Pro majitele RNS 510

2007 - 20..

Moderátor: jets

jaja01
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 230
Registrován: 26.11.2011 21:55

Re: Pro majitele RNS 510

Příspěvek od jaja01 »

tak s tou ploutvi jsi me jetsi ponekud rozhodil, utesuju se, ze zlodej pozna, ze mam jen radio podle poctu tlacitek a ze by identifikovali rns podle ploutve ? :-( pravda je, ze zacatecnik vi prd, takze pokazde, kdyz se vracim k tigousovi zaparkovanemu na nejakem blbem miste, nemam dobry pocit a desim se toho, co najdu ...
Tiguan 2,0 TDI BMT 4Motion DSG Sport & Style
Obrázek

Uživatelský avatar
jets
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2634
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro majitele RNS 510

Příspěvek od jets »

no podle mně je to první poznávací znamení pro zloděje, profík to pozná, ale když tam bude nějaký debil... pravděpodobnost sice malá, ale pro jistotu si tam nechám prut :-)
každé přistání po kterém se dá odejít po svých je dobré

marianb
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 364
Registrován: 26.08.2010 15:18

Re: Pro majitele RNS 510

Příspěvek od marianb »

Tak som sa prave rozhodol, ze teda ziadne rns sa nekona a kupim standardnu navigaciu... Na Slovensku to urcite vedia vysekat sekerou....
Passat bussines line 2.0TDI 130 kW, 4 motion, DSG

Uživatelský avatar
Tiguanman
Závodník
Závodník
Příspěvky: 544
Registrován: 18.07.2010 21:19
Bydliště: Olomouc

Re: Pro majitele RNS 510

Příspěvek od Tiguanman »

Také jsem si to říkal, než někoho lákat, tak si rači vemu mobilní navigaci...
A stou devastací palubky, to jsem si myslel, protože šroubů je tam docela dost...
A 17 000 ??? za čorku ???
Jezdi jenom tak rychle,jak umí létat tvůj anděl strážný!


.............

VW Tiguan 2.0 TDi 125kW čip, Of 4Moušn, šedá
VW Jetta 1.4 TSi 125kW, šedá
a spotřeba???...sere pes!!!

Uživatelský avatar
jazz
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 16.07.2010 00:59

Re: Pro majitele RNS 510

Příspěvek od jazz »

vuzek píše:No,nevím jak to dělají,ale vždy totálně zničená plubní deska,komplet na výměnu,prostě vyhnou ten rádoby kovový rámeček nahoru a vylomí i se šroubama tak aby nepoškodily ty 4 torxy co drží navi,ten rámeček drží 2 šroubky s těmi si už ani nelámou hlavu,bohužel pokud budou lidi kradené věci kupovat tak to lepší nebude a pokud VW nezlepší ochranu tak to bude pořád dokola,ale proč by to dělali že? Kšeft je kšeft.
Ono by šlo dát jednoduše zvlášť displej a jednotku někam do palubky, ale proč by to dělali. To RNS (Columbus) se vyrábí prý někde u nás, pro VW je nákupka cca 15000,- a při opravě si účtujou nějakých 80000,-, někde v diskuzi jsem četl, že i s poškozenou palubkou až 150k. A to už je slušnej kšeft, když to proplatí pojišťovna, takže nikomu ty částky nevadí.
Ale jinak na to vpodstatě přispíváme všichni v pojistce (teda ti, co mají havarijní).
Tiguan Sport&Style 4x4 2.0TDI 103kW Obrázek

fireman-x
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 29.06.2014 08:58

Re: Pro majitele RNS 510

Příspěvek od fireman-x »

Tak jsem si dnes sice zprovoznil propojení telefonu s RNS 510, 2x si zatelefonoval, po vypnutí klíčků a znovu nastartování Tigiho mám rns 510 v jakémsi komatickém stavu, kdy mi dokola naskakuje úvodní přivítací hláška VW. Nemá někdo zkušenost co s tím?
VW TIGUAN 2,0 TDi 125 kw - zatím nej car, co jsem kdy měl :-)

Odpovědět

Zpět na „Tiguan“