nezdá se vám tiguan "předražený"

2007 - 20..

Moderátor: jets

folcvágen
Pilot
Pilot
Příspěvky: 762
Registrován: 02.06.2011 19:24

Re: nezdá se vám tiguan "předražený"

Příspěvek od folcvágen »

Tak ti holt přiroste k srdci to auto co budeš mít půjčené a vyzkoušené déle a ti ostatní prodajíprd. Napiš na zastoupení Oplu jestli je to standard čekat na pujčeníauta 2 měsíce že teda půjdeš do Toyoty bo u Freye v Praze na Čerňáku nemají s tímto vůbec problém bo si sou vědomi toho, že když tipůjčí auto na pár dnů tak že už si z poloviny jejich. Možná je problém že navštěvuješ malé dealery kteří ty suv mnohdy nemají jako předváděčky ani.
R-Line, bílej ďábel, fourkolka, upravená ropa s koulí a klackem.
Kola dělaj auto autem, takže samožřejmě 19" pryže i v zimě. Zaffčasu prodáno...
Nyní Tojota Raf 4 4gen benzin f automatu.

folcvágen
Pilot
Pilot
Příspěvky: 762
Registrován: 02.06.2011 19:24

Re: nezdá se vám tiguan "předražený"

Příspěvek od folcvágen »

Taky mě nepůjčili vždy auto na několik dnů, ale třeba Mazdu cx5 v Praze na jeremiášce po ofocení řidičáku mě dali klíče a abych si to užil ale že zacdvě hodky ho potřebují, poprosil jsem je ať natankujem plnou nádrž a že jim to s plnou vrátím že si potřebuju vyzkoušet spotřebu, proběhlo to bez problémů, ale auto mě nesedlo už kvůli lesklým plastům v interiéru a posezu v sedačkách.
Další byla honda crv tam mě řekl pán v Motole ať přijdu zítra a opravdu druhý den mě podal klíče a ať si to půjčím, plnou mě nedali tak jsem nemohl vyzkoušet skutečnou spotřebu, dali mě prázdnou nádrž, ale pojezdil jsem si celý den a druhý den jsem si ji šel půjčit ještě v naftě, jezdí perfektně ale má jen jednu odkládací přihrádku uvnitř a ta má dvířka otvírající se k řidiči a to vadí, japoncům s levostraným řízením ne ale na to jim sere bílej tesák v běhu.
Korejce jsem si jen prohlížel o ně zájem nemám, jsou to hnojůffky a mají nejdražší prohlídky a servis.
S koncernovými auty jsem skončil po předchozí zkušenosti s Tiguanem.
Mitsubishi Outlander je drahej a vošklivej a ostatní značky jsem nezkoušel právě kvůli ceně nebo ceně servisu nebo kvůli tomu že mě nesedli při jízdě nebo se mě nelíbil interiér.
Opel Antara se mě nelíbí stejně jako Hyundai ix35 všude je něco je to přeplácané auto od komediantů, ale střeba Kia Sportage se mě líbí moc ale nemám nervy na takovou sračku a nejsem tak bohatý abych platil tak drahý servis a spotřebu.
Suzuka má žravý benzíňáky a sračky nafty a dveře kufru otevíratelné k chodníku.
BMW má levný servis ale drahé auta, na to nemám, za to bych měl dvě raffky.
Kaškaje má manželka, mimochodem bez jediné závady a pohodlné, ale motor s pětikvaltem rve ve 130 jako potrefená husa, ale ta s ním jezdí jen rádius 10km tak ji to stačí.
Tak jsem skončil u Toytoy Rav 4moje 9té SUV !!! Naftu jsem měl 2 dny a pak ještě jeden den a benzín asi 5 dnů na třikrát asi a volba padla na benzín, koupil jsem předvǎděčku coměla asi 1000km s hagusy, dojezdofkou, dálničkou, dvoje gumy, dvoje koberečky a plnou nádrž benzínu, jsem první majitel a je to první auto do kterýho jsem nedal ani korunu a přes týden jsem jen jezdil. Mám skoro 40tis tak na závěry je příliš brzo, ale v tu dobu už moje předešlé nafťáky měli nějaký ten problém.
Jinak zvítězila proto, že při zkušebce jezdil tenhle automat za 8,5 (s naftou v automatu za 8L) má po sklopení sedaček rovnou velkou plochu, vzadu pod nohama rovnou podlahu, dverě se otvírají i s prahem tak nešpiní kalhoty, palubka obložená kůží, stejně jako dveře, perfektní sedačky s bočním vedením, přijemný posaz a nedrncá. Další důležitou věc to má a to že postavím do držáku min 1,5l pet lahev, když to auto nemá nekupuju, Tigimu se vešla do dveří u Raffky před loketku, moc aut to nemá...

Výběru zdar!!! Třikrát řež a jednou měř :laugh:
R-Line, bílej ďábel, fourkolka, upravená ropa s koulí a klackem.
Kola dělaj auto autem, takže samožřejmě 19" pryže i v zimě. Zaffčasu prodáno...
Nyní Tojota Raf 4 4gen benzin f automatu.

Trafika
Závodník
Závodník
Příspěvky: 593
Registrován: 13.02.2010 16:27
Bydliště: VWSETIN

Re: nezdá se vám tiguan "předražený"

Příspěvek od Trafika »

folcvágen píše:Tak ti holt přiroste k srdci to auto co budeš mít půjčené a vyzkoušené déle a ti ostatní prodajíprd. Napiš na zastoupení Oplu jestli je to standard čekat na pujčeníauta 2 měsíce že teda půjdeš do Toyoty bo u Freye v Praze na Čerňáku nemají s tímto vůbec problém bo si sou vědomi toho, že když tipůjčí auto na pár dnů tak že už si z poloviny jejich. Možná je problém že navštěvuješ malé dealery kteří ty suv mnohdy nemají jako předváděčky ani.
Paní v oplu mi nabízela zkušební jízdu autem "dobrého"zakazníka hned.Na zapůjčení bude 4x4 v březnu,mají ji teprve objednanou :smoke:
VW passat 1,9TDI 4Motion

Trafika
Závodník
Závodník
Příspěvky: 593
Registrován: 13.02.2010 16:27
Bydliště: VWSETIN

Re: nezdá se vám tiguan "předražený"

Příspěvek od Trafika »

folcvágen píše:Taky mě nepůjčili vždy auto na několik dnů, ale třeba Mazdu cx5 v Praze na jeremiášce po ofocení řidičáku mě dali klíče a abych si to užil ale že zacdvě hodky ho potřebují, poprosil jsem je ať natankujem plnou nádrž a že jim to s plnou vrátím že si potřebuju vyzkoušet spotřebu, proběhlo to bez problémů, ale auto mě nesedlo už kvůli lesklým plastům v interiéru a posezu v sedačkách.
Další byla honda crv tam mě řekl pán v Motole ať přijdu zítra a opravdu druhý den mě podal klíče a ať si to půjčím, plnou mě nedali tak jsem nemohl vyzkoušet skutečnou spotřebu, dali mě prázdnou nádrž, ale pojezdil jsem si celý den a druhý den jsem si ji šel půjčit ještě v naftě, jezdí perfektně ale má jen jednu odkládací přihrádku uvnitř a ta má dvířka otvírající se k řidiči a to vadí, japoncům s levostraným řízením ne ale na to jim sere bílej tesák v běhu.
Korejce jsem si jen prohlížel o ně zájem nemám, jsou to hnojůffky a mají nejdražší prohlídky a servis.
S koncernovými auty jsem skončil po předchozí zkušenosti s Tiguanem.
Mitsubishi Outlander je drahej a vošklivej a ostatní značky jsem nezkoušel právě kvůli ceně nebo ceně servisu nebo kvůli tomu že mě nesedli při jízdě nebo se mě nelíbil interiér.
Opel Antara se mě nelíbí stejně jako Hyundai ix35 všude je něco je to přeplácané auto od komediantů, ale střeba Kia Sportage se mě líbí moc ale nemám nervy na takovou sračku a nejsem tak bohatý abych platil tak drahý servis a spotřebu.
Suzuka má žravý benzíňáky a sračky nafty a dveře kufru otevíratelné k chodníku.
BMW má levný servis ale drahé auta, na to nemám, za to bych měl dvě raffky.
Kaškaje má manželka, mimochodem bez jediné závady a pohodlné, ale motor s pětikvaltem rve ve 130 jako potrefená husa, ale ta s ním jezdí jen rádius 10km tak ji to stačí.
Tak jsem skončil u Toytoy Rav 4moje 9té SUV !!! Naftu jsem měl 2 dny a pak ještě jeden den a benzín asi 5 dnů na třikrát asi a volba padla na benzín, koupil jsem předvǎděčku coměla asi 1000km s hagusy, dojezdofkou, dálničkou, dvoje gumy, dvoje koberečky a plnou nádrž benzínu, jsem první majitel a je to první auto do kterýho jsem nedal ani korunu a přes týden jsem jen jezdil. Mám skoro 40tis tak na závěry je příliš brzo, ale v tu dobu už moje předešlé nafťáky měli nějaký ten problém.
Jinak zvítězila proto, že při zkušebce jezdil tenhle automat za 8,5 (s naftou v automatu za 8L) má po sklopení sedaček rovnou velkou plochu, vzadu pod nohama rovnou podlahu, dverě se otvírají i s prahem tak nešpiní kalhoty, palubka obložená kůží, stejně jako dveře, perfektní sedačky s bočním vedením, přijemný posaz a nedrncá. Další důležitou věc to má a to že postavím do držáku min 1,5l pet lahev, když to auto nemá nekupuju, Tigimu se vešla do dveří u Raffky před loketku, moc aut to nemá...

Výběru zdar!!! Třikrát řež a jednou měř :laugh:
Tak se pochlub jakou si ukecal slevu,a na kolik to vyjde :drinks:
Nyní jsou ceny okolo 660 000kč :158:
VW passat 1,9TDI 4Motion

folcvágen
Pilot
Pilot
Příspěvky: 762
Registrován: 02.06.2011 19:24

Re: nezdá se vám tiguan "předražený"

Příspěvek od folcvágen »

Střední stupeň výbavy stál 780 s paketama design a visibility já ji mám za 620 s metlou 15tis, hagusy, 2x koberce, 2x pneu, dojezdofka, dálnička byla, plná nádrž a první 15tis prohlídka za 3700kč zdarma. Jak říkám, byla topředváděčka, měla tis km, rok výroby byl 2013 já to dal do provozu taky 2013, oni to měli tak 3měsíce na převozkách. Teď to mám rok a půl...
R-Line, bílej ďábel, fourkolka, upravená ropa s koulí a klackem.
Kola dělaj auto autem, takže samožřejmě 19" pryže i v zimě. Zaffčasu prodáno...
Nyní Tojota Raf 4 4gen benzin f automatu.

Trafika
Závodník
Závodník
Příspěvky: 593
Registrován: 13.02.2010 16:27
Bydliště: VWSETIN

Re: nezdá se vám tiguan "předražený"

Příspěvek od Trafika »

folcvágen píše:Střední stupeň výbavy stál 780 s paketama design a visibility já ji mám za 620 s metlou 15tis, hagusy, 2x koberce, 2x pneu, dojezdofka, dálnička byla, plná nádrž a první 15tis prohlídka za 3700kč zdarma. Jak říkám, byla topředváděčka, měla tis km, rok výroby byl 2013 já to dal do provozu taky 2013, oni to měli tak 3měsíce na převozkách. Teď to mám rok a půl...
tak to je super kup :good:
asi budu taky zhánět "předvaděčku"to se vyplatí :potlesk:
Auto klesá na hodnotě nejvíc první rok,dva. :sorry:
VW passat 1,9TDI 4Motion

folcvágen
Pilot
Pilot
Příspěvky: 762
Registrován: 02.06.2011 19:24

Re: nezdá se vám tiguan "předražený"

Příspěvek od folcvágen »

Dej si pozor aby ho neměli přihlášený, teď začátkem roku je to pravděpodobné, to bys koupil vlatně rok staré a byl bys druhý majitel, tomu by musela odpovídat pak i cena. Al jsou i dealeři co to mají na zelných převozkách a pak datum výroby je vlastně až ty to uvedeš do provozu
R-Line, bílej ďábel, fourkolka, upravená ropa s koulí a klackem.
Kola dělaj auto autem, takže samožřejmě 19" pryže i v zimě. Zaffčasu prodáno...
Nyní Tojota Raf 4 4gen benzin f automatu.

Uživatelský avatar
Mirco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1718
Registrován: 26.09.2007 20:11
Bydliště: showroom.. u PC

Re: nezdá se vám tiguan "předražený"

Příspěvek od Mirco »

datum výroby přece nemuže být datumem kdy auto přihlásíš :lol: :lol: :lol:

navíc určitě fungujou jisté podmínky na to aby auto bylo předváděcí - přihlášení na značky, odeslání přihlášenýho TP na importéra... jelikož předváděčky jsou podpořený a proto tam bývá zvýhodněná cena :wink:

Trafika
Závodník
Závodník
Příspěvky: 593
Registrován: 13.02.2010 16:27
Bydliště: VWSETIN

Re: nezdá se vám tiguan "předražený"

Příspěvek od Trafika »

Taky si myslím,že předváděčky mají spz.Bez SPZ mohou být skladovky.ne?
Navíc dnes se již SPZ nemění tak bych nerad jezdil ve Zlínském kraji s pražskou SPZ :fool:
VW passat 1,9TDI 4Motion

Uživatelský avatar
Mirco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1718
Registrován: 26.09.2007 20:11
Bydliště: showroom.. u PC

Re: nezdá se vám tiguan "předražený"

Příspěvek od Mirco »

přesně tak předváděčky jsou přihlášené na autosalon :wink:

pokud nechceš mít A značku tak musíš k dealerovi co ma předváděčku na Z :laugh:

Trafika
Závodník
Závodník
Příspěvky: 593
Registrován: 13.02.2010 16:27
Bydliště: VWSETIN

Re: nezdá se vám tiguan "předražený"

Příspěvek od Trafika »

Mirco píše:přesně tak předváděčky jsou přihlášené na autosalon :wink:

pokud nechceš mít A značku tak musíš k dealerovi co ma předváděčku na Z :laugh:
omyl,měl jsem půjčenou od prodejce ze Zlína IX35 SPZ AII tak jsem se díval a přihlášen na importéra,nebo centrálu a ta je v 99%v Praze
VW passat 1,9TDI 4Motion

Uživatelský avatar
Mirco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1718
Registrován: 26.09.2007 20:11
Bydliště: showroom.. u PC

Re: nezdá se vám tiguan "předražený"

Příspěvek od Mirco »

to už je pak otázkou kde má firma nahlášené sídlo :good: mážou být v Praze, mužou být v Liberci a tak :good:

folcvágen
Pilot
Pilot
Příspěvky: 762
Registrován: 02.06.2011 19:24

Re: nezdá se vám tiguan "předražený"

Příspěvek od folcvágen »

V techničáku je datum výroby datumem uvedení do provozu, je to kvůli dlouhé cestě aut přes moře kdy nikdo v lednu nechtěl auto z listopadu. Jenom dement koupí auto v prosinci a letí ho přihlásit a nepočká do ledna.

Dealer ho přihlásí pokud je na leasing, pokud není provozuje ho na převozkách.
R-Line, bílej ďábel, fourkolka, upravená ropa s koulí a klackem.
Kola dělaj auto autem, takže samožřejmě 19" pryže i v zimě. Zaffčasu prodáno...
Nyní Tojota Raf 4 4gen benzin f automatu.

Uživatelský avatar
Mirco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1718
Registrován: 26.09.2007 20:11
Bydliště: showroom.. u PC

Re: nezdá se vám tiguan "předražený"

Příspěvek od Mirco »

tak nahoď naskenovanej techničák :wink: to chci pro zajímavost vidět :blush:

folcvágen
Pilot
Pilot
Příspěvky: 762
Registrován: 02.06.2011 19:24

Re: nezdá se vám tiguan "předražený"

Příspěvek od folcvágen »

Nebudu sem skenovat můj techničák, rok výroby se udává uvedení do provozu, konec.
R-Line, bílej ďábel, fourkolka, upravená ropa s koulí a klackem.
Kola dělaj auto autem, takže samožřejmě 19" pryže i v zimě. Zaffčasu prodáno...
Nyní Tojota Raf 4 4gen benzin f automatu.

Odpovědět

Zpět na „Tiguan“