víko nádrže

2007 - 20..

Moderátor: jets

Odpovědět
Uživatelský avatar
jets
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2634
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

víko nádrže

Příspěvek od jets »

tak včera když jsem byl v Praze mi volala žena že jí nejde otevřít nádrž. To víčko prostě ne a ne odskočit. Nakonec se jí to ani nepovedlo, dojezd 0km takže její Tigouš poprvé nocoval kousek od benzinky u tchána na firmě na dvoře v mrazu (chuďátko). Ráno jsem volal do servisu, mobilita se na to nevztahuje, tak jsem to žduchl za vrata do tepla (nechápu proč to tam nedala žena...) a ejhle, po cca 2 hodinách víčko šlo otevřít. Asi se do toho zajišťovacího čudlíku dostala voda a zamrzlo to, nebo je tam nějaký jiný problém... V úterý půjde na kontrolu do servisu tak uvidíme...
Jen tak mimochodem, kolik se vám podařilo nejvíc natankovat do nádrže? Dnes mi na TDI blikla rezerva tak jsem jel tankovat a nacpal jsem tam 60l když tam ještě tak 7l bylo a kdyby nebyla taková kosa tak bych tam ještě něco narval...
každé přistání po kterém se dá odejít po svých je dobré

Uživatelský avatar
charlie77
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1333
Registrován: 27.12.2009 16:16
Bydliště: okres TC
Kontaktovat uživatele:

Re: víko nádrže

Příspěvek od charlie77 »

Ahoj, mamka ma Tiguana uz treti zimu, parkuje pred domem a nikdy se tohle nestalo.. A to nekdy stoji od patku az do nedele pod peknym ledem, chudak. Udelas dobre, kdyz to nechate proverit ;) me se na moji BORE stala opacna vec, nadrz jsem otevrel, ale nesla zavrit :lol: vyresil jsem to postriknutim rozmrazovace a pote silikonovym olejem :)

Kolik do toho nalila nafty nevim, ale jeste ji ani jednou nerozsvitilo hladove oko ;) boji se, ze pak nekde zustane..

Uživatelský avatar
Moik
Závodník
Závodník
Příspěvky: 663
Registrován: 22.04.2010 19:58
Bydliště: Jihlava

Re: víko nádrže

Příspěvek od Moik »

OT:
jel jsem kdysi dávno do Blavy a nevzal jsem na drahé benzince na D1 hned za hranicema - v Kútech... co já tušil, že je to území nikoho a že tam je další benzinka až v Blavě??? Jel jsem s nulou na PP asi 60km :-o Ford Focus 2.0TDCi
Passat 2016, 2.0TDI 110kw, DSG
Multivan T5 2007, 1.9TDI 77kW (R.I.P. 2014)
Tiguan Sport&Style 1,4TSI 110kW 4x4 (R.I.P. 2011)

Viiit
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 229
Registrován: 07.10.2010 10:54
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: víko nádrže

Příspěvek od Viiit »

I mě se to nedávno stalo na pumpě...přijedu ke stojanu, vylezu, zatlačím na nádrž a nic ...naštěstí se mi ji poněkolika neúspěšných pokusech podařilo otevřít takovým kontrolovaným úderem dlaní :D takže nevím jak u tebe, ale u mě byl určitě problém v zamrznutí :)

Uživatelský avatar
Jerry XXL
Pilot
Pilot
Příspěvky: 877
Registrován: 22.11.2009 11:45
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: víko nádrže

Příspěvek od Jerry XXL »

Cca těch 65 Litrů
{Jerry} - Tiguan Sport & Style 2,0 TDi 6M 4Motion - Bílý
(http://moje.auto.cz/Jerry-XXL/jerry.html) & (viewtopic.php?f=249&t=170652)
{Tom} - Golf 1.9 TDi 6M - Černo / Červený
(http://moje.auto.cz/Jerry-XXL/tom.html) & (viewtopic.php?f=129&t=248614)

Baby-T
Řidič
Řidič
Příspěvky: 85
Registrován: 28.09.2010 12:56
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: víko nádrže

Příspěvek od Baby-T »

jets píše:tak včera když jsem byl v Praze mi volala žena že jí nejde otevřít nádrž. To víčko prostě ne a ne odskočit. Nakonec se jí to ani nepovedlo, dojezd 0km takže její Tigouš poprvé nocoval kousek od benzinky u tchána na firmě na dvoře v mrazu (chuďátko). Ráno jsem volal do servisu, mobilita se na to nevztahuje, tak jsem to žduchl za vrata do tepla (nechápu proč to tam nedala žena...) a ejhle, po cca 2 hodinách víčko šlo otevřít. Asi se do toho zajišťovacího čudlíku dostala voda a zamrzlo to, nebo je tam nějaký jiný problém... V úterý půjde na kontrolu do servisu tak uvidíme...
Jen tak mimochodem, kolik se vám podařilo nejvíc natankovat do nádrže? Dnes mi na TDI blikla rezerva tak jsem jel tankovat a nacpal jsem tam 60l když tam ještě tak 7l bylo a kdyby nebyla taková kosa tak bych tam ještě něco narval...
jj je to s největší pravděpodobností tak jak píšeš-zamrzlý.Stalo se mě to u Octávky a vyřešil jsem to ohřátím fénem v garáži a bylo to v pohodě :wink:

Uživatelský avatar
jets
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2634
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: víko nádrže

Příspěvek od jets »

takže zádnou závadu nenašli, prej to jen promazali a vyčistili... Nic jiného jsem ani nečekal, doufám že to bylo opravdu přimrzlé a bude klid.
Jinak jsem tam viděl nového passata a musím říct že ve skutečnosti vypadá ještě hůř než na fotkách :-( aspoň teda pro mě
každé přistání po kterém se dá odejít po svých je dobré

pivasek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 21.07.2011 16:49

Re: víko nádrže

Příspěvek od pivasek »

stalo se vám někdy, že by naopak víčko nešlo zacvaknout? byli jsme teď v Řecku a po cestě na jedný benzínce jsem o víčko zavadil a ulomil ho. Teď jsem to slepil dvousložkovým lepidlem, ale když ho chci zavřít, zatlačím a nic, nezacvakne se..

Odpovědět

Zpět na „Tiguan“