R19 na Tiguan jen s rozšířením blatníků?

2007 - 20..

Moderátor: jets

blueboy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 07.09.2011 08:31

R19 na Tiguan jen s rozšířením blatníků?

Příspěvek od blueboy »

Prosím o radu - řeším problém s výměnou kol na Tiguana - v jednom vlákně jsem se dočetl, že 255/40/19 mi na auto nepůjdou, aniž bych rozšiřoval blatníky. Navíc jsem se chystal obout kola (savannah nebo omanyt) na 255/45. Prosím o vaše zkušenosti, je to pro mě velmi aktuální téma. Díky.

Uživatelský avatar
jets
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2634
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: R19 na Tiguan jen s rozšířením blatníků?

Příspěvek od jets »

já osobně si myslím že tam půjdou dát, pokud jsem si všiml tak rozšíření na R line je jen plastový nádstavec... otázka je jak to bude vypadat když to bude tak moc trčet z blatníků... je tady ale dost kluků co mají R line tak ti určitě pomůžou... já se jen domnívám
každé přistání po kterém se dá odejít po svých je dobré

blueboy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 07.09.2011 08:31

Re: R19 na Tiguan jen s rozšířením blatníků?

Příspěvek od blueboy »

jets píše:já osobně si myslím že tam půjdou dát, pokud jsem si všiml tak rozšíření na R line je jen plastový nádstavec... otázka je jak to bude vypadat když to bude tak moc trčet z blatníků... je tady ale dost kluků co mají R line tak ti určitě pomůžou... já se jen domnívám
nj, ona i v TP je formulace, že jen pro auta s úpravou podběhu :?

folcvágen
Pilot
Pilot
Příspěvky: 762
Registrován: 02.06.2011 19:24

Re: R19 na Tiguan jen s rozšířením blatníků?

Příspěvek od folcvágen »

Tak nebude určitě problém to rozšíření dokoupit, na X5 M paket to stojí nelakované 8000kč i s čudlíkama tak na VW WERK to bude snad cenově stejné.
Jinak na Tipcars visí paskvil, kterého vydávají za erlajna a chtějí za to raketu, ale je vidět, že lidi nejsou blázni a visí to tam už pár měsíců.
http://www.tipcar.cz/volkswagen/volkswa ... 80538.html" onclick="window.open(this.href);return false;
R-Line, bílej ďábel, fourkolka, upravená ropa s koulí a klackem.
Kola dělaj auto autem, takže samožřejmě 19" pryže i v zimě. Zaffčasu prodáno...
Nyní Tojota Raf 4 4gen benzin f automatu.

blueboy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 07.09.2011 08:31

Re: R19 na Tiguan jen s rozšířením blatníků?

Příspěvek od blueboy »

folcvágen píše:Tak nebude určitě problém to rozšíření dokoupit, na X5 M paket to stojí nelakované 8000kč i s čudlíkama tak na VW WERK to bude snad cenově stejné.
Jinak na Tipcars visí paskvil, kterého vydávají za erlajna a chtějí za to raketu, ale je vidět, že lidi nejsou blázni a visí to tam už pár měsíců.
http://www.tipcar.cz/volkswagen/volkswa ... 80538.html" onclick="window.open(this.href);return false;
tak tady fakt nepomůžou ani ty omanyty... doufám, že můj upgrade nedopadne stejně. díky za odstrašující ukázku.

folcvágen
Pilot
Pilot
Příspěvky: 762
Registrován: 02.06.2011 19:24

Re: R19 na Tiguan jen s rozšířením blatníků?

Příspěvek od folcvágen »

Jestli chceš prubnout ty kola tak ti jedno shodím a můžeš to vyzkoušet vo kolik to bude čouhat, třeba to ujde.
Bydlím pár kilásků západně od Prahy
R-Line, bílej ďábel, fourkolka, upravená ropa s koulí a klackem.
Kola dělaj auto autem, takže samožřejmě 19" pryže i v zimě. Zaffčasu prodáno...
Nyní Tojota Raf 4 4gen benzin f automatu.

blueboy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 07.09.2011 08:31

Re: R19 na Tiguan jen s rozšířením blatníků?

Příspěvek od blueboy »

folcvágen píše:Jestli chceš prubnout ty kola tak ti jedno shodím a můžeš to vyzkoušet vo kolik to bude čouhat, třeba to ujde.
Bydlím pár kilásků západně od Prahy

moc díky, to by bylo super, ale jsem z HK... dost daleko. ale děkuji za ujištění, že nebude rozměrový problém s těmi 255/45, pokud to tak mohu brát...

folcvágen
Pilot
Pilot
Příspěvky: 762
Registrován: 02.06.2011 19:24

Re: R19 na Tiguan jen s rozšířením blatníků?

Příspěvek od folcvágen »

Všichni Tiguani to mají stejné, akorát to kolo má jiný ET tak proto by to mohlo vyčuhovat a nebo by to bylo zároveň, ale to je na prdek, pač se pak dost špiní auto. Právě kámoš dal na normální X5 kola 20" co jsou na M paketu, kolo bylo zároveň s lemem blatníku, ale jak trochu káplo tak to měl po celém boku. Když zjistil, že za rozšíření dá jen 8000 tak ho vzal a vypadá to líp. Zjisti kolik stojí ty lemy!
R-Line, bílej ďábel, fourkolka, upravená ropa s koulí a klackem.
Kola dělaj auto autem, takže samožřejmě 19" pryže i v zimě. Zaffčasu prodáno...
Nyní Tojota Raf 4 4gen benzin f automatu.

blueboy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 07.09.2011 08:31

Re: R19 na Tiguan jen s rozšířením blatníků?

Příspěvek od blueboy »

zjistím, díky... btw. kde mají nějaký slušný výběr doplňků na Tig.?

Tofik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 84
Registrován: 30.08.2011 14:40

Re: R19 na Tiguan jen s rozšířením blatníků?

Příspěvek od Tofik »

jen takový dotaz trochu mimo, nevíte kde sehnat ten plastový nápis R-line co má ten "paskvil" v inzerátu? díky



folcvágen píše:Tak nebude určitě problém to rozšíření dokoupit, na X5 M paket to stojí nelakované 8000kč i s čudlíkama tak na VW WERK to bude snad cenově stejné.
Jinak na Tipcars visí paskvil, kterého vydávají za erlajna a chtějí za to raketu, ale je vidět, že lidi nejsou blázni a visí to tam už pár měsíců.
http://www.tipcar.cz/volkswagen/volkswa ... 80538.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
valchaaa
Závodník
Závodník
Příspěvky: 618
Registrován: 01.12.2009 20:04

Re: R19 na Tiguan jen s rozšířením blatníků?

Příspěvek od valchaaa »

Zase takový paskvil to není ono byl totiž zvlášť Rline paket interier a zvlášť exteriér.
Jenže oba dohromady stály cca 90 tkč takže ho skoro nikdo nekupoval.
A tohle je dovoz takže v jiných státech se ty pakety liší.

blueboy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 07.09.2011 08:31

Re: R19 na Tiguan jen s rozšířením blatníků?

Příspěvek od blueboy »

valchaaa píše:Zase takový paskvil to není ono byl totiž zvlášť Rline paket interier a zvlášť exteriér.
Jenže oba dohromady stály cca 90 tkč takže ho skoro nikdo nekupoval.
A tohle je dovoz takže v jiných státech se ty pakety liší.
oml se za OT, ale jak asi sám víš, 90t za to rozhodně stojí. Já teď vrazím do "vylepšení" tak 60 - 70t a R-line to pořád nebude. Nebo pak ABT, ale to by stálo jiný balík...

Uživatelský avatar
jets
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2634
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: R19 na Tiguan jen s rozšířením blatníků?

Příspěvek od jets »

blueboy píše:
valchaaa píše:Zase takový paskvil to není ono byl totiž zvlášť Rline paket interier a zvlášť exteriér.
Jenže oba dohromady stály cca 90 tkč takže ho skoro nikdo nekupoval.
A tohle je dovoz takže v jiných státech se ty pakety liší.
oml se za OT, ale jak asi sám víš, 90t za to rozhodně stojí. Já teď vrazím do "vylepšení" tak 60 - 70t a R-line to pořád nebude. Nebo pak ABT, ale to by stálo jiný balík...
to je přece věc priorit a názoru, podle mně to za 90t nestojí... to radši vezmu rodinu někam na dovolenou... teď do toho dáš 90t a za 5 let to má hodnotu 0,- a při prodeji ti to nikdo neocení... jen ty z toho máš pár měsíců lepší pocit a můžeš udělat borce před pár kámošema co se ohlédnou za autem....
kdysi jsem taky dělal takové věci, ale prostě se časem změnily priority... dnes už bych to neudělal, folie, chip a jinak drobnosti za pár kaček, jinak nic
každé přistání po kterém se dá odejít po svých je dobré

Uživatelský avatar
valchaaa
Závodník
Závodník
Příspěvky: 618
Registrován: 01.12.2009 20:04

Re: R19 na Tiguan jen s rozšířením blatníků?

Příspěvek od valchaaa »

blueboy píše:
valchaaa píše:Zase takový paskvil to není ono byl totiž zvlášť Rline paket interier a zvlášť exteriér.
Jenže oba dohromady stály cca 90 tkč takže ho skoro nikdo nekupoval.
A tohle je dovoz takže v jiných státech se ty pakety liší.
oml se za OT, ale jak asi sám víš, 90t za to rozhodně stojí. Já teď vrazím do "vylepšení" tak 60 - 70t a R-line to pořád nebude. Nebo pak ABT, ale to by stálo jiný balík...

Sice se opakuji a je to jen můj názor ale Tiguan bez R linu na mě moc dojem nedělá ale to je fuk :mrgreen:

S R liny se roztrhl pytel vloni jelikož celý ten paket u nás stál ne zmiňovaných + 90 tkč ale rovných 29 900Kč....což je téměř cena pneumatik co za tom autě jsou(jen pro srovnání).

Ale jak píše JETS je to o prioritách co kdo zvolí co se mu libí atd. :)

blueboy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 07.09.2011 08:31

Re: R19 na Tiguan jen s rozšířením blatníků?

Příspěvek od blueboy »

valchaaa píše:
blueboy píše: oml se za OT, ale jak asi sám víš, 90t za to rozhodně stojí. Já teď vrazím do "vylepšení" tak 60 - 70t a R-line to pořád nebude. Nebo pak ABT, ale to by stálo jiný balík...

Sice se opakuji a je to jen můj názor ale Tiguan bez R linu na mě moc dojem nedělá ale to je fuk :mrgreen:

S R liny se roztrhl pytel vloni jelikož celý ten paket u nás stál ne zmiňovaných + 90 tkč ale rovných 29 900Kč....což je téměř cena pneumatik co za tom autě jsou(jen pro srovnání).

Ale jak píše JETS je to o prioritách co kdo zvolí co se mu libí atd. :)

29900? Tomu se ani nechce věřit. Souhlasím s tím, že Tiguana bez R-linu je třeba "poladit". :?

Odpovědět

Zpět na „Tiguan“