Tažné

2007 - 20..

Moderátor: jets

tonny01
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 15.11.2009 19:14

Tažné

Příspěvek od tonny01 »

Zdravím a chci se optat má někdo tip na tažné bajonet na Tiguana?kde a za kolik zadělají kolem Turnova ,Liberce?líbila se mi Westfalia,ale chtějí 12 tis(včetně el+mont)zná někdo levněji?díky :blush: :good:

Uživatelský avatar
Tiguanman
Závodník
Závodník
Příspěvky: 544
Registrován: 18.07.2010 21:19
Bydliště: Olomouc

Re: Tažné

Příspěvek od Tiguanman »

To máš dobrý, já za něj dal 15 koláčů :roll:
Jezdi jenom tak rychle,jak umí létat tvůj anděl strážný!


.............

VW Tiguan 2.0 TDi 125kW čip, Of 4Moušn, šedá
VW Jetta 1.4 TSi 125kW, šedá
a spotřeba???...sere pes!!!

jaja01
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 230
Registrován: 26.11.2011 21:55

Re: Tažné

Příspěvek od jaja01 »

tonny01 píše:Zdravím a chci se optat má někdo tip na tažné bajonet na Tiguana?kde a za kolik zadělají kolem Turnova ,Liberce?líbila se mi Westfalia,ale chtějí 12 tis(včetně el+mont)zná někdo levněji?díky :blush: :good:
kde chteji za westfalii 12 tisic vcetne el. a montaze ? diky
Tiguan 2,0 TDI BMT 4Motion DSG Sport & Style
Obrázek

jaja01
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 230
Registrován: 26.11.2011 21:55

Re: Tažné

Příspěvek od jaja01 »

tak odpoved a tip na montaz uz mam, ted se jen chci znalych zeptat, zda potrebuju ten "bajonet", relativne rychle vyndavani, koule se zacvakava a zamyka, cena cca 7.300,- a nebo mi staci za cca 4.000,- "pevny" system, kdy se koule pridelava 2 nebo 4 srouby ... chci tazne jen kvuli nosici 3 kol a nemyslim si, ze bych kouli nejak 2x casto pridelaval

diky za nazory a zkusenosti
Tiguan 2,0 TDI BMT 4Motion DSG Sport & Style
Obrázek

pepino Rline
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 365
Registrován: 03.12.2010 08:09
Bydliště: Vilémov okr. Děčín

Re: Tažné

Příspěvek od pepino Rline »

No snad podle vyhlášky zákon zní,že když nemáš na kouli nic připojeno,tak by tam neměla být,ale to nevím na 100%,ale u mého bejvalého seatu jsem si taky nechal dát kouli na pevno,která projela technickou a žádnej problém nebyl,tak můj názor je že by ti stačila ta za cca 4tis

folcvágen
Pilot
Pilot
Příspěvky: 762
Registrován: 02.06.2011 19:24

Re: Tažné

Příspěvek od folcvágen »

Když je sundavací, musí se sundavat. Já bych volil sundavací nebo zaklapávací už jen kvůli případné nehodě. Většina se domnívá, že s koulí si ublíží ten co narazí do ní, ale podle průzkumu toto platí jen při malé rychlosti, při větším nárazu do koule dochází u auta s koulí k většímu zkroucení karoserie než bez ní.
R-Line, bílej ďábel, fourkolka, upravená ropa s koulí a klackem.
Kola dělaj auto autem, takže samožřejmě 19" pryže i v zimě. Zaffčasu prodáno...
Nyní Tojota Raf 4 4gen benzin f automatu.

Uživatelský avatar
jets
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2634
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: Tažné

Příspěvek od jets »

pokud ji budeš dávat dvakrát do roka tak bych taky dal sundávací... resp. koupil bych si na aukru za 4000,- originál zasunovací...
každé přistání po kterém se dá odejít po svých je dobré

jaja01
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 230
Registrován: 26.11.2011 21:55

Re: Tažné

Příspěvek od jaja01 »

ja nepredpokladam, ze bych tam tu kouli nechaval permanentne, opravdu ji budu potrebovat tak 4x do roka, jen mi slo o ten penezni rozdil, at uz zacvakavaci nebo sroubovaci, stejne to budu delat ja a ne manzelka, takze to je celkem jedno, jestli za pul minuty cvaknu a nebo za 2 minuty zasroubuju ...

jets: na aukru jsou za 4 original zasouvaci ?! jako od vw, co stoji cca 18 u vw nebo 16 jinde ?? tak to se podivam, to jsem zvedavy
Tiguan 2,0 TDI BMT 4Motion DSG Sport & Style
Obrázek

Uživatelský avatar
jets
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2634
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: Tažné

Příspěvek od jets »

http://aukro.cz/vw-tiguan-tazne-zarizen ... 38913.html" onclick="window.open(this.href);return false;
každé přistání po kterém se dá odejít po svých je dobré

jaja01
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 230
Registrován: 26.11.2011 21:55

Re: Tažné

Příspěvek od jaja01 »

uz jsem na ne koukal, tech pouzitejch bych se asi bal, vsech, co tam jsou ... tahle konkretne ma u sebe napsano minimalne poskozeno a na druhe fotce je nejaka cervena sipka, asi na to minimalni poskozeni :-)

http://img13.allegroimg.pl/photos/orygi ... 30038913_1" onclick="window.open(this.href);return false;

radeji novej kus s odbornou montazi
Tiguan 2,0 TDI BMT 4Motion DSG Sport & Style
Obrázek

Uživatelský avatar
Tiguanman
Závodník
Závodník
Příspěvky: 544
Registrován: 18.07.2010 21:19
Bydliště: Olomouc

Re: Tažné

Příspěvek od Tiguanman »

Za novej kus a odbornou montáž si hold budeš muset připlatit a navíc ještě potřebuješ certifikát na dopravku...
Jezdi jenom tak rychle,jak umí létat tvůj anděl strážný!


.............

VW Tiguan 2.0 TDi 125kW čip, Of 4Moušn, šedá
VW Jetta 1.4 TSi 125kW, šedá
a spotřeba???...sere pes!!!

jazva
Řidič
Řidič
Příspěvky: 102
Registrován: 27.05.2009 12:59
Bydliště: Prešov

Re: Tažné

Příspěvek od jazva »

Musíš sa rozhodnúť ty.
To vyzerá na "originálne" ťažné od VW - rovnaké mám aj ja. Po otvorení kufra na ľavej strane nárazníku je tam vyťahovací čudlík s lankom, ktoré ti sklopí guľu (ináč je skrytá). Ja som za to dal príplatok okolo 800 EUR.
ex Tiguan Trend & Fun, 1.4 TSI, 110 kW, 4motion
BMW F11 520d RWD

tonny01
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 15.11.2009 19:14

Re: Tažné

Příspěvek od tonny01 »

no nejde tak o materiál(koule)ale také se to nějak musí připojit.a to taky něco stojí!a z aukra to je cena kolem 4-5tis!ale o elektrice ani zmínka!natož o přihlášení,a žádnej z Aukra nemá typ.list,což je kámen úrazu,bez toho to nikde nepřihlásej!bylo by to dobrý jen na odvoz hnoje z pole načerno!!!takže s elektrikou+montáží jsme někde kolem desítky a to máme furt použitý starý tažný!tak si myslím,že je nejlepší vyvalit 12300kč za kvalitní německé nové odnímací tažné Vestfalia!se zárukou!je to jen můj názor!případným zájemcům dám kontakt,kde to dělají,doba mont.4.5hod!RE:----doba montáže 3-4hod!a cenovka s ne orig.(universál)elektrikou je 11 100kč!takže zase sleva!!! :yahoo:

Uživatelský avatar
pavproch
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 495
Registrován: 28.02.2012 19:29

Re: Tažné

Příspěvek od pavproch »

chlopi, potřebuju poradit: neska sem poprvé použil jednoručně výklopné tažné, kterým je náš leguán vybaven z výroby,ale narazil jsem na problém konektoru pro propojení vozíku - na fakt, že na vozíku mám starý konektor podle ČSN a na leguánu je nový - EURO sem byl připraven a měl v ruce mezikus, který bezproblému funguje jak na Octávii, tak na VW Caddy (obojí MR2011). Bohužel tady na leguánovi ten mezikus nešel strčit do konektoru na tažném (na vozíku jo). Možná proto, že jak Oftáka, tak keddík mají ten konektor po směru jízdy, zatímco an tažném leguána je umístěn kolmo ke směru jízdy a je kolem něj málo místa...

poradí mi někdo JAKÝ MEZIKUS tam bude PASOVAT? A kde ho koupit/za kolik.... Díky.
"její" Leguán Sport&Style 4motion 6MT 2.0TSI 132kW R-line 18"

jarod78
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 419
Registrován: 08.01.2009 18:53

Re: Tažné

Příspěvek od jarod78 »

Ja mam takyto a funguje bezva. http://www.karavan3nec.cz/na-vozidlo/ad ... 3-7-pevny/" onclick="window.open(this.href);return false; :wink:

Odpovědět

Zpět na „Tiguan“