Servis, zkušenosti - cena

2007 - 20..

Moderátor: jets

Odpovědět
Uživatelský avatar
jets
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2634
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: Servis, zkušenosti - cena

Příspěvek od jets »

spotřeba je někde v rolovacím menu tuším v centrální elekrice a corner je v kodování centrální elektriky - jestli si to teda dobře pamatuju, ale je to rychle k najítí, nebude s tím problém
každé přistání po kterém se dá odejít po svých je dobré

Nitmar
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 28.08.2013 10:40
Bydliště: Ostrava

Re: Servis, zkušenosti - cena

Příspěvek od Nitmar »

Zdravím.
Tak já jsem byl v Ostravě v RT-torax na rudné a musím je pochválit. Nechal jsem tam dělat 2 věci.
1) Vyskakování hlášky, že automatické denní svícení je nefunkční.
Přes diagnostiku zjištěno, že je špatná žárovka pro přísvit do zatáčky. Vyměněna žárovky.
Cena 500,- i s novou žárovkou.
Potud dobrý.
Pak to chtěli hned otestovat, ale přísvit nefungoval. Chtěli vyměnit nějaký modul. To už jsem si nenechal udělat, protože jsem zjistil, že se mi přísvit aktivuje až při setmění.
2) Zatíkání vody přes střechu nad spolujezdcem.
Odhad sundání stropnice detekce kudy zatíká - byly tři možnosti - čelní sklo, hagus, střešní okno.
Nakonec ani stropnici nesundávali protože zjistili, že mi spadly nějaké odtokové hadičky u střešního okna tak je dali zpátky a přilepili.
Opraveno cena 1800,-
Vzládli to během jednoho dne.

Ještě perlička nakonec. Při vypisování zakázky zjistili, že byla ještě svolávačka na pojistku tak ji při jednom vyměnili.
Za mě palec nahoru.
2.0 TDi 103 kw r.v. 2009 4MOT automat

Uživatelský avatar
Eddy 82
Řidič
Řidič
Příspěvky: 119
Registrován: 18.10.2011 21:23
Bydliště: Malacky

Re: Servis, zkušenosti - cena

Příspěvek od Eddy 82 »

No ja som si skrátil servisné intervaly. Auto som kúpil s 43 000 km a malo prvú prehliadku už za sebou, avšak čakať do 60 000 som nechcel, tak som sa rozhodol, že to skrátim na 20 a budem tam lievať LongLife olej. Celá záležitosť s výmenou oleja, filtra, vzduchového filtra, palivového filtra a peľového filtra ma vyšla na 90€ aj s robotou. Vzduchový a naftový filter bol UFI, a ešte náročky som pozeral to čo sme odtiaľ vytiahli a bolo to to presne to isté čo tam dávajú v prvovýrobe, akurát tam už na tom novom nebolo logo VW.
Akurát to nebolo v servise VW :D
Golf Variant 2.0 TDI, DSG Highline

sateza
Řidič
Řidič
Příspěvky: 136
Registrován: 03.04.2010 08:01

Re: Servis, zkušenosti - cena

Příspěvek od sateza »

jets píše:no ty vole... to je teda nářez
když budeš mít cestu přes BV tak se stav a korekci ti udělám zadara i když nebude diagnostika vyhazovat chybu :-)

Co je to KOREKCE SPOTŘEBY?
VW Tiguan 2.0 TDI Track&Field

Odpovědět

Zpět na „Tiguan“