cenová nabídka Tiguan

2007 - 20..

Moderátor: jets

Odpovědět
rteprtep11
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 06.03.2012 18:39

cenová nabídka Tiguan

Příspěvek od rteprtep11 »

Dobrý den, mohl byste mi někdo poradit, kde nejlevněji sehnat Tiguana? Děkuji

jaja01
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 230
Registrován: 26.11.2011 21:55

Re: cenová nabídka Tiguan

Příspěvek od jaja01 »

ja si v listopadu udelal na http://www.volkswagen.cz" onclick="window.open(this.href);return false; konfiguraci, jakou jsem chtel a tu jsem vzal a rozeslal vw prodejcum ve svem okoli ... prisly mi od nich cenove nabidky, +/- stejne, vsechny cca o 80tisic nizsi, nez byla cena z konfiguratoru ... ale protoze jsem pospichal a nemohl cekat 3-4 mesice, nez se auto vyrobi a doveze, vzal jsem cerstve nove hotove a jel pro nej 100km od bydliste ... vybava byla v necem lepsi, v necem horsi, nez jsem si predstavoval a dal jsem za nej o 80tisic vic, nez kdybych cekal, ale byl doma za 3 dny od mailu prodejci :-D
Tiguan 2,0 TDI BMT 4Motion DSG Sport & Style
Obrázek

Uživatelský avatar
jets
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2634
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: cenová nabídka Tiguan

Příspěvek od jets »

postupoval bych stejně, udělej si konfiguraci a potom tlač na prodejce
normálně udělej výběrovku, obejdi si několik salonů a argumentuj protinabídkami - reálných je 10-14%, nesmíš se prostě stydět a bát se o tu slevu si říct. Malé salony mají problém s plněním limitů takže občas prodají jen aby měli čárku, velké mají zase větší marže a tím pádem větší prostor pro slevu... je to hodně individuální...
Odkud jsi?

jinak já mám velmi dobrou zkušenost s p. Šmardou z TOP centra z Hodonína, teď už tam není, odešel do ROSu do Brna. To na čem jsme se dohodli platilo, věděl toho hodně o autu, co nevěděl to zjistil, příjemné, ale ne podbízivé jednání - prostě dobrý prodejce
každé přistání po kterém se dá odejít po svých je dobré

folcvágen
Pilot
Pilot
Příspěvky: 762
Registrován: 02.06.2011 19:24

Re: cenová nabídka Tiguan

Příspěvek od folcvágen »

Jdi tam osobně a poslední den v měsíci, já jsem se takhle přichomejt posledního k prodejci škodovek, kde jsem byl vyzvednout kamaráda a zeptal se jestli mám zájem o okukovaného Suprba, tak jen říkám, že se jen koukám, no a jestli bych měl zájem tak dnes při sepsání smlouvy a složení zálohy mohu mít Suprba v jakékoliv výbavě s 25% slevou. Nevím jestli by mě to nabídnul i kdybych okukoval třeba Oktáfku, ale záleží abys byl ve správnou dobu na správném místě.
Jestli chceš větší slevu tak to jen ze skladovek na ty mají i oni větší slevu, toho se potřebují přednostně zbavit, ne tvojí konfigurace která půjde teprve do výroby. A pak budeš mít problém s dodáním neskladovky, pač ty když složíš zálohu tak to je víceméně jejich zisk z auta, tak pak už je nezajímáš, protože ten doplatek jde importérovi, tak jestli to auto se někde zadrhne, tak je mu to buřt..
R-Line, bílej ďábel, fourkolka, upravená ropa s koulí a klackem.
Kola dělaj auto autem, takže samožřejmě 19" pryže i v zimě. Zaffčasu prodáno...
Nyní Tojota Raf 4 4gen benzin f automatu.

Uživatelský avatar
pavproch
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 495
Registrován: 28.02.2012 19:29

Re: cenová nabídka Tiguan

Příspěvek od pavproch »

14% je reálně očekávatelná sleva na auto zadávané do výroby (to vím, neska sem ji dostal) :P
"její" Leguán Sport&Style 4motion 6MT 2.0TSI 132kW R-line 18"

Odpovědět

Zpět na „Tiguan“