Tiguan benzin vs. diesel

2007 - 20..

Moderátor: jets

Uživatelský avatar
pavproch
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 495
Registrován: 28.02.2012 19:29

Re: Tiguan benzin vs. diesel

Příspěvek od pavproch »

její 2.0TSI je lemra líná..... (v porovnání s mýma šesti hrnkama....)

btw, my toho našeho taky objednali bez zkušební jízdy, neb v dnešní pokroucené době v celém česku není (nebyl) jediný předváděcí leguán 2.0TSI....
"její" Leguán Sport&Style 4motion 6MT 2.0TSI 132kW R-line 18"

Uživatelský avatar
jets
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2634
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: Tiguan benzin vs. diesel

Příspěvek od jets »

no, já mám doma 1,4TSI a 2,0TDI 125kW s čipem a můžu říct že po přesednutí z TSI do TDI mám pocit že mě někdo tahá špagátem za zadek :-), ale samozřejmě ten tah je vykoupený vírem v nádrži :-). BTW při sprintech s pepinem jsem mu sice ujel, ale (hlavně na začátku při rozjezdu) že by to bylo nějaké drtivě jednoznačné - to teda nebylo. Ono se celkem těžko srovnává passat s tiguanem, tiguan je těžší a 4x4 - a to na dynamice hodně vezme. Když jsem přesedl z toleda 81kW s čipem do tiguana 125kW tak jsem byl zklamaný jak hrom. po čipu se ten dojem trochu napravil :-)
každé přistání po kterém se dá odejít po svých je dobré

Uživatelský avatar
jets
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2634
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: Tiguan benzin vs. diesel

Příspěvek od jets »

padáme ale mimo dotaz - pokud hraje roli cena po roku tak podle mně bude menší u benzínu
každé přistání po kterém se dá odejít po svých je dobré

marianb
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 364
Registrován: 26.08.2010 15:18

Re: Tiguan benzin vs. diesel

Příspěvek od marianb »

Ak by som si mal vybrat auto s tym, se ho budem kupovat po roku, tak by som si vybral podla toho za aku zostatkovu cenu ho odkupim a potom podla toho co v nom chcem mat ale hlavne ako sa chcem vozit. V aute je najdolezitejsi motor a je jedno ci benzin alebo diesel. Pri malom najazde km rocne do 30 tis nema zmysel diesel. Je predsa jedno ci chechtaky zaplatim predajcovi auta alebo paliva, miniem ich tak ci tak. Poistka je vSR od vykonu motora a znacky, je im uplne jedno co to je. Benzin je tichsi, skor sa nahreje a znesie kratke jazdy a vydrzi...
Tak si vyber ako uznas za vhodne. Dnes ked jazdim tiguanom pre zamestnavatela, tak ma najviac stve fakt, ze musim kazdy druhy den ist tankovat. Tak by som vzal diesel, ale to robim tento tyzden 1300 km. niekdy nic len si chodim do prace a spat. Co by som vsak zmenil urcite, dal by som si automat, uz som stary stale makat...
Passat bussines line 2.0TDI 130 kW, 4 motion, DSG

Odpovědět

Zpět na „Tiguan“