Učinné zabezpečení proti krádeži?

2007 - 20..

Moderátor: jets

Odpovědět
civn
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 215
Registrován: 15.11.2007 17:16

Učinné zabezpečení proti krádeži?

Příspěvek od civn »

Jak rozumě zabezpečit Tiguana proti krádeži? Mam alarm, GPS hledání + pojištění.Tajný vypínač mi nebyl doporučen mechanikem z VW z hlediska házení chyb v ŘJ (pokud zapomenu vypínač zmáčknout do polohy zap. a otočim do pozice start, vyháže to chyby v ŘJ a zůstene svítit nějáká z kontrolek).Za další nápady díky.

jarod78
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 419
Registrován: 08.01.2009 18:53

Re: Učinné zabezpečení proti krádeži?

Příspěvek od jarod78 »

O Havarijni poistce si neuvazoval :?: :wink:

civn
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 215
Registrován: 15.11.2007 17:16

Re: Učinné zabezpečení proti krádeži?

Příspěvek od civn »

jarod78 píše:O Havarijni poistce si neuvazoval :?: :wink:
to mam, ale jde mi o zajištění vozidla na místě (dovolená,noční stání na horách u hotelu atd..)

Uživatelský avatar
Tigrouš
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 221
Registrován: 20.10.2010 17:04
Bydliště: Praha

Re: Učinné zabezpečení proti krádeži?

Příspěvek od Tigrouš »

civn píše:Tajný vypínač mi nebyl doporučen mechanikem z VW z hlediska házení chyb v ŘJ (pokud zapomenu vypínač zmáčknout do polohy zap. a otočim do pozice start, vyháže to chyby v ŘJ a zůstene svítit nějáká z kontrolek).
Nesmysl......ještě před předáním vozidla :!: :!: tajný, ale normálně viditelný, ovšem nepostřehnutelný vypínač zabudován včetně záruky :!: :!: :!: v autorizovaném servisu VW. Vše z origoš dílů, žádné otvory navíc........a samozřejmě žádné chyby, páč bych auto nepřevzal......že.
Tvůj mechanik byl asi lemra líná, znalostmi neoplývající.......

BTW....to samé u pola, dokonalost sama.......
Šťastný nový krotitell.....Konečně Tigrouš spinká v klítce vedle Pola, bože, to je nádherná dvojkaObrázek

Uživatelský avatar
Wdk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 197
Registrován: 16.09.2012 19:49

Re: Učinné zabezpečení proti krádeži?

Příspěvek od Wdk »

To mě ani nenapadlo se na tlačítko poptat... zpětně to jde dodělat? Kolik to tak stojívá? A když to budou mít všichni - nebudou zloději vědět, kam šáhnout?

Uživatelský avatar
Tigrouš
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 221
Registrován: 20.10.2010 17:04
Bydliště: Praha

Re: Učinné zabezpečení proti krádeži?

Příspěvek od Tigrouš »

Wdk píše:A když to budou mít všichni - nebudou zloději vědět, kam šáhnout?
To nevím, jak zloději, ale moji bratranci, strejdové, zaměstnanci a jiná přidrzlá invídia, kteří nenechají nic na pokoji, lezou kam nemají. Jsme zvyklí auta na dvorcích přes den nezamykat, to samé doma. Zrovna tuto neděli jsme zaparkovali na dvoře v nedaleké vesničce na svatbě sestřenice. Během dopoledne se dvůr zaplnil a tak aktivní bratranci začali přeparkovávat auta na nedaleké políčko, magoři, že....... Když jsme přišli z obřadu, na dvoře stálo pouze naše polo,tigouš a Boxer, samozřejmě s klíčky uvnitř. Proto to tam je......alespoň u mě.....no.
Šťastný nový krotitell.....Konečně Tigrouš spinká v klítce vedle Pola, bože, to je nádherná dvojkaObrázek

civn
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 215
Registrován: 15.11.2007 17:16

Re: Učinné zabezpečení proti krádeži?

Příspěvek od civn »

Wdk píše:To mě ani nenapadlo se na tlačítko poptat... zpětně to jde dodělat? Kolik to tak stojívá? A když to budou mít všichni - nebudou zloději vědět, kam šáhnout?
Spínač, nebo přepínač jde nainstalovat kamkoli po autě, do kufru,pod sedačku,do pojistkové skříně atd...zrovna takováhle malá věc bráchovi zachránila auto, vykradení samozřejmě nezabrání.Bohužel (bohudík) je v autě navigace a dalších mraky píčovin které nenechavce nenechaj spát.Někdo holt má štěstí na flek kde bydlí, jak jsem psal jsem z hor a auta tu prostě poláky zajímaj, loni tu zmizlo 6 vwček a z toho 4 multivany.

Uživatelský avatar
Wdk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 197
Registrován: 16.09.2012 19:49

Re: Učinné zabezpečení proti krádeži?

Příspěvek od Wdk »

Popřemýšlím o tom... zatím mám jen zámek zpátečky, doufal jsem, že by toto mohlo stačit..

Odpovědět

Zpět na „Tiguan“