Nový model TIGUAN - nové informace

2007 - 20..

Moderátor: jets

Odpovědět
Uživatelský avatar
neon
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 24.02.2006 21:02

Nový model TIGUAN - nové informace

Příspěvek od neon »

Budu vděčný za názor na nový model VW Tiguan,nyní se již objevilo více informací o motorech,výbavách a cenách kolem 800 tkč ,zda již má někdo více informací a kde se dají získat a hlavně o motorech /mají tam být nové dieslové/ nikdo neví obsah atd... Pokud někdo znáte nějaké informace prosím o zveřejnění. Dřívě jsem se dotazoval v jiné sekci a bylo by dobré založit již nyní konkrétní diskusi kolem tohoto vozu,zda bude konkurece schopný jiným SUV a kde bude na př. vystaven -veletrh Brno atd... Tak všem dík Přivítal bych i návrh na možné motorizace zda benzín či naftu atd... 4x4

Dix_
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 425
Registrován: 03.10.2009 13:06
Bydliště: Kojetín

Re: Nový model TIGUAN - nové informace

Příspěvek od Dix_ »


Uživatelský avatar
AURIC
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1385
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: VWyškovw

Re: Nový model TIGUAN - nové informace

Příspěvek od AURIC »

Vážení, má někdo nějaké aktuální info jak to faceliftem opravdu bude?
- prodejce mi tvrdil, že sám nic neví, že importér jim zaslal tabulku, že facelift se objeví až ve třetím kvartálu 2011. V číně se už opravdu objevil, ale bylo mi řečeno, že se může od evropské verze lišit. Někdo zase tvrdí, že bude představen v Paříži, ale to jsou vše jen spekulace. Docela mě zaráží, že dodací doba u Tiguana cca 5-6 měsíců... šílenost.
..."život je čekání na to, až se naše sny stanou skutečností"...

TO MUSÍŠ VIDĚT: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=93648

Dix_
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 425
Registrován: 03.10.2009 13:06
Bydliště: Kojetín

Re: Nový model TIGUAN - nové informace

Příspěvek od Dix_ »

V Paříži bude jenom Passat,Phaeton,Touareg,viz první tabulka na stránkách autosalonu: http://www.mondialautomobile.com/Tovisi ... fault.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;

Věřil bych tomu prodejci. :)

Uživatelský avatar
valchaaa
Závodník
Závodník
Příspěvky: 618
Registrován: 01.12.2009 20:04

Re: Nový model TIGUAN - nové informace

Příspěvek od valchaaa »

AURIC píše:Vážení, má někdo nějaké aktuální info jak to faceliftem opravdu bude?
- prodejce mi tvrdil, že sám nic neví, že importér jim zaslal tabulku, že facelift se objeví až ve třetím kvartálu 2011. V číně se už opravdu objevil, ale bylo mi řečeno, že se může od evropské verze lišit. Někdo zase tvrdí, že bude představen v Paříži, ale to jsou vše jen spekulace. Docela mě zaráží, že dodací doba u Tiguana cca 5-6 měsíců... šílenost.
JJ čekací doba na vůz do výroby je jak píšeš.Dostat auto dřív je zázrak.
Jestli bude opravdu představem ve třetím kvartálu příští rok tak za rok pod stromkem možná bude :D to už bude model 2012.

pudl
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 10.10.2010 18:01

Re: Nový model TIGUAN - nové informace

Příspěvek od pudl »

valchaaa píše:
AURIC píše:Vážení, má někdo nějaké aktuální info jak to faceliftem opravdu bude?
- prodejce mi tvrdil, že sám nic neví, že importér jim zaslal tabulku, že facelift se objeví až ve třetím kvartálu 2011. V číně se už opravdu objevil, ale bylo mi řečeno, že se může od evropské verze lišit. Někdo zase tvrdí, že bude představen v Paříži, ale to jsou vše jen spekulace. Docela mě zaráží, že dodací doba u Tiguana cca 5-6 měsíců... šílenost.
JJ čekací doba na vůz do výroby je jak píšeš.Dostat auto dřív je zázrak.
Jestli bude opravdu představem ve třetím kvartálu příští rok tak za rok pod stromkem možná bude :D to už bude model 2012.





Zkus Auto ISR v Průhonicích, měl jsem ho za 2,5 měsíce - myslím to akční.

Dix_
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 425
Registrován: 03.10.2009 13:06
Bydliště: Kojetín

Re: Nový model TIGUAN - nové informace

Příspěvek od Dix_ »

tiguan_facelift.JPG

Uživatelský avatar
valchaaa
Závodník
Závodník
Příspěvky: 618
Registrován: 01.12.2009 20:04

Re: Nový model TIGUAN - nové informace

Příspěvek od valchaaa »

Tak ten face vypadá hodně pěkně.

pudl
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 10.10.2010 18:01

Re: Nový model TIGUAN - nové informace

Příspěvek od pudl »

Dix_ píše:
tiguan_facelift.JPG


tak to bude něco jako je Audi Q7 - zmenšenina Audi Q5, tzn. přesná zmenšenina Touaregu.

Dix_
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 425
Registrován: 03.10.2009 13:06
Bydliště: Kojetín

Re: Nový model TIGUAN - nové informace

Příspěvek od Dix_ »

http://www.autobild.de/artikel/vw-tigua ... 32203.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Moik
Závodník
Závodník
Příspěvky: 663
Registrován: 22.04.2010 19:58
Bydliště: Jihlava

Re: Nový model TIGUAN - nové informace

Příspěvek od Moik »

Mně to přišlo nějak káh na VW... tohle bude teda nová generace v 2015...? Teď 2011 oni změni masku, světlomety a bude
Passat 2016, 2.0TDI 110kw, DSG
Multivan T5 2007, 1.9TDI 77kW (R.I.P. 2014)
Tiguan Sport&Style 1,4TSI 110kW 4x4 (R.I.P. 2011)

Uživatelský avatar
jets
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2634
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový model TIGUAN - nové informace

Příspěvek od jets »

na té první fotce vypadá opravdu pěkně, akorát nechápu tu unifikaci vzhledu kdy za chvilku budou ty auta úplně stejné a jiné budou jen rozměry :-( :-( :-(
to samé v interiéru, dnes když vyjde nový model VW, Škoda tak se ani nemusím dívat na fotky a stejně vím jak bude interiér vypadat :-( :-( :-(
už v 90tých letech jsem byl na tu unifikaci nasraný, potom se to trochu spravilo a teď to začínají dotahovat k dokonalosti, za chvilku už ani nepoznáme jestli za náma jede A4/A6A/A8, Polo/Golf/Passat :-(
každé přistání po kterém se dá odejít po svých je dobré

pluto
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 03.01.2011 21:37

Re: Nový model TIGUAN - nové informace

Příspěvek od pluto »

jets píše:na té první fotce vypadá opravdu pěkně, akorát nechápu tu unifikaci vzhledu kdy za chvilku budou ty auta úplně stejné a jiné budou jen rozměry :-( :-( :-(
to samé v interiéru, dnes když vyjde nový model VW, Škoda tak se ani nemusím dívat na fotky a stejně vím jak bude interiér vypadat :-( :-( :-(
už v 90tých letech jsem byl na tu unifikaci nasraný, potom se to trochu spravilo a teď to začínají dotahovat k dokonalosti, za chvilku už ani nepoznáme jestli za náma jede A4/A6A/A8, Polo/Golf/Passat :-(
Máš pravdu, zrovna včera jsme se o tom bavili s prodejcem. Jedno auto jako druhé, žádný překvapení. Jak bude vypadat se dalo odhadnout už dopředu. Jsem docela rád, že jsem stihl objednat ještě ten starý typ. Prostě se mi líbí víc. Jen to čekání je nekonečný . :cry:
Audi SQ5 336 k, 692 Nm., čip na 388 k, 812 Nm. černá
VW Caddy Comfort 2.0 TDi 103 kW, černá

Dix_
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 425
Registrován: 03.10.2009 13:06
Bydliště: Kojetín

Re: Nový model TIGUAN - nové informace

Příspěvek od Dix_ »

vwti20_4d4abae16abb0.jpg
vwti80_4d4abae18ce95.jpg

Dix_
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 425
Registrován: 03.10.2009 13:06
Bydliště: Kojetín

Re: Nový model TIGUAN - nové informace

Příspěvek od Dix_ »

http://www.auto.cz/tiguan-vw-facelift-prvni-foto-54280" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Tiguan“