Diagnostika, VAG-COM

2007 - 20..

Moderátor: jets

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tiguanman
Závodník
Závodník
Příspěvky: 544
Registrován: 18.07.2010 21:19
Bydliště: Olomouc

Re: Diagnostika, VAG-COM

Příspěvek od Tiguanman »

Vidím, že máme stejný sw akorát ty už máš 10.6.5. já 10.6.4. což asi nic neznamená.
V té poslední tabulce se potom dá listovat?
mám tu něco zajímavého http://forum.octaviaclub.cz/index.php?showtopic=64" onclick="window.open(this.href);return false;
Jezdi jenom tak rychle,jak umí létat tvůj anděl strážný!


.............

VW Tiguan 2.0 TDi 125kW čip, Of 4Moušn, šedá
VW Jetta 1.4 TSi 125kW, šedá
a spotřeba???...sere pes!!!

Uživatelský avatar
jets
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2634
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: Diagnostika, VAG-COM

Příspěvek od jets »

šipkama, nebo kliknutím to bitů...
tu stránku znám, ale je to na starší řídící jednotky, je v tom hodně rozdílů...
každé přistání po kterém se dá odejít po svých je dobré

Uživatelský avatar
Tiguanman
Závodník
Závodník
Příspěvky: 544
Registrován: 18.07.2010 21:19
Bydliště: Olomouc

Re: Diagnostika, VAG-COM

Příspěvek od Tiguanman »

Mám první vlaštovku....ale ostatní jsem nejspíš vyplašil. Podařilo se mi na druhým autě konečně jednu věc překodovat a to deaktivovat výstrahu bezp. pásů. Ale... už jsem si asi o sobě moc myslel s tím, že už to půjde skoro samo a ono nic, další věci mi nešly. Nechápu. To už jsem měl kalkulačku otevřenou, nalistovaný požadovaný číslo bytu, zatržený čtvereček bitu mlha dení svícení, tím se ti přenese ten dlouhý kod do předchozí kodovací tabulky, zmačknu start nebo ok, dokonce se mi znázornilo kodování proběhlo ok. Říkám si paráda, to půjde.....a ono se nic nezměnilo. Asi jsem ještě něco neudělal dobře.
Teď když nad tím dumu.....asi se musí nejdřív deaktivovat dení svíc.scandinávia a potom se pokoušet dál ještě nemám jasno v těch %.
Hodně k pochopení mi pomohlo ten octavia club, mají to tam celkem do detajlů znázorněné, je vidět, že jsou tam lepší Borci naž tady u nás, je to škoda protože návody se hodí a ne aby ses tady musel doprošovat o radu a nejlépe ještě za prachy...
Jezdi jenom tak rychle,jak umí létat tvůj anděl strážný!


.............

VW Tiguan 2.0 TDi 125kW čip, Of 4Moušn, šedá
VW Jetta 1.4 TSi 125kW, šedá
a spotřeba???...sere pes!!!

Uživatelský avatar
Tiguanman
Závodník
Závodník
Příspěvky: 544
Registrován: 18.07.2010 21:19
Bydliště: Olomouc

Re: Diagnostika, VAG-COM

Příspěvek od Tiguanman »

No tak Moiku.....co dělám špatně????
Když zatrnu okýnko příslušného bitu, jaký je další postup? co zmačknout? pro opuštění kalkulačky?, používám esc. a potom start a jak říkám potvrdí mi to kodování ok a když se tam znovu podívám čtvereček je prázdný jako by nic neproběhlo! A taky že néé.
Jezdi jenom tak rychle,jak umí létat tvůj anděl strážný!


.............

VW Tiguan 2.0 TDi 125kW čip, Of 4Moušn, šedá
VW Jetta 1.4 TSi 125kW, šedá
a spotřeba???...sere pes!!!

Uživatelský avatar
jets
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2634
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: Diagnostika, VAG-COM

Příspěvek od jets »

musíš ještě kliknout někam jinam... změnit bit, potom kliknout do někam do prostoru, potom zavřít a potvrdit
každé přistání po kterém se dá odejít po svých je dobré

jarod78
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 419
Registrován: 08.01.2009 18:53

Re: Diagnostika, VAG-COM

Příspěvek od jarod78 »

Nazdarek.Da sa dezaktivovat ERG ventil vag-comem? Dik

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Diagnostika, VAG-COM

Příspěvek od tornado1 »

ne
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

jarod78
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 419
Registrován: 08.01.2009 18:53

Re: Diagnostika, VAG-COM

Příspěvek od jarod78 »

tornado1 píše:ne

Jeden pan, ktory pracuje vo firme s podobnym zameranim ako ty Tornado,mi povedal ze je to mozne,takze uvidim co je na tom pravdy.
Naposledy upravil(a) jarod78 dne 06.02.2014 07:45, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Diagnostika, VAG-COM

Příspěvek od tornado1 »

dá se omezit pouze u EDC15, u ostatních jednotek to nejde!
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

jarod78
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 419
Registrován: 08.01.2009 18:53

Re: Diagnostika, VAG-COM

Příspěvek od jarod78 »

co je to EDC15? :D

Uživatelský avatar
jets
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2634
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: Diagnostika, VAG-COM

Příspěvek od jets »

jarod78 píše:co je to EDC15? :D
tip jednotky, na většině tiguanů je edc 17
každé přistání po kterém se dá odejít po svých je dobré

SingleOu
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 23.11.2010 19:36

Re: Diagnostika, VAG-COM

Příspěvek od SingleOu »

Zdravím chlapy , která položka ve vagu je na nastavení aby při podržení dálkovího ovládání při zamykání dveří fungovalo zavírání a odvírání oken.
Díkes

Uživatelský avatar
jozef.79
Závodník
Závodník
Příspěvky: 508
Registrován: 15.12.2007 11:25
Bydliště: SR - BJ / CZ - Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diagnostika, VAG-COM

Příspěvek od jozef.79 »

asi myslis komfortne otvaranie okien

SingleOu
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 23.11.2010 19:36

Re: Diagnostika, VAG-COM

Příspěvek od SingleOu »

No to bude asi ono

viktoska
Řidič
Řidič
Příspěvky: 64
Registrován: 11.02.2012 16:33

Re: Diagnostika, VAG-COM

Příspěvek od viktoska »

tornado1 píše:abych tě lehce informoval o mé znalosti angličtiny.... v březnu jsem se po 5ti letech vrátil z Velké Británie kde jsem bydlel a pracoval v oblasti logistiky, uspěšně jsem absolvoval školení s následnou atestací v oblasti zásobování a logistiky za podpory mého zaměstnavatel Gist Ltd... v ČR jsem absolvoval státní zkoušky z anglického jazyka, ve Velké Británii jsem dále uspěšně dokončil Cambridge zkoušky anglického jazyka s certifikátem.. rok předtím než jsem odjel do Velké Británie jsem ztrávil 9 měsíců v USA..... na střední i základní škole jsem absolvoval 14-denní studijní pobyt také ve Velké Británii... vystudoval jsem Střední průmyslovou školu elektrotechnickou ve Frenštátě, dále jsem po roce kvůli práci musel opustit Vysokou školu dopravní dopravní v Pardubicích, obor Dopravní marketing, management a logistika...

pokud chceš dále vyskakovat s angličtinou tak přijed z Jihlavy a můžem si popovídat v angličtině at vím jak na tom jsi ty..
Tornado,Tvoje znalosti a intelektuální rozhled zásadně nikdo asi zpochybňovat nebude.Já osobně si vážím každého,kdo něco umí a něco dokázal.Jen ta prezentace mi přijde dost pubertální.Za svůj život jsem poznal dost lidí,kteří opravdu autům rozuměli.Byli tam tací,kteří si za svoje vědomosti nechali řádně zaplatit.To je v pořádku,protože něco se naučit vyžaduje náležitou investici a proč by měli něco,co nabyli dlouholetou praxí,jen tak zadarmo rozdávat.Pak jsou ale i tací,kteří bez ohledu na to,jak vědomosti nabyli,znalosti bezplatně poslali dál.Ti jsou samozřejmě obecně oblíbenější.Tohle fórum ale navštěvují hlavně ti,kteří potřebují pomoci a rádi se podělí o své zkušenosti ještě před tím,než musí navštívit drahý servis.Tudíž bych spíš očekával od Tebe,že ho tady na fóru podpoříš a ne že mu budeš házet klacky pod nohy.On je totiž u sekce Tiquana první,kdo pootevřel ostatním šanci si s Tiquanem pohrát na domácí půdě.Sice jsi zdá se vzdělaný muž,on však zatím před Tebou jasně vede.No a když tomu tak rozumíš,mohl by jsi sem hodit postup na výměnu zadních destiček u auta s elektronickou ručkou.Tipuji,že se to musí nějak ošéfovat v diagnostice.Díky a hezký den.

Odpovědět

Zpět na „Tiguan“