pokec bez tiguanů o čemkoliv

2007 - 20..

Moderátor: jets

Odpovědět
Uživatelský avatar
pavproch
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 495
Registrován: 28.02.2012 19:29

Re: pokec bez tiguanů o čemkoliv

Příspěvek od pavproch »

cože, ty už nemáš bílýho ďábla s klackem a koulema?
"její" Leguán Sport&Style 4motion 6MT 2.0TSI 132kW R-line 18"

folcvágen
Pilot
Pilot
Příspěvky: 762
Registrován: 02.06.2011 19:24

Re: pokec bez tiguanů o čemkoliv

Příspěvek od folcvágen »

Nene, dyk si mě sám hanil tu benzínovou rafku v automatu, už nevzpomínáš??? A ja pritom jezdím pod 8 a nemít uši tak se směju dokola :laugh: žere to stejně jak Tigi v naftě ale s klackem....
R-Line, bílej ďábel, fourkolka, upravená ropa s koulí a klackem.
Kola dělaj auto autem, takže samožřejmě 19" pryže i v zimě. Zaffčasu prodáno...
Nyní Tojota Raf 4 4gen benzin f automatu.

Uživatelský avatar
pavproch
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 495
Registrován: 28.02.2012 19:29

Re: pokec bez tiguanů o čemkoliv

Příspěvek od pavproch »

ajo, vlastně jo... kurnik jaxa ta stařecká nemoc, co ji mám, menuje, si nemožu zpomenout.... má to myslím něco společnýho s porculánem nebo se sklem....
"její" Leguán Sport&Style 4motion 6MT 2.0TSI 132kW R-line 18"

Uživatelský avatar
jets
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2634
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: pokec bez tiguanů o čemkoliv

Příspěvek od jets »

jeden mi ještě zbyl :-)
každé přistání po kterém se dá odejít po svých je dobré

marianb
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 364
Registrován: 26.08.2010 15:18

Re: pokec bez tiguanů o čemkoliv

Příspěvek od marianb »

Tak som sa konecne dostal k prvym fotkam. A pomaly si zacinam zvykat na naftu, nizsie sedenie a dsg. Je to 130kW, 4 motion a je firemne. Zatial prva jazda 420 km, spotreba 7,5l. Tiguan je stale v garazi.
Přílohy
IMG_0015.jpg
IMG_0016.jpg
Passat bussines line 2.0TDI 130 kW, 4 motion, DSG

Uživatelský avatar
pavproch
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 495
Registrován: 28.02.2012 19:29

Re: pokec bez tiguanů o čemkoliv

Příspěvek od pavproch »

pěkné fleetové přibližovadlo... budeš dávat leguána pryč, nebo zůstane doma na takové to domácí žvýkání?
"její" Leguán Sport&Style 4motion 6MT 2.0TSI 132kW R-line 18"

Uživatelský avatar
pavproch
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 495
Registrován: 28.02.2012 19:29

Re: pokec bez tiguanů o čemkoliv

Příspěvek od pavproch »

tak na základě výstrahy sa rači přesouvám s lyžařským pokecem semdle, teda no....

už su tady, teda tam.... Le2Alpes.... bydlíme jako dycky v létě přímo na prameni - v Meijotelu, čili v jedné budově s Jandri Expressem.... parlamentky už taky mám, takže zítra ráno před sedmou dělám frontu na lanoffce (tam zas bude těch malých italských uřvaných smradů, bo sem dycky jezdí snad fšecky dětské lyžařské talošké oddíly na soustředění....) - Jr. si klepe na čelo.... sa mu nedivim...

na pohled je zbytků sněhu (do 2.800mnm, kam je zezdola vidět) výrazně méně než loni a jsou výš.... mno, ale na Glacier Le Mantel určitě sněhu nedostatek nebude.... kura jak já už sa těšim....

je tu absolutní plech, bezvětřo, slunke pere jak cepeněm.... neska ráno nahoře prý bylo mínus tři.... oooaachchch, po ránu bude beton, pak firníky...... oooachhhahhhh... na zítra dopo (čili na lyžbu) je předpopiča optimistická, až navečer sa to má posrať...
"její" Leguán Sport&Style 4motion 6MT 2.0TSI 132kW R-line 18"

marianb
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 364
Registrován: 26.08.2010 15:18

Re: pokec bez tiguanů o čemkoliv

Příspěvek od marianb »

pavproch píše:pěkné fleetové přibližovadlo... budeš dávat leguána pryč, nebo zůstane doma na takové to domácí žvýkání?
Tak tiguan je zatial v testovani u svagra. Uvidime, ci sa mu zapaci. Po 2 mesiacoch je jasne ze k suv sa vratime, zena stale porovnava sedenie, nastupovanie, vyhlad, priestor atd...
Passat bussines line 2.0TDI 130 kW, 4 motion, DSG

Uživatelský avatar
pavproch
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 495
Registrován: 28.02.2012 19:29

Re: pokec bez tiguanů o čemkoliv

Příspěvek od pavproch »

@marian: takže to (nové) už leguán nebude?

a ještě jedno sněhové zpravodajství pro moika:

první ranní směnu máme úspěšně za sebou.... ráno ve 3/4 na sedum (lanoffka jezdí cod 7) sem byl asi v 50m frontě trojstupem - malí taloši opět nezklamali, hlučné a neurvalé to je, každý pišišvor mám batoh jak krávu (odhadem tak 80litrů objemu - co tam tahají mi není jasné) a někteří i 2 páry lží jinak je tu teda dost potěru i z andorry, španělska, sloveska, polska... češtinu sem ale na svahu neslyšel... a dyby tu ti smardi nebyli, tak by to asi ani nespustili, bo "svátečních" (nezávodních) lyžařů esli neska na svahu bylo dohromady 50 ?

od půl osmé (to sem už byl i přes frontu nahoře) do půl jedné, kdy mi vypli vlek pod prtelí... (naščestí sem byl zrovna úplně nejvýš to de - 3.560mnm) předpopiča moc nevyšla, odrána sa honily mraky a bylo těpleji než mělo být, takýe od rána firny a ke konci až nechutně rozplizlé a mokré...

asi 5 nebo 6x byl glacier le mantel - "off pistařů" nas tam neska jezdilo max. 10.... oooaachhhhh a na závěr sjezd až na touru (2.500mnm) .... teda kúsek nad, pak už nenisu to bílé studené...

a fčíl leč-óóó s loksábú z kunzervy a deme sjezdovať... bo to taky rosničkám nechychází (prozatím) odpoledne mělo scať a zatím sato trhá... :bike:

už sa těším na zítřejší ranní směnu....

průšvih ale je, že (sme tu letos potřetí v létě) je jednoznačně vidět, jak ty ledovce ubývají.... tam kde před 2 lety byla souvislá sněhová pláň, loni začaly prosvítat první šutry a letos sou tam kompaktní skály trčící tak půlmetr nad sních/led... čili za dva roky ubylo v mase ledovce glacier le mantel (3400-2800mnm) tak metr ledu....
"její" Leguán Sport&Style 4motion 6MT 2.0TSI 132kW R-line 18"

folcvágen
Pilot
Pilot
Příspěvky: 762
Registrován: 02.06.2011 19:24

Re: pokec bez tiguanů o čemkoliv

Příspěvek od folcvágen »

Zdarec hoši,
Tak už mám s Rafkou najeto 25tis s průměrnou spotřebou měřenou tankováním 8,2 za průměrnou cenu benzínu 35,10kč/l Bezva spotřeba na SUV v benzínu a automatu, to mě žral Tigi kterej byl v naftě a jen v manuálu.

Pozitiva: spotřeba, tichost motoru, řazení bez škubání, v zimě okamžitě topí, žádné starosti s naftou, levný Toyota servis, bezchybný interiér vzadu rovná podlaha a při sklopení zadních sedadel 2 metry rovná plocha. O mnoho víc prostorný interiér. Dojezdoffka pod podlahou. Dveře kryjou práh stejně jako u Tigiho. Kožené obložení palubky a dveří bez příplatku.

Negativa: chybí podsvícení schránky před spolujezdcem. Sklápění zrcátek také není podsvícené a nejde ovládat klíčkem. Cvakání pravého airbagu ve sloupku, podařilo se mě to odstranit až na poněkolikáté.

Porucha zatím jedna, el. víko kufru se otvíralo jen do půlky, ale ručně to šlo a opraveno na počkání, tak uvidím jak tendlecten klumpr bude dlouho držet :smoke:
R-Line, bílej ďábel, fourkolka, upravená ropa s koulí a klackem.
Kola dělaj auto autem, takže samožřejmě 19" pryže i v zimě. Zaffčasu prodáno...
Nyní Tojota Raf 4 4gen benzin f automatu.

Uživatelský avatar
pavproch
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 495
Registrován: 28.02.2012 19:29

Re: pokec bez tiguanů o čemkoliv

Příspěvek od pavproch »

akoráth je to (imho) zvenku hnusný jak ().()
"její" Leguán Sport&Style 4motion 6MT 2.0TSI 132kW R-line 18"

folcvágen
Pilot
Pilot
Příspěvky: 762
Registrován: 02.06.2011 19:24

Re: pokec bez tiguanů o čemkoliv

Příspěvek od folcvágen »

To ten tvůj Tigi až dáš zimáky bude vyzerat ako električka a bez imho taky jako pr**l :mrgreen:
R-Line, bílej ďábel, fourkolka, upravená ropa s koulí a klackem.
Kola dělaj auto autem, takže samožřejmě 19" pryže i v zimě. Zaffčasu prodáno...
Nyní Tojota Raf 4 4gen benzin f automatu.

Uživatelský avatar
pavproch
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 495
Registrován: 28.02.2012 19:29

Re: pokec bez tiguanů o čemkoliv

Příspěvek od pavproch »

:mrgreen:

a sme zase u dyzajnu - 100 soudruhů, 101 chutí..... mně se rafka líbila jen v 2.gen, ve třetí už to šlo s dyzajnem do kytek a ta aktuální je imho naprostá katastrofa.... ale to neznamená, že se to někomu nemůže líbit....
"její" Leguán Sport&Style 4motion 6MT 2.0TSI 132kW R-line 18"

folcvágen
Pilot
Pilot
Příspěvky: 762
Registrován: 02.06.2011 19:24

Re: pokec bez tiguanů o čemkoliv

Příspěvek od folcvágen »

Furt sem na tom líp :mrgreen: aspoň někomu se líbí :smoke:
Ale spatlat tak krásnej model Tiguana takhle kolama je barbarství, to je jako stará 105 s novou M karoserií :mrgreen: Jako milovník aut bych se na to nemohl skoro půl roku koukat.
To já rozšířil rafku podložkama ještě o 2cm aby to nevyzeralo ako šalina :wink: a nechal sem si na zakázku nalakovat letní kola v dvoubarevném provedení a ty s kterejma sem to koupil mám na zimu.
R-Line, bílej ďábel, fourkolka, upravená ropa s koulí a klackem.
Kola dělaj auto autem, takže samožřejmě 19" pryže i v zimě. Zaffčasu prodáno...
Nyní Tojota Raf 4 4gen benzin f automatu.

folcvágen
Pilot
Pilot
Příspěvky: 762
Registrován: 02.06.2011 19:24

Re: pokec bez tiguanů o čemkoliv

Příspěvek od folcvágen »

image.jpg
R-Line, bílej ďábel, fourkolka, upravená ropa s koulí a klackem.
Kola dělaj auto autem, takže samožřejmě 19" pryže i v zimě. Zaffčasu prodáno...
Nyní Tojota Raf 4 4gen benzin f automatu.

Odpovědět

Zpět na „Tiguan“