Tiguan - problém webasto

2007 - 20..

Moderátor: jets

Odpovědět
zach2011
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 01.07.2011 15:52

Tiguan - problém webasto

Příspěvek od zach2011 »

Zdravím, mám problém s dálkovým vytápěním (originálním). Vše mi funguje, jen mi nejde spojit ovladač s autem.
V návodu jsem vyčetl, že dálkový ovladač se nechce spojit s řídící jednotkou vozu.
Jak to mám udělat? Někde jsem vyčetl, že stačí vytáhnout pojistku v autě na pár vteřin a pak nějakou kombinací stisku tlačítek na DO to spárovat. Jenže nikde nemůžu najít ani návod přímo od výrobce na jejich webasto, ani dokonce schéma pojistek, abych věděl, kterou mám vytáhnout (což je dost bordel, vezmu-li v potaz, že jsem povinen vozit s sebou náhradní pojistky, ale v origo návodu neni popsáno, na co která pojistka je)
Nemá s tím někdo zkušenost a nepomohl by mi?
Děkuji.

Uživatelský avatar
wvwvw
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 248
Registrován: 27.03.2008 13:21
Bydliště: SK - TS

Re: Tiguan - problém webasto

Příspěvek od wvwvw »

tu máš návod http://www.hrabarik.sk/files/Webasto_ma ... T91_SK.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;

a poistka je v motorovom priestore stredný rad, tá väčšia bližšie k oknu asi 15A

Nalim70
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 22.06.2018 22:56

Re: Tiguan - problém webasto

Příspěvek od Nalim70 »

Ahojte chlapi: Chystám se na montáž webasta do tiguana 2008. Chtěl jsem se zeptat, jestli někdo víte, jaký mají vnitřní průměr teplovodní hadice, co vedou do auta do topení. Abych si podle toho koupil přechodky, protože od webasta májí hadice vnitřní průměr 18mm. Někde jsem vyčetl, že v autě jsou 20mm, ale chtěl bych to potvrdit.
Předem díky.
Tiguan 2.0 TDI 103 kw

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Tiguan - problém webasto

Příspěvek od tornado1 »

co je to za nesmysl? hadice se dají koupit origo starší nebo nové k webastu - myslím tím přímo na kod motoru a roku výroby originál vw. včetně ventilu n279.
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Nalim70
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 22.06.2018 22:56

Re: Tiguan - problém webasto

Příspěvek od Nalim70 »

Koupil jsem starší webasto. Hadice se dají koupit i jinde, než jen v prodejnách webasta nebo v origo servisu.
A tam mi asi kód motoru bude k nočemu. Ale čemu se divím, od tebe jsem ani jinou odpověď nečekal. Ty bys byl nejradši, aby člověk k tobě dojel a ty mu to za slušný prachy namontoval. S fora si děláš jen reklamu na získávání zakázek.
Já se ptal na průměr hadice, tak když nevíš, tak radši nereaguj.
Tiguan 2.0 TDI 103 kw

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Tiguan - problém webasto

Příspěvek od tornado1 »

no píšeš nesmysly, dávat tam hadice na míru řezané místo toho udělat to pořádně a dát tam originál aby to nějak vypadalo je pouze a jenom prasárna.. nic jiného.. na rozdíl od tebe já dělám věci aspon pořádně
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Nalim70
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 22.06.2018 22:56

Re: Tiguan - problém webasto

Příspěvek od Nalim70 »

No, už jsem montoval webasto do dvou aut a kupodivu vše fungovalo perfektně a dokonce to dobře vypadalo. A vůbec jsem nemusel používat předražené originální hadice. Tak buď té dobroty a neotírej se o něčí práci, když jsi ji nikdy neviděl.
Tiguan 2.0 TDI 103 kw

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Tiguan - problém webasto

Příspěvek od tornado1 »

no jo no, jsi mistr hadic :) v jiném tématu jsi chtěl zapojoviat denní svícení jako Octavia 1 u Tiguana... co na to říct, to už jsi taky dělal několikrát že?
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Kazimir
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 21.05.2022 21:16

Re: Tiguan - problém webasto

Příspěvek od Kazimir »

Na kolik přijde montáž webasta na Tiguan 2012 2.0TSI CCTA? Přemýšlím o něm vedle dodělání dálkového startu, auto bez kessy. Otázkou je, jestli ty různé kity pro PQ35 auta co různě obcházejí tovární zabezpečeni auta nejsou už moc velkou prasárnou....

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Tiguan - problém webasto

Příspěvek od tornado1 »

Cca 35-40tis včetně montáže
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Odpovědět

Zpět na „Tiguan“