Zástěrky

2007 - 20..

Moderátor: jets

Odpovědět
Bob 27
Řidič
Řidič
Příspěvky: 59
Registrován: 25.11.2012 18:26

Zástěrky

Příspěvek od Bob 27 »

Ahoj. Chtěl bych Vás poprosit zda má někdo zkušenosti se zástěrkami. Mám nově koupeného Tiguana a připadá mi, že by asi pomohli, ale samozřejmě auto je daleko hezčí bez zástěrek. Před Tiguanem jsem měl Yetiho a tam jsem je po první zimě dokupoval, protože zadní dveře byly obité od kamínků. Taky se mi nechce moc vrtat do podběhů, tak uvítám každý tip na originální i neoriginální zástěrky. Děkuji a přeji Vám vše NEJ do Nového roku 2013. Roman :good:

Uživatelský avatar
jets
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2634
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: Zástěrky

Příspěvek od jets »

na zástěrky se vykašli, spodek dveří je oplastovaný a zadní nárazník taky
každé přistání po kterém se dá odejít po svých je dobré

Uživatelský avatar
Tiguanman
Závodník
Závodník
Příspěvky: 544
Registrován: 18.07.2010 21:19
Bydliště: Olomouc

Re: Zástěrky

Příspěvek od Tiguanman »

Můj názor na zástěrky...ošklivé, ale užitečné. Když vidím jak se za každým autem nechutně valí oblak marastu /včetně těch našich/, nechápu jak to mohl někdo povolit. Auto maš okamžitě zasrané a to stačí jenom pokropená silnice v létě... Za komančů byly povinné a nikomu to nepřipadalo divné.
Jezdi jenom tak rychle,jak umí létat tvůj anděl strážný!


.............

VW Tiguan 2.0 TDi 125kW čip, Of 4Moušn, šedá
VW Jetta 1.4 TSi 125kW, šedá
a spotřeba???...sere pes!!!

Uživatelský avatar
jets
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2634
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: Zástěrky

Příspěvek od jets »

zástěrky proti zašpinění auta nepomůžou, zvířený vzduch s vodou to stejně zasviní
každé přistání po kterém se dá odejít po svých je dobré

Uživatelský avatar
pino.t
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5204
Registrován: 27.02.2008 17:45
Bydliště: Mám, PV
Kontaktovat uživatele:

Re: Zástěrky

Příspěvek od pino.t »

jets píše:zástěrky proti zašpinění auta nepomůžou, zvířený vzduch s vodou to stejně zasviní
Ale pomůžou.
Sněhová paštička
Stropnici na Passata mám od Passtu a luxus, díky.
Držáky předního nárazníku Passat B4 jsem si vyrobil, tak si je za 500 strčte do ...

Uživatelský avatar
jets
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2634
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: Zástěrky

Příspěvek od jets »

pino.t píše:
jets píše:zástěrky proti zašpinění auta nepomůžou, zvířený vzduch s vodou to stejně zasviní
Ale pomůžou.
v malé rychlosti ano, ale ve větší ne
každé přistání po kterém se dá odejít po svých je dobré

folcvágen
Pilot
Pilot
Příspěvky: 762
Registrován: 02.06.2011 19:24

Re: Zástěrky

Příspěvek od folcvágen »

Se zástěrkama se víc špiní pr**l auta. Z feliny šly dolů. Na návěsu sem dostal tenkrát tu velkou pod nárazník. Za pár dnů šla dolů,
celej návěs zezadu plnej špíny a "písku" Ale logicky ten písek nebyl na autech za mnou. Takže kdyby to bylo povinné tak by nám to šetřilo laky.
R-Line, bílej ďábel, fourkolka, upravená ropa s koulí a klackem.
Kola dělaj auto autem, takže samožřejmě 19" pryže i v zimě. Zaffčasu prodáno...
Nyní Tojota Raf 4 4gen benzin f automatu.

Uživatelský avatar
pavproch
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 495
Registrován: 28.02.2012 19:29

Re: Zástěrky

Příspěvek od pavproch »

v katalogu originál VW příslušenství pro Leguána zástěrka sou, asi za dva a půl tisíce.... ale fčíl nevím, esli za pár nebo dva páry (PŘ+Z)
"její" Leguán Sport&Style 4motion 6MT 2.0TSI 132kW R-line 18"

Bob 27
Řidič
Řidič
Příspěvky: 59
Registrován: 25.11.2012 18:26

Re: Zástěrky

Příspěvek od Bob 27 »

Ahoj. Děkuji všem za odpovědi. Originální jsou dost drahý. Přední a zadní se kupují zvlášť. Oproti Yetimu se mi zdá, že to má VW líp dotáhlý. Tak počkám po zimě a pak uvidím. Přeji Vám krásného Silvestra a hodně zdraví Vám všem a spoustu kilometrů bez problémů. Mějte se Roman.

Jirka P
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 09.02.2013 17:18

Re: Zástěrky

Příspěvek od Jirka P »

Přední zástěrky na zimu výhodné. Před garáží jemně kopnu a zmrazky odpadnou a nemám je po celé délce podvozku. Garáž bez louží.

Uživatelský avatar
Tigrouš
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 221
Registrován: 20.10.2010 17:04
Bydliště: Praha

Re: Zástěrky

Příspěvek od Tigrouš »

Jirka P píše:Přední zástěrky na zimu výhodné. Před garáží jemně kopnu a zmrazky odpadnou a nemám je po celé délce podvozku. Garáž bez louží.
Přední zástěrky na zimu nevýhodné. Před garáží kopu jak magor a zmrazky neodpadnou a mám bordel po celé délce podvozku tak jako tak. Garáž pak po roztání plná louží.......



BTW......u Boxera, na tigoše bych je nedal ani kdyby padaly trakaře, že..........
Šťastný nový krotitell.....Konečně Tigrouš spinká v klítce vedle Pola, bože, to je nádherná dvojkaObrázek

Jirka P
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 09.02.2013 17:18

Re: Zástěrky

Příspěvek od Jirka P »

Tak nevím, co to máš za zástěrky. Občas je potři mastnou hadrou a zmrazky odpadají.

pepino Rline
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 365
Registrován: 03.12.2010 08:09
Bydliště: Vilémov okr. Děčín

Re: Zástěrky

Příspěvek od pepino Rline »

No nejsem zastánce zástěrek, účinnost to moc nemá kort když mám na mém autě 19tky a ještě k tomu 20mm podložku,no ale to je můj problém,prostě zástěrky akorát drží u prahů bordel a nedejchá to jak by mělo,ale to je jen můj názor

Uživatelský avatar
pithy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 124
Registrován: 06.04.2011 18:12
Bydliště: Brno

Re: Zástěrky

Příspěvek od pithy »

Při demontáži zástěrek jsem se divil, co všechno za nima zůstává. U všech aut co jsem měl (když byly ještě zástěrky povinný) šly na jaře dolů, vyčištění a konzervace prostoru za nimi a zase namontovat. Takže je dobře, že nemusí být.
Tiguan 2.0 TDI - R.I.P., Octavia 66kW

Odpovědět

Zpět na „Tiguan“