střešní box na tigiho

2007 - 20..

Moderátor: jets

Uživatelský avatar
Moik
Závodník
Závodník
Příspěvky: 663
Registrován: 22.04.2010 19:58
Bydliště: Jihlava

Re: střešní box na tigiho

Příspěvek od Moik »

jj to samý, zadní kolo to jistí... při umývání teda tak důslednej nejsem, ale když něco dávám na střechu, tak jo.
Passat 2016, 2.0TDI 110kw, DSG
Multivan T5 2007, 1.9TDI 77kW (R.I.P. 2014)
Tiguan Sport&Style 1,4TSI 110kW 4x4 (R.I.P. 2011)

butch1112
Řidič
Řidič
Příspěvky: 152
Registrován: 05.08.2010 16:22
Kontaktovat uživatele:

Re: střešní box na tigiho

Příspěvek od butch1112 »

Tiguanman píše:Já měřím skoro dva metry, ale při mytí střechy si říkám "to je výška" natož při ukládání do boxu. Zřejmě by to chtělo i nějaký schůdky?
já jsem si koupil malou skládací stoličku, kterou po naložení boxu složím a hodím do kufru, nezabere skoro žádný místo

butch1112
Řidič
Řidič
Příspěvky: 152
Registrován: 05.08.2010 16:22
Kontaktovat uživatele:

Re: střešní box na tigiho

Příspěvek od butch1112 »

ross5884 píše:Kolik Vám v průměru zvýší spotřebu střešní box na autě? Jedeme na dovolenou a box je prozatím od novoty v garáži pod stropem...
kromě rychlosti záleží taky na velikosti a tvaru střešního boxu, já jsem nějaké drastické zvýšení nezaznamenal

pluto
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 03.01.2011 21:37

Re: střešní box na tigiho

Příspěvek od pluto »

Tak jsme pořídíli nový box, chystáme se do Chorvatska tak jsem zvědavej na spotřebu.
Přílohy
Fotografie908.jpg
Audi SQ5 336 k, 692 Nm., čip na 388 k, 812 Nm. černá
VW Caddy Comfort 2.0 TDi 103 kW, černá

pepino Rline
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 365
Registrován: 03.12.2010 08:09
Bydliště: Vilémov okr. Děčín

Re: střešní box na tigiho

Příspěvek od pepino Rline »

pluto píše:Tak jsme pořídíli nový box, chystáme se do Chorvatska tak jsem zvědavej na spotřebu.
no ale to jsi dobře vybral sedí tam perfektně,koukal jsem že to je thule,kde jsi ho zakopil?

pluto
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 03.01.2011 21:37

Re: střešní box na tigiho

Příspěvek od pluto »

pepino Rline píše:
pluto píše:Tak jsme pořídíli nový box, chystáme se do Chorvatska tak jsem zvědavej na spotřebu.
no ale to jsi dobře vybral sedí tam perfektně,koukal jsem že to je thule,kde jsi ho zakopil?
Už ho mame od zimy a spokojenost. Žadný hluk není slyšet a dobře se montuje, není potřeba vůbec žádné nářadí a dá se celý posouvat dopředu nebo dozadu +- 15 cm. Jen ta cena, ale zase se na Tigouše hodí. Zde jsme ho koupili http://www.stresni-nosice.cz/?txtid=kontakt_hk" onclick="window.open(this.href);return false;
Audi SQ5 336 k, 692 Nm., čip na 388 k, 812 Nm. černá
VW Caddy Comfort 2.0 TDi 103 kW, černá

pepino Rline
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 365
Registrován: 03.12.2010 08:09
Bydliště: Vilémov okr. Děčín

Re: střešní box na tigiho

Příspěvek od pepino Rline »

pluto píše:Tak jsme pořídíli nový box, chystáme se do Chorvatska tak jsem zvědavej na spotřebu.
ještě by mě zajímali rozměry a litry kolik máš,protože sedí perfektně,abych nekoupil menší nebo větší,ten tvůj je super,dík

pluto
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 03.01.2011 21:37

Re: střešní box na tigiho

Příspěvek od pluto »

pepino Rline píše:
pluto píše:Tak jsme pořídíli nový box, chystáme se do Chorvatska tak jsem zvědavej na spotřebu.
ještě by mě zajímali rozměry a litry kolik máš,protože sedí perfektně,abych nekoupil menší nebo větší,ten tvůj je super,dík
Ahoj tady máš všechny rozměry co potřebuješ vědět.. Tento typ dělají jen jednu velikost. http://www.stresni-nosice.cz/eshop-cz/s ... ellence-cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Audi SQ5 336 k, 692 Nm., čip na 388 k, 812 Nm. černá
VW Caddy Comfort 2.0 TDi 103 kW, černá

pepino Rline
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 365
Registrován: 03.12.2010 08:09
Bydliště: Vilémov okr. Děčín

Re: střešní box na tigiho

Příspěvek od pepino Rline »

pluto píše:
pepino Rline píše: ještě by mě zajímali rozměry a litry kolik máš,protože sedí perfektně,abych nekoupil menší nebo větší,ten tvůj je super,dík
Ahoj tady máš všechny rozměry co potřebuješ vědět.. Tento typ dělají jen jednu velikost. http://www.stresni-nosice.cz/eshop-cz/s ... ellence-cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Děkuji ti

butch1112
Řidič
Řidič
Příspěvky: 152
Registrován: 05.08.2010 16:22
Kontaktovat uživatele:

Re: střešní box na tigiho

Příspěvek od butch1112 »

pluto píše:Tak jsme pořídíli nový box, chystáme se do Chorvatska tak jsem zvědavej na spotřebu.
Dobrá volba střešního boxu, mám stejnej a je supr..... :)

jazva
Řidič
Řidič
Příspěvky: 102
Registrován: 27.05.2009 12:59
Bydliště: Prešov

Re: střešní box na tigiho

Příspěvek od jazva »

Vrátil som sa s Chorvátska, mal som od kolegu požičaný Jetbag Apollo 500. Ešte nikdy som nešiel s boxom - dosť mi "pískal". Je to problém konkrétneho typu alebo pískajú viacmenej všetky?
ex Tiguan Trend & Fun, 1.4 TSI, 110 kW, 4motion
BMW F11 520d RWD

folcvágen
Pilot
Pilot
Příspěvky: 762
Registrován: 02.06.2011 19:24

Re: střešní box na tigiho

Příspěvek od folcvágen »

Já mám už třetí box, teď mám už 3roky Thule takovej ten nízkej, označení nevím, pač je zadkem ke zdi až u stropu a zatím houkal každej, na každým autě, držáky na kola mě pískají jako o život a zkoušel jsem je různě posouvat a nic ať jsou tam dva nebo čtyři, furt stejný. Já to beru tak, že to má origo jezdit bez toho a všechno navíc bude trochu problém.
R-Line, bílej ďábel, fourkolka, upravená ropa s koulí a klackem.
Kola dělaj auto autem, takže samožřejmě 19" pryže i v zimě. Zaffčasu prodáno...
Nyní Tojota Raf 4 4gen benzin f automatu.

jazva
Řidič
Řidič
Příspěvky: 102
Registrován: 27.05.2009 12:59
Bydliště: Prešov

Re: střešní box na tigiho

Příspěvek od jazva »

Včera som box vrátil kolegovi a nechal som ešte nosič, že vyskúšam či píska (hučí) len on. Výsledok: píska aj samotný nosič (subjektívne menej ako s boxom), začína mi to pri 70 km/h. Mám tento: http://www.lidl.sk/cps/rde/xchg/lidl_sk ... _15766.htm" onclick="window.open(this.href);return false; - Menabo BRIO - oválne hliníkové tyče.
ex Tiguan Trend & Fun, 1.4 TSI, 110 kW, 4motion
BMW F11 520d RWD

Uživatelský avatar
lakko
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 29.01.2011 19:19

Re: střešní box na tigiho

Příspěvek od lakko »

Mam na Tiguane priecniky, nosice bikov aj box vsetko zn.Thule. Nic mi nepiska. Hold za kvalitu sa plati. Na Octavke som mal nosice HAKR a tie tiez piskali. Pri Tiguane som uz chybu neurobil. Clovek sa uci na vlasnych chybach.
ex: VW Tiguan 2.0 TDi T&F black
VW Tiguan 2.0 TDi Comfortline

folcvágen
Pilot
Pilot
Příspěvky: 762
Registrován: 02.06.2011 19:24

Re: střešní box na tigiho

Příspěvek od folcvágen »

to lakko: ale já mám taky všechno od Thule??????
nosiče na kola pískájí mě i všem co znám a box hučí mě i všem co znám!!!
A to jsem si s těma nosičema kol hrál a posouval je různě a bylo to pořád to samé.
Dokonce v testu SM nosiče kol pískají, asi máš při jízdě volume od rádia moc doprava 8O
R-Line, bílej ďábel, fourkolka, upravená ropa s koulí a klackem.
Kola dělaj auto autem, takže samožřejmě 19" pryže i v zimě. Zaffčasu prodáno...
Nyní Tojota Raf 4 4gen benzin f automatu.

Odpovědět

Zpět na „Tiguan“