značení motorizací TDI TSI

2007 - 20..

Moderátor: jets

Hop-Skok
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 30
Registrován: 14.02.2011 23:22

Re: značení motorizací TDI TSI

Příspěvek od Hop-Skok »

map píše:Objednat auto bez označení motorizace podle mě jde. A i kdyby to nešlo, tak kterýkoliv servis umí jistě odstranit označení během pár minut u nás i na Slovensku.
Jasné, sundat to není problém, řeším spíš to, jestli to tak jde objednat od výroby nebo ne. Mi prodejce říkal, že je to divné, ale objednat to prostě nemůže, ale klidně mi to pak sundají, tak jsem řekl, ať to už nechají tak. U Golfu říkal, že to tak jde objednat v pohodě...
VW Sharan 2014 BMT 130kW

Plus
Řidič
Řidič
Příspěvky: 129
Registrován: 24.02.2008 21:40
Bydliště: Slovakia

Re: značení motorizací TDI TSI

Příspěvek od Plus »

Hop-Skok píše:
map píše:Objednat auto bez označení motorizace podle mě jde. A i kdyby to nešlo, tak kterýkoliv servis umí jistě odstranit označení během pár minut u nás i na Slovensku.
Jasné, sundat to není problém, řeším spíš to, jestli to tak jde objednat od výroby nebo ne. Mi prodejce říkal, že je to divné, ale objednat to prostě nemůže, ale klidně mi to pak sundají, tak jsem řekl, ať to už nechají tak. U Golfu říkal, že to tak jde objednat v pohodě...
este zo stareho cennika, ale je to aj v novom
Přílohy
tigi.jpg

Hop-Skok
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 30
Registrován: 14.02.2011 23:22

Re: značení motorizací TDI TSI

Příspěvek od Hop-Skok »

Plus píše: este zo stareho cennika, ale je to aj v novom
Tak v českém to není ani ve starém, a co jsem se teď koukl, tak ani po faceliftu..nevím čím si to češi nezasloužili :laugh:
VW Sharan 2014 BMT 130kW

Odpovědět

Zpět na „Tiguan“