Tiguan 2.0 TDI R-line

2007 - 20..

Moderátor: jets

Odpovědět
Uživatelský avatar
JonCofee
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bratislava - SR

Tiguan 2.0 TDI R-line

Příspěvek od JonCofee »

Volkswagen_Tiguan_R_line_00043.jpg
Volkswagen_Tiguan_R_line_00043.jpg
Volkswagen_Tiguan_R_line_00042.jpg
Volkswagen_Tiguan_R_line_00041.jpg
Volkswagen_Tiguan_R_line_00040.jpg
Volkswagen_Tiguan_R_line_00035.jpg
Tak po dlllhej odmlke som opäť späť u VW aj keď som nezanevrel úplne /Audi jazdím a je tiež VW koncern/ :)
Minulý týždeň objednaný aj so zaplatenou zálohou VW Tiguan 2.0 TDI CR 4M DS7 R-line v šedej pepper metalíze. Auto som objednal pre polovičku aj keď v kútiku sa vytešujem, že aj pre seba. Trošku špecifikácie:

štandart Sport & Style + mirror paket, RNS 510 s 300W zosilovačom a cúvacou kamerou, ambient paket, 19" MALLORY, R-line exter. a inetr., VIENA koža, strop vo farbe titan čierna, zadné airbagy /pre detičky :) / ,hands free s bluetoothom, keyless Access, strešná panoráma. Akurát budem postrádať nezávislé ale auto bude garážované tak to oželiem.

Dlho som rozmýšlal nad dovozom z DE, ale táto špecifikácia a nové je pekne cez 40 tis. Eček. A rozdiel medzi mojou ponukou s 0 km tu na SK a full v DE s naj. od 15 do 25000 km bol 3000 Eur tak som sa rozhodol pre nový. Aj keď kvalita DE wagen je niekde úplne inde, a to viem z vlastných skúseností.

Dodacia lehota na september čož je asi dlhšie /neviem možno sa čaká aj dlhšie :( / a vraj už bude v modeli 2013 s menším faceliftom v interiéri /tak mi to aspoň oznámili/ tak uvidíme.

Každopádne pocity, útrapy /dúfam že minimum :) /, radosti opäť budem s vami rád riešiť.

Tak prírastok máme doma :-) po prvých 1000 km pocity super. S DSG je radosť jazdiť
Naposledy upravil(a) JonCofee dne 24.08.2012 09:02, celkem upraveno 1 x.

jarod78
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 419
Registrován: 08.01.2009 18:53

Re: Tiguan 2.0 TDI R-line

Příspěvek od jarod78 »

Nazdar, tu vo Francii som tiez rozmyslal nad Tiguanom s malym najazdom km do 10000 km v takej verzii aku som chcel pre zenu a pomaly chcu za to rovnaku cenu,ako za nove.Tu sa celkovo ojazdene Tiguany predavaju o 3000 az 4000 € viac,ako je ich trhova cena a najhorsie je na tom to ,ze aj za taku cenu ich ludia kupuju.Ja som mojho objednaval v 12.octobra a mal by dorazit do predajne 19.maja,takze sa mi to uz krati.Myslel som si ,ze na SK by bola dodacia lehota kratsia,ale je to rovnake ako tu.Uz len ked objednas auto s DSG tak pocitaj s lehotou o 2 mesiace viac,ako auto bez neho.Ten tvoj bude vyzerat asi ako tento,velmi dobre si vybral.Maj sa. :wink:
Přílohy
20120220_112517_101.jpg

Odpovědět

Zpět na „Tiguan“