Koupě Tiguana...

2007 - 20..

Moderátor: jets

P-Majkl
Řidič
Řidič
Příspěvky: 54
Registrován: 05.02.2011 10:17
Bydliště: Brno

Re: Koupě Tiguana...

Příspěvek od P-Majkl »

Jerry XXL píše:
P-Majkl píše:Jo a je pravda že všichni TIguani jsou C.Rail?!
JoJo :wink:
Tak to už by ty motory mohly snad být v klidu....narozdíl od normálních 103jek....siemens,atd....

Uživatelský avatar
valchaaa
Závodník
Závodník
Příspěvky: 618
Registrován: 01.12.2009 20:04

Re: Koupě Tiguana...

Příspěvek od valchaaa »

Siemens už není problém za chvíli ti to vysvětlí BEDAALFA ;-)

Plus
Řidič
Řidič
Příspěvky: 129
Registrován: 24.02.2008 21:40
Bydliště: Slovakia

Re: Koupě Tiguana...

Příspěvek od Plus »

marianb píše: Slovensku S&S nema tlacitko
ale len ked si nedas " off road " balik nie ?

Uživatelský avatar
jets
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2634
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Tiguana...

Příspěvek od jets »

tlačítko off road je soubor funkcí do terénu, obsahuje hlavně asistent sjíždění kopců a potom přenastavení celého auta aby se přizpůsobilo jízdě z terénu. např. menší citlivost plynu apod. asistent sjíždění kopců funguje i na neutral a i když couváš...
každé přistání po kterém se dá odejít po svých je dobré

Uživatelský avatar
Tiguanman
Závodník
Závodník
Příspěvky: 544
Registrován: 18.07.2010 21:19
Bydliště: Olomouc

Re: Koupě Tiguana...

Příspěvek od Tiguanman »

"Hele Hele Track&field není jediný Tiguan co má Off-Road tlačítko, Sport&Style ho má taky !"
Off-Road tlačítko mají všechny 4kolky a je divný že by na Slovači to bylo jinak.[/color] :drinks:
Jezdi jenom tak rychle,jak umí létat tvůj anděl strážný!


.............

VW Tiguan 2.0 TDi 125kW čip, Of 4Moušn, šedá
VW Jetta 1.4 TSi 125kW, šedá
a spotřeba???...sere pes!!!

marianb
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 364
Registrován: 26.08.2010 15:18

Re: Koupě Tiguana...

Příspěvek od marianb »

Tiguanman píše:"Hele Hele Track&field není jediný Tiguan co má Off-Road tlačítko, Sport&Style ho má taky !"
Off-Road tlačítko mají všechny 4kolky a je divný že by na Slovači to bylo jinak.[/color] :drinks:
je to tak, tak som to aj kupil. napriek tomu to ide na 1 stupni same bez plynu, zhruba okolo 6 km
Passat bussines line 2.0TDI 130 kW, 4 motion, DSG

Uživatelský avatar
pithy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 124
Registrován: 06.04.2011 18:12
Bydliště: Brno

Re: Koupě Tiguana...

Příspěvek od pithy »

Tlačítko OFF-ROAD nemusí mít všechny čtyřkolky. Já ho také nemám. Podle vyjádření importéra je mají všechny Tiguany 4x4 dovážené do ČR jako standardní výbavu. Jinde je jako výbava mimořádná.
Tiguan 2.0 TDI - R.I.P., Octavia 66kW

Uživatelský avatar
maxipes6
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 247
Registrován: 10.05.2009 07:54
Bydliště: Sobotište

Re: Koupě Tiguana...

Příspěvek od maxipes6 »

Zda sa mi, ze niekde do Júna/Júla 2009 mal Off-Road tlačítko len Track&field ale potom, ako trochu zmenili prístrojovku (nová klíma, budíky na palivo a teplotu vody vo veľkých budíkoch, biele podsvietenie PP) ho májú už všetky 4-kolky.
Aktuálne - VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI 176kW/240k CUAA 4Motion DSG DQ500 11/2016 (MR2017)
Predaný - VW Tiguan Sport&Style 2.0 TDI 103kW/140k CR DPF CBAB 4MOTION Tiptronic 4/2009

Viiit
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 229
Registrován: 07.10.2010 10:54
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Koupě Tiguana...

Příspěvek od Viiit »

hmhm to muselo přijít už dřív, objednával jsem v březnu 2009 S&S a off-road tam je

Uživatelský avatar
maxipes6
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 247
Registrován: 10.05.2009 07:54
Bydliště: Sobotište

Re: Koupě Tiguana...

Příspěvek od maxipes6 »

Tak ja mam mojeho Tiguana vyrobeného vo februári a kupovaný je v apríly. Tak to muselo prísť niekde marec/apríl. Alebo to bolo na Slovensku inak.
Aktuálne - VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI 176kW/240k CUAA 4Motion DSG DQ500 11/2016 (MR2017)
Predaný - VW Tiguan Sport&Style 2.0 TDI 103kW/140k CR DPF CBAB 4MOTION Tiptronic 4/2009

IvanHorse
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 10.08.2011 10:42

Re: Koupě Tiguana...

Příspěvek od IvanHorse »

Přemýšlím o nákupu firemního vozu. Zatím jsem výběr zúžil na 3 vozy - LandRover Freelander II, Nissan X Trail a VW Tiguan.Finančním limitem cca 670 tis vč DPH bych se překvapivě vešel do Frelanderu II, s pohonem 2WD a nejnižší výbavou Experience E /něco málo přes 650 tis/. Zatím se mi bohužel nepodařilo zjistit co představuje tato výbava. Druhým favoritem je Nissan X trail, který za cca shodnou cenu má kompletní 4 x 4, více místa, ale Free je mi sympatičtější,má vyšší hodnocení bezpečnosti /Nissan je překvapivě dle testu NS???? o asi 4 body hůře hodnocen- čelní a boční střet/. Free by asi jako 2WD jezdil levněji, výhodou je o 0,2 l vyšší objem a šířka vozidla- hendikep vyšší světlé výšky by byl trochu vykompenzován širším rozchodem kol/ ale zase může být horší parkování/. Jinak většina jízd je po silnici, takže 2WD by nevadilo, jsem vyšší postavy, takže i to je důvod karoserie SUV až 4x4, občas mírný terém jsem nucen jet - mám koně a bydlím na vesnici, kde sníh vydrží déle než ve městě. ... a teď babo raď. Třetí do party je VW Tiguan - ten by musel být z důvodu ceny asi také 2 WD, i když pokud by člověk začal jednat s prodejcem, předpokládám, že by se cena dostala níže než ceníkové hodnoty a možná by vyšla varianta 4WD. 2WD by se dal dost "dovybavit"- dešťový senzor, automatické přepínání světel, ohřev předních sedaček,... ale ten je již z kategorie osobních dizajnových aut a nikoliv dle mne krásné klasické hranaté auto a i rozměrově oproti zmíněným konkurentům je na tom hůře. Požadavkem je palivo nafta a min 4 dveřová verze. Budu rád za postřehy, které by mi pomohly v rozhodování.
IvanHorseman

Uživatelský avatar
jets
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2634
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Tiguana...

Příspěvek od jets »

snad nečekáš že ti budeme doporučovat Freelandera nebo X traila :-)
za 670 tis určitě tigouše budeš mít ve 4x4
ve Freelanderu jsem nikdy nejel takže nevím, ale v x trailu jsem jel a můžu říct že jsem z toho auta měl pocit jako z konzervy na paštiku. Třepala se tomu kapota a stačilo poposednout a už řvaly pásy - hnusně a hlasitě... Opravdu na mně dojem neudělal... Freelander bude asi jiné kafe, ale to nemůžu posoudit... Já bych šel do tigouše :-) :-) :-)
každé přistání po kterém se dá odejít po svých je dobré

Uživatelský avatar
Tigrouš
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 221
Registrován: 20.10.2010 17:04
Bydliště: Praha

Re: Koupě Tiguana...

Příspěvek od Tigrouš »

jets píše:snad nečekáš že ti budeme doporučovat Freelandera nebo X traila :-):-) :-) :-)
Jj......ani nevíme, co to je za ty podivné a neznámé značky.......Nissan nebo to druhé LandRover, asi to bude druhá liga a tam prý kraluje nějaká Dááááčia Buster, tam se to dá teprva srovnávat třeba s tím Roverem, že......
Ale tady je první liga, bohužel má jen jednoho člena, a to mutanta tigra s leguááánem.......
Šťastný nový krotitell.....Konečně Tigrouš spinká v klítce vedle Pola, bože, to je nádherná dvojkaObrázek

IvanHorse
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 10.08.2011 10:42

Re: Koupě Tiguana...

Příspěvek od IvanHorse »

Díky za připomínky, čekal jsem připomínky typu - proč si vybrat Tiguana, ale nyní se dostal na poslední místo uvažované trojice.
IvanHorseman :negative:

Uživatelský avatar
Tigrouš
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 221
Registrován: 20.10.2010 17:04
Bydliště: Praha

Re: Koupě Tiguana...

Příspěvek od Tigrouš »

IvanHorse píše:Díky za připomínky, čekal jsem připomínky typu - proč si vybrat Tiguana, ale nyní se dostal na poslední místo uvažované trojice.
IvanHorseman :negative:
Zdálo se nám zbytečné ti sem nakopírovat celé forum o tigroušovi, no......ale my se nebojíme, tigrouš to z tvého třetího místa ve výběru stejně vyhraje.......
Šťastný nový krotitell.....Konečně Tigrouš spinká v klítce vedle Pola, bože, to je nádherná dvojkaObrázek

Odpovědět

Zpět na „Tiguan“