příspěvek od pepino Rline »

podívej se na pneusky.cz,jestli chceš ty 17" 235x55 maj ja tam psaný že jsou

Uživatelský avatar
Tigrouš
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 221
Registrován: 20.10.2010 17:04
Bydliště: Praha

Re: zimní disky a pneu na tigouše

Příspěvek od Tigrouš »

pepino Rline píše:podívej se na pneusky.cz,jestli chceš ty 17" 235x55 maj ja tam psaný že jsou
Ať koukám, jak koukám, tak u žádné pneu nic nevidím, ze by byly skladem, živě si umím představit zítřejší telefon.....nejsou.

Na 18 již koukám, dobrý nápad, jen si nejsem jistý, zda to nebude moc tvrdé........mimochodem, vidím, že jich není také moc, zvláště DUNLOP 3D(235/50/ R18) po kterém jsem toužil......zítra to obšlápnu a obvolám.........
Šťastný nový krotitell.....Konečně Tigrouš spinká v klítce vedle Pola, bože, to je nádherná dvojkaObrázek

Uživatelský avatar
Tigrouš
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 221
Registrován: 20.10.2010 17:04
Bydliště: Praha

Re: zimní disky a pneu na tigouše

Příspěvek od Tigrouš »

valchaaa píše: Já myslím že něco se vždycky dá sehnat.Já taky nakonec sehnal :mrgreen:
No, to jsem dnes ráno myslel také......cca 40 internetových obchodů obvoláno, cca 12 kamenných velkých obchodů v Praze a okolí prosmejčeno a odpověď u všech v celku shodná.....nejsou, nebudou a začala prý příprava na výrobu letních.
Jak jsem koupil, tak to zde píši.....já chtěl Dunlopy, pak Ultra Gripy, potom Konti, potom Pirellky, atd, atd, atd....dokonce i pokus o Barumky, ale nic, nic a opět nic.....
Zítra roztočím 18, zajdu do salonu a event. změním konfiguraci....
Šťastný nový krotitell.....Konečně Tigrouš spinká v klítce vedle Pola, bože, to je nádherná dvojkaObrázek

Uživatelský avatar
valchaaa
Závodník
Závodník
Příspěvky: 618
Registrován: 01.12.2009 20:04

Re: zimní disky a pneu na tigouše

Příspěvek od valchaaa »

http://www.alukola.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Sice je vůbec nemají v nabídce ale já je koupil tam.
Dunlop 3D 235/50/18. čekal jsem týden a byly.Napiš jim klidně teď a uvidíš co odpoví.Já se ptal co mi mohou nabídnout v tomto rozměru a na výběr bylo ze 4 značek.

Uživatelský avatar
Tigrouš
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 221
Registrován: 20.10.2010 17:04
Bydliště: Praha

Re: zimní disky a pneu na tigouše

Příspěvek od Tigrouš »

valchaaa píše:http://www.alukola.com

Sice je vůbec nemají v nabídce ale já je koupil tam.
Dunlop 3D 235/50/18. čekal jsem týden a byly.Napiš jim klidně teď a uvidíš co odpoví.Já se ptal co mi mohou nabídnout v tomto rozměru a na výběr bylo ze 4 značek.
jj.......zítra tam volám
Šťastný nový krotitell.....Konečně Tigrouš spinká v klítce vedle Pola, bože, to je nádherná dvojkaObrázek

Uživatelský avatar
Mira6914
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 49
Registrován: 27.07.2010 20:03
Bydliště: Brno

Re: zimní disky a pneu na tigouše

Příspěvek od Mira6914 »

Podívej se sem mají poslední 4 kusy. Psal sem ti SZ. http://mkshop.cz/pneu/detail/pneu/id/20 ... rt-3d.html" onclick="window.open(this.href);return false;
VW Tiguan Sport & Style 2.0 TDI 103 kw 4motion R- Line

Uživatelský avatar
AURIC
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1385
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: VWyškovw

Re: zimní disky a pneu na tigouše

Příspěvek od AURIC »

Me bylo receno, ze vyroba hlasi, ze naftove motory se do konce roku nevyrabi, zacnou az na novy rok, takze cekam opozdene dodani... Rline bude koncem ledna a Sport koncem unora... :mrgreen: ale kdo vi jak to kluci stihnou :roll:

Jinak kola hledam take intenzivne, dnes jsem narazil na tyhle na fotce, original nejete, na novych Dunlop 3D s rozmerem pro Tiga za 36tis.Kč... pak jsem objevil taktez nejete 19ky audi z A8 na Dunlopech s rozmerem taktez pro Tigouse za 44tis.Kč... sehnat se dá vše, ale záleží kolik kdo chce investovat, a jestli nejsou gumy, tak pak hledat tyhle nové sady... (kdyby náhodou chtěl někdo funglovky originál Turbíny z Passata CC R18 v krabicích, tak je cena 880Euro - 8x18ET41)
Přílohy
C9424197_1.jpg
..."život je čekání na to, až se naše sny stanou skutečností"...

TO MUSÍŠ VIDĚT: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=93648

Odpovědět

Zpět na „Tiguan“