boule, modřiny, šrámy a jiná poškození našich Tiguanů

2007 - 20..

Moderátor: jets

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tiguanman
Závodník
Závodník
Příspěvky: 544
Registrován: 18.07.2010 21:19
Bydliště: Olomouc

Re: boule, modřiny, šrámy a jiná poškození našich Tiguanů

Příspěvek od Tiguanman »

Musíš se nad to trochu povznést, vždyť je to jen auto, nemá cenu si zadělávat na žaludeční vředy.
Jezdi jenom tak rychle,jak umí létat tvůj anděl strážný!


.............

VW Tiguan 2.0 TDi 125kW čip, Of 4Moušn, šedá
VW Jetta 1.4 TSi 125kW, šedá
a spotřeba???...sere pes!!!

Uživatelský avatar
lakko
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 29.01.2011 19:19

Re: boule, modřiny, šrámy a jiná poškození našich Tiguanů

Příspěvek od lakko »

Dnes sa mi podarilo zdemolovat prave spatne zrkadlo pri parkovani do garaze. Zachytil som zrkadlom o vyklopny mechanizmus dveri. Zrkadlo sa rozletelo. Samotne zrkadlo (sklo) je prasknute, zadny kryt je cely neposkodeny, ale ram zrkadla je polamany a poskodena je aj spodna cast kde je smerovka. Zistil som ze sa daju kupit osobitne casti zrkadla alebo cele.
ex: VW Tiguan 2.0 TDi T&F black
VW Tiguan 2.0 TDi Comfortline

Uživatelský avatar
pavproch
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 495
Registrován: 28.02.2012 19:29

Re: boule, modřiny, šrámy a jiná poškození našich Tiguanů

Příspěvek od pavproch »

jj, tohle sme už měli taky.... akorát, že nám zrcadlo přežilo, zato sem musel koupit spodní i horní kryt nový + spodní nechat nalakovat... ten spass stál asi 4 nebo 5 ....
"její" Leguán Sport&Style 4motion 6MT 2.0TSI 132kW R-line 18"

Uživatelský avatar
lakko
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 29.01.2011 19:19

Re: boule, modřiny, šrámy a jiná poškození našich Tiguanů

Příspěvek od lakko »

a co stalo 4-5 000CZK? Ja som pozeral ze komplet zrkadlo 6-pinove stoji 82 € http://www.autodielyshop.sk/autodielysh ... etne-Prave. Jasne nieco stoji robota a nieco striekanie krytu. Robota bude gratis a stiekanie na flasku. Povodny kryt je neposkodeny tak novy striekat ani nemusim dat, necham ho na horsie casy.
ex: VW Tiguan 2.0 TDi T&F black
VW Tiguan 2.0 TDi Comfortline

Uživatelský avatar
pavproch
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 495
Registrován: 28.02.2012 19:29

Re: boule, modřiny, šrámy a jiná poškození našich Tiguanů

Příspěvek od pavproch »

už si to napamatuju přesně - horní díl krytu přes 1000, spodní díl s integrovanou blikačkou myslím 2500 a lakování 5 stovek
"její" Leguán Sport&Style 4motion 6MT 2.0TSI 132kW R-line 18"

Uživatelský avatar
lakko
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 29.01.2011 19:19

Re: boule, modřiny, šrámy a jiná poškození našich Tiguanů

Příspěvek od lakko »

po necelych 50000 km mi vcera zacalo v prednej casti auta nieco hucat pri beziacom motore. Po stlaceni spojky hukot prestal. Prve podozrenie bolo ze odislo lozisko spojky. Lenze to nevydava tak silny zvuk. Dnes mi v kamaratovom servise spojku rozobrali a zistili ulomenu a deformovanu cast pritlacneho taniera spojky. Vid foto v prilohe. Ten deformovany kus drel o vnutornu stenu prevodovky. Nastasie ze som s autom jazdil len 50 km inac by to mohlo dopadnut horsie. Vymenili mi celu spojku aj ked lamela bola este OK. Cena celeho setu bola vyhnejsia ako kupovat casti spojky samostatne. Cena za opravu ma vsak nepotesila cca 670€.
Přílohy
20150224_150901.jpg
ex: VW Tiguan 2.0 TDi T&F black
VW Tiguan 2.0 TDi Comfortline

Uživatelský avatar
Wdk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 197
Registrován: 16.09.2012 19:49

Re: boule, modřiny, šrámy a jiná poškození našich Tiguanů

Příspěvek od Wdk »

Mno tak první problémy, po 3 letech :) PO výměně čelního skla mi nefunguje dešťový senzor. Nespíná, i když mám sklo díky vodě neprůhledné. V servise testovali a prý to fungovalo dobře. Tak jim to asi budu muset natočit... A pak, mezi 110 - 120 kmh cítím vibrace, jako kdyby byla špatně vyvážená kola. Opět - v servise to projeli a vibrace nezjistili, auto zvedli, prohlédli a nic. Takže smolík. Ale náhradní vůz (Polo 1.2 TSI) jsem aspoň trošku protáhl... mít tam 2 litry, tak se snad i bojím :)

Odpovědět

Zpět na „Tiguan“