Ochranné průhledné folie

2007 - 20..

Moderátor: jets

pluto
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 03.01.2011 21:37

Ochranné průhledné folie

Příspěvek od pluto »

Zdravím a chtěl jsem se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti a nebo máte tyto folie nalepeny. Jestli se vůbec vyplatí je lepit. Uvažuji o nich na kapotu a přední narazník a zrcátka na Tiguana. Nedávno jsem to viděl v autosalonu na primě když polepovali dačii. Díky za reakce.
Audi SQ5 336 k, 692 Nm., čip na 388 k, 812 Nm. černá
VW Caddy Comfort 2.0 TDi 103 kW, černá

Uživatelský avatar
valchaaa
Závodník
Závodník
Příspěvky: 618
Registrován: 01.12.2009 20:04

Re: Ochranné průhledné folie

Příspěvek od valchaaa »

Taky jsem o tom uvažoval.MYslím že to ma Jerry na svém tak se ho poptej.

miskoos
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 17.04.2008 17:38
Bydliště: Poprad/Brno

Re: Ochranné průhledné folie

Příspěvek od miskoos »

Máme to Q5 od nova a musím povedať že sa určite oplatí, hlavne u nas kde sa sype iba kamenmi. Je tým olepeny komplet nárazník, svetla, časť blatníkov, kapoty spatne, pod kluckami, hrana kufra, a lemy blatnikov. Folia po roku jemne zmatnela. Inak len jedna trhlina na hrane od kamena. Folia sice natrhnuta ale lak ok. Takisto sa neaky dobrak pri parkovani obtrel o zadny podbeh a tam kde bola folia tak bez poskodenia vsetko ostalo na folii.

Plus
Řidič
Řidič
Příspěvky: 129
Registrován: 24.02.2008 21:40
Bydliště: Slovakia

Re: Ochranné průhledné folie

Příspěvek od Plus »

miskoos píše:Máme to Q5 od nova a musím povedať že sa určite oplatí, hlavne u nas kde sa sype iba kamenmi. Je tým olepeny komplet nárazník, svetla, časť blatníkov, kapoty spatne, pod kluckami, hrana kufra, a lemy blatnikov. Folia po roku jemne zmatnela. Inak len jedna trhlina na hrane od kamena. Folia sice natrhnuta ale lak ok. Takisto sa neaky dobrak pri parkovani obtrel o zadny podbeh a tam kde bola folia tak bez poskodenia vsetko ostalo na folii.
je to dobra vec, mam to na golfe - sice trochu ina verzia - hrany dveri, klucky, prahy , zadny kufor nakladacia hrana ..vpredu to nemam. Tiez som sa pytal na V-Protector na tiguan , objednat do vyroby sa to neda a sam lepit si to netrufam. Inak by som bral hned

pluto
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 03.01.2011 21:37

Re: Ochranné průhledné folie

Příspěvek od pluto »

Moc díky za za reakce. Jen jsem se chtěl ještě zeptat miskoose, jestli těm světlům ta folie nevadí a nemá to vliv na svítívost. Mám objednaný xenony. Abych pravdu řek, chtěl jsem to na pouze předek ale na světla me to nenapadlo.
Audi SQ5 336 k, 692 Nm., čip na 388 k, 812 Nm. černá
VW Caddy Comfort 2.0 TDi 103 kW, černá

Uživatelský avatar
vassch
Řidič
Řidič
Příspěvky: 65
Registrován: 01.10.2010 09:52

Re: Ochranné průhledné folie

Příspěvek od vassch »

Také jsem měl v plánu nalepit fólii - prodává se originál sada na Tiguana, cena mne zarazila 8500,-. Tedy nevím zda to bylo i s nalepením. Fólie má prý životnost 3 roky - prý vydrží i déle, ale na bílém autě bude asi časem vidět, jakmile změní barvu. To už se mi vyplatí nechat jednou za 2-3 roky problematická místa nastříkat.

Plus
Řidič
Řidič
Příspěvky: 129
Registrován: 24.02.2008 21:40
Bydliště: Slovakia

Re: Ochranné průhledné folie

Příspěvek od Plus »

vassch píše:Také jsem měl v plánu nalepit fólii - prodává se originál sada na Tiguana, cena mne zarazila 8500,-. Tedy nevím zda to bylo i s nalepením. Fólie má prý životnost 3 roky - prý vydrží i déle, ale na bílém autě bude asi časem vidět, jakmile změní barvu. To už se mi vyplatí nechat jednou za 2-3 roky problematická místa nastříkat.
na nemeckych strankach vw je cena 219 eur....bez nalepenia :D mozno to nie je problem nalepit netusim

Uživatelský avatar
valchaaa
Závodník
Závodník
Příspěvky: 618
Registrován: 01.12.2009 20:04

Re: Ochranné průhledné folie

Příspěvek od valchaaa »

vassch píše:Také jsem měl v plánu nalepit fólii - prodává se originál sada na Tiguana, cena mne zarazila 8500,-. Tedy nevím zda to bylo i s nalepením. Fólie má prý životnost 3 roky - prý vydrží i déle, ale na bílém autě bude asi časem vidět, jakmile změní barvu. To už se mi vyplatí nechat jednou za 2-3 roky problematická místa nastříkat.
Přesně tak na bíle auto se to nehodí co jsem zjišťoval.

Plus
Řidič
Řidič
Příspěvky: 129
Registrován: 24.02.2008 21:40
Bydliště: Slovakia

Re: Ochranné průhledné folie

Příspěvek od Plus »

http://www.trim-line.de/index.php/produkte/lackschutz" onclick="window.open(this.href);return false;

miskoos
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 17.04.2008 17:38
Bydliště: Poprad/Brno

Re: Ochranné průhledné folie

Příspěvek od miskoos »

Na xenony to nema vobec vplyv na svetlach ani nevidno kde je. A lepit to sam to myslite vazne. Poriadne folie vyzaduju postup ktory sa neda urobit doma v garazi. Inak dali sme to robit u http://www.foliocar.sk/ ma na to software takze to pekne boli pripravene diely na lepenie. Teoreticky kedby si niekto trufol mozem mu to doniest do cr a moze lepit, len treba na to specialnu zmes lepidla dost sikovnosti. Cena bola komplet aj aplikaciou 350e

Uživatelský avatar
Honzi_TG
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 15.11.2009 09:46

Re: Ochranné průhledné folie

Příspěvek od Honzi_TG »

Dořešil někdo tu ochrannou fólii na Tiguana? Mám docela špatné zkušenosti na původním Tiguanu jsem měl po 2,5roku lak na kapotě samou díru. Případně jestli ano, tak kde a za kolik to udělali.
____________________________________________
Tiguan Track & Field 2.0TDI 103kW 4MOTION

vlami
Člen klubu
Příspěvky: 28
Registrován: 29.03.2011 10:15

Re: Ochranné průhledné folie

Příspěvek od vlami »

Dotazoval jsem firmu,která se tím živí, kompletní realizace pouze transparentní fólií na celé auto. Cena necelých 23.000,- Kč, doba realizace 2 dny, 1 den na vyzrání. Nutno objednat minimálně 14 dní dopředu.

Uživatelský avatar
Tiguanman
Závodník
Závodník
Příspěvky: 544
Registrován: 18.07.2010 21:19
Bydliště: Olomouc

Re: Ochranné průhledné folie

Příspěvek od Tiguanman »

Já uvažuji polepit kapotu motoru barevnou folií. Zrovna jsem viděl BMW a měl folii, vlastně imitaci uhlíkové kompozice na kapotě a musím říct -dost dobrý.
Jezdi jenom tak rychle,jak umí létat tvůj anděl strážný!


.............

VW Tiguan 2.0 TDi 125kW čip, Of 4Moušn, šedá
VW Jetta 1.4 TSi 125kW, šedá
a spotřeba???...sere pes!!!

Uživatelský avatar
Jerry XXL
Pilot
Pilot
Příspěvky: 877
Registrován: 22.11.2009 11:45
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Ochranné průhledné folie

Příspěvek od Jerry XXL »

Něco takového ? :laugh:
Já bych tu kapotu vzal spíše jen uprostřed po ty hrany nedělal bych ji celou co vy ?
Přílohy
332864_2002581633967_1526377378_31562413_1672618218_o.jpg
{Jerry} - Tiguan Sport & Style 2,0 TDi 6M 4Motion - Bílý
(http://moje.auto.cz/Jerry-XXL/jerry.html) & (viewtopic.php?f=249&t=170652)
{Tom} - Golf 1.9 TDi 6M - Černo / Červený
(http://moje.auto.cz/Jerry-XXL/tom.html) & (viewtopic.php?f=129&t=248614)

pepino Rline
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 365
Registrován: 03.12.2010 08:09
Bydliště: Vilémov okr. Děčín

Re: Ochranné průhledné folie

Příspěvek od pepino Rline »

Jerry XXL píše:Něco takového ? :laugh:
Já bych tu kapotu vzal spíše jen uprostřed po ty hrany nedělal bych ji celou co vy ?
Souhlas navazovalio by to hezky s tím předkem,takhle celá kopota se teda mě moc nelíbí

Odpovědět

Zpět na „Tiguan“