Servis, zkušenosti - cena

2007 - 20..

Moderátor: jets

Odpovědět
folcvágen
Pilot
Pilot
Příspěvky: 762
Registrován: 02.06.2011 19:24

Re: Servis, zkušenosti - cena

Příspěvek od folcvágen »

Já koupil auto na slovensku, jako roční vojetinu a na servisní prohlídky si jezdím kam chci a když potřebuju záruční opravu tak jedu do vw kde předložím slovenskou servisku a všechno mě uznají. Čumí sice divně ale to čumí vždycky.
R-Line, bílej ďábel, fourkolka, upravená ropa s koulí a klackem.
Kola dělaj auto autem, takže samožřejmě 19" pryže i v zimě. Zaffčasu prodáno...
Nyní Tojota Raf 4 4gen benzin f automatu.

jarod78
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 419
Registrován: 08.01.2009 18:53

Re: Servis, zkušenosti - cena

Příspěvek od jarod78 »

To ja som zase ukazoval francuzsku servisku s byvalym Touranom a tiez mi na Slovensku vsetko uznali.

jaja01
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 230
Registrován: 26.11.2011 21:55

Re: Servis, zkušenosti - cena

Příspěvek od jaja01 »

autorizace rozhodne potreba neni, jedina vec - v pripade dohadu je nutne, aby ten servisak byl schopny dolozit, ze pouzil dily, oleje atd. autorizovane koncernem
Tiguan 2,0 TDI BMT 4Motion DSG Sport & Style
Obrázek

Uživatelský avatar
Gabrieluss
Řidič
Řidič
Příspěvky: 105
Registrován: 05.09.2012 21:48
Bydliště: Praha

Re: Servis, zkušenosti - cena

Příspěvek od Gabrieluss »

No jde o záruční práce/opravu, takže tam to bude VW asi chtít, ale fajn, že nemusím na Jarov. Uvidíme jak jsou šikovní na Proseku.
2.0 TDI, 103 kW, BMT, manuál, 4x4, Sport & Style, * 26. 10. 2012

Jirka P
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 09.02.2013 17:18

Re: Servis, zkušenosti - cena

Příspěvek od Jirka P »

Dlouholeté zkušenosti se servisem VW. Máme ve firmě více než 20 VW Transporteru. Vlastí dílnu. Garančky prováděny samozřejmě v servisech VW. Ve dvou ale s naprosto rozdílnou kvalitou. Náš automechanik, kterému se nezdálo provádění všech servisních úkonů, označil si různé součásti o po revizi zjistil u jednoho servisu, že ani nesundali kola, druhý vše v pořádku. Je jasné, kam jsme potom dávali auta. Cena oleje v servisech VW je opravdu předražená, vozíme si olej sami. Mám již druhého Tiguana, na výměny olejů vozím vlastní.

Uživatelský avatar
pithy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 124
Registrován: 06.04.2011 18:12
Bydliště: Brno

Re: Servis, zkušenosti - cena

Příspěvek od pithy »

Jirka P píše:Dlouholeté zkušenosti se servisem VW. Máme ve firmě více než 20 VW Transporteru. Vlastí dílnu. Garančky prováděny samozřejmě v servisech VW. Ve dvou ale s naprosto rozdílnou kvalitou. Náš automechanik, kterému se nezdálo provádění všech servisních úkonů, označil si různé součásti o po revizi zjistil u jednoho servisu, že ani nesundali kola, druhý vše v pořádku. Je jasné, kam jsme potom dávali auta. Cena oleje v servisech VW je opravdu předražená, vozíme si olej sami. Mám již druhého Tiguana, na výměny olejů vozím vlastní.
Proč nenapíšeš o které servisy jde?
Tiguan 2.0 TDI - R.I.P., Octavia 66kW

Jirka P
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 09.02.2013 17:18

Re: Servis, zkušenosti - cena

Příspěvek od Jirka P »

Pokud by se jednalo jen o soukromé opravy, tak to zveřejním. Protože se jedná o firemní zakázky, tak ne.

Uživatelský avatar
pithy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 124
Registrován: 06.04.2011 18:12
Bydliště: Brno

Re: Servis, zkušenosti - cena

Příspěvek od pithy »

Jirka P píše:Pokud by se jednalo jen o soukromé opravy, tak to zveřejním. Protože se jedná o firemní zakázky, tak ne.
Potom nechápu smysl tvého příspěvku, proč jsi ho psal. Je to pak "jedna paní povídala".
Tiguan 2.0 TDI - R.I.P., Octavia 66kW

martinrok
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 04.11.2011 19:58

Re: Servis, zkušenosti - cena

Příspěvek od martinrok »

Čágo,tak v Kjově v Top centru chtějí 9500 za servisku po 30 tis.Nevíte někdo jaký čas na to mají.Na podzim sem byl s mánželčiným hyudayeem a ti se stím párali 3 a půl hodiny. :fool:

folcvágen
Pilot
Pilot
Příspěvky: 762
Registrován: 02.06.2011 19:24

Re: Servis, zkušenosti - cena

Příspěvek od folcvágen »

martinrok píše:Čágo,tak v Kjově v Top centru chtějí 9500 za servisku po 30 tis.Nevíte někdo jaký čas na to mají.Na podzim sem byl s mánželčiným hyudayeem a ti se stím párali 3 a půl hodiny. :fool:
Hihi, když je nenecháš kontrolovat destičky sundaváním kola ale jen pohledem přes kolo a kontrolovat stěrače a zabejvat se jinejma blbostma tak jen vyměněj volej a napíchnout to na diagnostiku a za hoďku jedeš. Jenže je to banda zlodějů a potřebujou nás okrádat aby jim někdo zaplatil ty honosný autosalony tak tam budeš smrdět půl dne a zaplatíš ranec za blbosti.Jestli nemáš závadu tak jeď do ATU tam to stojí tři a půl a nebo někam kde to smí dělat a fertig ne? Hlavně abys měl potvrzenou servisku a fakturku a jinak to můžeš jebat do ucha :laugh:
R-Line, bílej ďábel, fourkolka, upravená ropa s koulí a klackem.
Kola dělaj auto autem, takže samožřejmě 19" pryže i v zimě. Zaffčasu prodáno...
Nyní Tojota Raf 4 4gen benzin f automatu.

Uživatelský avatar
intention
Řidič
Řidič
Příspěvky: 141
Registrován: 03.02.2013 01:34
Bydliště: Stověžatá

Re: Servis, zkušenosti - cena

Příspěvek od intention »

Právě jsem absolvoval servis v 60.000km, kdy se mění většina náplní, filtrů atd. cena cca. 14.000Kč včetně DPH. Na autě nic nenašli, vše v 100% pořádku.
Tiguan II 2,0 TDI 140kW 7DSG 4Motion

Uživatelský avatar
Tiguanman
Závodník
Závodník
Příspěvky: 544
Registrován: 18.07.2010 21:19
Bydliště: Olomouc

Re: Servis, zkušenosti - cena

Příspěvek od Tiguanman »

Já měl ve 30 špatnou geometrii a když jsem jim řekl jak je to možné, jenom krčili ramena. A to si zrovna myslím, že suv by mělo cosi vydržet. A to ještě bylo v záruce !!!! ale cálovat to chtěli po mně !!!
Jezdi jenom tak rychle,jak umí létat tvůj anděl strážný!


.............

VW Tiguan 2.0 TDi 125kW čip, Of 4Moušn, šedá
VW Jetta 1.4 TSi 125kW, šedá
a spotřeba???...sere pes!!!

Uživatelský avatar
jets
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2634
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: Servis, zkušenosti - cena

Příspěvek od jets »

rozhozená geometrie u více prvkových zadních náprav je normální věc, nechávám to jednou za čas kontrolovat
každé přistání po kterém se dá odejít po svých je dobré

Uživatelský avatar
valchaaa
Závodník
Závodník
Příspěvky: 618
Registrován: 01.12.2009 20:04

Re: Servis, zkušenosti - cena

Příspěvek od valchaaa »

intention píše:Právě jsem absolvoval servis v 60.000km, kdy se mění většina náplní, filtrů atd. cena cca. 14.000Kč včetně DPH. Na autě nic nenašli, vše v 100% pořádku.
Mě stála necelých 10 tkč.

Uživatelský avatar
Wdk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 197
Registrován: 16.09.2012 19:49

Re: Servis, zkušenosti - cena

Příspěvek od Wdk »

Mně by zajímalo, jestli mě to bude stát 5600 bez dph, jak mi to písemně odhadli ;) (v 60tis. km)

Odpovědět

Zpět na „Tiguan“