Poškození střechy fungl nového Tiguana

2007 - 20..

Moderátor: jets

Uživatelský avatar
Dejv01
Řidič
Řidič
Příspěvky: 192
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Poškození střechy fungl nového Tiguana

Příspěvek od Dejv01 »

ja nevim,ale nejak se ztotoznuju s myslenkou ze kdyz je auto novy,tak je novy neposkozeny!
ale mozna bych z toho zkusil vydobit zajimavou slevu a pak bych nadtim mavnul rukou,pac v provozu tech promacklin a skrabancu pribude cela rada!
ps: toto promacknuti PDR metodou 100% odstranit nepujde,bez prelakovani by to bylo videt. a sundavani stropnice bych nedelal,neni sranda ji diky airbagum bez poskozeni demontovat.kO

Uživatelský avatar
Tiguanman
Závodník
Závodník
Příspěvky: 544
Registrován: 18.07.2010 21:19
Bydliště: Olomouc

Re: Poškození střechy fungl nového Tiguana

Příspěvek od Tiguanman »

Můžeš také posléze použít folii
Jezdi jenom tak rychle,jak umí létat tvůj anděl strážný!


.............

VW Tiguan 2.0 TDi 125kW čip, Of 4Moušn, šedá
VW Jetta 1.4 TSi 125kW, šedá
a spotřeba???...sere pes!!!

pluto
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 03.01.2011 21:37

Re: Poškození střechy fungl nového Tiguana

Příspěvek od pluto »

Ahoj, je to pech a něco podobnýho mám za sebou, akorát mě na něj nějakej debil hodil dopravní značení. Auto jsem měl 2 měsíce. Samozřejmě pojišťovna, že to jde opravit. Předem jsem je upozornil, že nechci aby to bylo vidět. Pojišťovák, že to není problém. Tak to šlo na opravu a už bych to nikdy neudělal. Prostě to bylo vidět. Dvakrát jsem to nepřevzal, pozvali odborníka na laky a ten přiznal, že pokud je to tmelený vždy to bude vidět. A taky bylo, hlavně když bylo teplo. Ten tmel prostě pracoval. Když jsem chtěl výměnu dveří, pojišťovák to shodil na servis, že to neumí. Nakonec to dopadlo, že jsem koupil nový dveře a a tigouš je zas novej. Ale od jara do podzimu zábava. Já bych určitě chtěl novýho. Hodně štěstí.
Audi SQ5 336 k, 692 Nm., čip na 388 k, 812 Nm. černá
VW Caddy Comfort 2.0 TDi 103 kW, černá

Uživatelský avatar
Mischa
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 29.09.2012 23:44

Re: Poškození střechy fungl nového Tiguana

Příspěvek od Mischa »

Díky všem za projevené názory :wink: Je to tak 50 na 50, zatím je to v řešení. S tou folií na přelep to není špatný nápad a vypadalo by to dobře :good: Ptal jsem se dvou lakýrníků, a ti taky říkali, že pokud se to bude stříkat lokalně, tak to časem půjde vidět, takže jedině vyrovnat a stříknout celou střechu :cry: Tak jsem se na autí těšil, a teď musím řešit co dál :sorry:

Uživatelský avatar
Wdk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 197
Registrován: 16.09.2012 19:49

Re: Poškození střechy fungl nového Tiguana

Příspěvek od Wdk »

až budeš auto prodávat, tak ti i opraavená střecha sníží cenu. Netuším o kolik. Já osobně bych chtěl slevu plus opravu a přelepení. Škrábanců i promáčklin nasbírám tak jak tak dost a sleva by mi přišla vhod. Nechci ale nic přivolávat, já si pro něj jdu v pátek :)

Uživatelský avatar
jets
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2634
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: Poškození střechy fungl nového Tiguana

Příspěvek od jets »

Wdk píše:až budeš auto prodávat, tak ti i opraavená střecha sníží cenu. Netuším o kolik. Já osobně bych chtěl slevu plus opravu a přelepení. Škrábanců i promáčklin nasbírám tak jak tak dost a sleva by mi přišla vhod. Nechci ale nic přivolávat, já si pro něj jdu v pátek :)
já myslím že hodně záleží na celkovém stavu auta při prodeji. Pokud to bude garážovný krasavec s malým nájezdem, prokazatelným servisem a žádným problémem, tak bych teda aspoň já (pokud bych viděl fotky proč se to stalo a viděl že to je dobře opravené) neremcal...
každé přistání po kterém se dá odejít po svých je dobré

Uživatelský avatar
Wdk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 197
Registrován: 16.09.2012 19:49

Re: Poškození střechy fungl nového Tiguana

Příspěvek od Wdk »

jets- samozřejmě, ale to nikdo neví a před prodejcem se takové věci neříkají :) Sleva je sleva (když ta možnost je...). Jinak souhlasím.

Uživatelský avatar
Dejv01
Řidič
Řidič
Příspěvky: 192
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Poškození střechy fungl nového Tiguana

Příspěvek od Dejv01 »

ja s pohledu kupujiciho ojetinu (bohuzel silne nevericiho,protoze vsichni lzou) tak bych radsi koupil s tou promacklinou..nic hroznyho to neni a mavnul bych nad tim rukou. :-)

Uživatelský avatar
jets
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2634
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: Poškození střechy fungl nového Tiguana

Příspěvek od jets »

Wdk píše:jets- samozřejmě, ale to nikdo neví a před prodejcem se takové věci neříkají :) Sleva je sleva (když ta možnost je...). Jinak souhlasím.
já bych to teda přiznal, v dnešní době kdy se dá dohledat kde co se nevyplatí nic tajit. Já mám jednu špatnou zkušenost kdy jsem něco zatajil a pak se mi to vymstilo. Od té doby jsem si řekl že se radši smířím s míň penězi, ale otevřeně budu informovat o všem a budu v klidu spát...
Prodal jsem takto tři auta, dodal jsem všechno, fotky, faktury za opravy, přiznal jsem havárky a absolutně jsem neměl problém že bych auta nemohl prodat. Já už nikdy mlžit nebudu, pro mě je klidný spánek důležitější než pár korun navíc...
Až budu prodávat tiguana tak dám kupujícímu odkaz na tento web ať si tu o autě najde co chce, všechno co se stalo je tady :-), úpravy, výměna zadních dveří, terén, kilometry... lepší jak servisní knížka :-)
každé přistání po kterém se dá odejít po svých je dobré

Uživatelský avatar
Tiguanman
Závodník
Závodník
Příspěvky: 544
Registrován: 18.07.2010 21:19
Bydliště: Olomouc

Re: Poškození střechy fungl nového Tiguana

Příspěvek od Tiguanman »

Spánek je pro nuly :minzdr:
Jezdi jenom tak rychle,jak umí létat tvůj anděl strážný!


.............

VW Tiguan 2.0 TDi 125kW čip, Of 4Moušn, šedá
VW Jetta 1.4 TSi 125kW, šedá
a spotřeba???...sere pes!!!

folcvágen
Pilot
Pilot
Příspěvky: 762
Registrován: 02.06.2011 19:24

Re: Poškození střechy fungl nového Tiguana

Příspěvek od folcvágen »

Marně hledám ty příspěfky jak to Jets na srazu poslal přes pařez na střechu a nemůžu je najít? :blush: :blush: :blush:
Asi to bude prodávat tak je smazal :laugh: :laugh: :laugh:
R-Line, bílej ďábel, fourkolka, upravená ropa s koulí a klackem.
Kola dělaj auto autem, takže samožřejmě 19" pryže i v zimě. Zaffčasu prodáno...
Nyní Tojota Raf 4 4gen benzin f automatu.

Uživatelský avatar
Wdk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 197
Registrován: 16.09.2012 19:49

Re: Poškození střechy fungl nového Tiguana

Příspěvek od Wdk »

jets píše: já bych to teda přiznal, v dnešní době kdy se dá dohledat kde co se nevyplatí nic tajit.
Já myslel před prodejcem neříkat, že mi to zase tak nevadí. Samozřejmě kupujícího, až ho bude prodávat, je třeba upozornit.

Uživatelský avatar
jets
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2634
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: Poškození střechy fungl nového Tiguana

Příspěvek od jets »

folcvágen píše:Marně hledám ty příspěfky jak to Jets na srazu poslal přes pařez na střechu a nemůžu je najít? :blush: :blush: :blush:
Asi to bude prodávat tak je smazal :laugh: :laugh: :laugh:
a já se tak snažil, dacane :laugh:
každé přistání po kterém se dá odejít po svých je dobré

Uživatelský avatar
Tiguanman
Závodník
Závodník
Příspěvky: 544
Registrován: 18.07.2010 21:19
Bydliště: Olomouc

Re: Poškození střechy fungl nového Tiguana

Příspěvek od Tiguanman »

A co teprve ty uražené páté dveře.... :cry2:
Jezdi jenom tak rychle,jak umí létat tvůj anděl strážný!


.............

VW Tiguan 2.0 TDi 125kW čip, Of 4Moušn, šedá
VW Jetta 1.4 TSi 125kW, šedá
a spotřeba???...sere pes!!!

folcvágen
Pilot
Pilot
Příspěvky: 762
Registrován: 02.06.2011 19:24

Re: Poškození střechy fungl nového Tiguana

Příspěvek od folcvágen »

Tak o nich tu psal, to tu zůstalo, jen s tím rozdílem, že se mu to stalo někde v garáži
a přitom ty si byl svědkem jak to narval dřívím a briketama po střechu,
až nešli zavřít a jak couval před hajným tak je urazil o krmelec. :blush:
No a o veselých škopkách ani mluvit nebudeme že? :drinks: :drinks: :drinks: :laugh:
Teď přijde s tím, že to sem nepatří, že to přesune o pokecu o čemkoliv a záhadně se to ztratí :laugh:
Ale mi ti to Jetsi promineme a můžeš to bez voklik smazat, ale budou škopky na srazu :drinks: :drinks: :drinks:
R-Line, bílej ďábel, fourkolka, upravená ropa s koulí a klackem.
Kola dělaj auto autem, takže samožřejmě 19" pryže i v zimě. Zaffčasu prodáno...
Nyní Tojota Raf 4 4gen benzin f automatu.

Odpovědět

Zpět na „Tiguan“